TradeMaster Kampüs'te

TradeMaster Kampüs'te

Genç neslin teknolojik gelişmelere olan ilgisi, finans ve ekonomi derslerinde uygulamaya verilen önemin artması; İş Yatırım'ın piyasa tecrübesi ve ekonomik araştırmalardaki geniş kapsamı TradeMaster uygulamasıyla birleşince,  akademi ve iş dünyasının etkin bir beraberliği için önemli bir potansiyel de kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

tm_campustaBu potansiyeli değerlendirmek üzere hazırlanmış olan TradeMaster Kampüs'te projesi kapsamında, fakülte binası içerisinde üniversiteyle beraber karar verilen alanda ayrı bir birim oluşturularak bu alana öğrencilerin kullanımı için TradeMaster ürünlerinin yüklü olduğu bilgisayarlar, ulusal haber kanallarındaki finans programlarının takibi için televizyon yayını, okuma alanı gibi özellikleri olan TradeCenter isimli laboratuvarlar oluşturulmaktadır. Bu merkezlerde TradeMaster Ürün Grubu aracılığıyla sunulan piyasa verileriyle kullanıcıların sadece işlem yapmalarının sağlanmasının ötesinde veriler üzerine analiz ve araştırma yapmasının da önü açılacaktır. Kullanıma açılan bu programlar ve sanal işlem olanaklarının üniversite bünyesinde verilmekte olan derslerle entegrasyonu öğrencilere gerçek finans dünyasının kapılarını aralayacaktır.

Projenin öncelikli hedeflerinden biri olan teorik bilgilerin pratik uygulamayla birleşmesini sağlamak amacıyla, belirlenen derslerde, İş Yatırım bünyesinde görev yapan uzmanlarımız bu merkezlerde öğrencilerle bir araya gelerek finansal piyasalardaki tecrübelerini paylaşacaklardır. Uzmanlarımız, gerçek dünyada portföylerin nasıl oluşturulduğundan, açıklanan ekonomik verilerin nasıl yorumlandığına ve bunu takiben yatırım kararlarının nasıl etkilendiğine kadar geniş bir yelpazede bilgi birikimlerini paylaşarak daha okul döneminde Yatırım Bankacılığı ile öğrencileri tanıştırmayı ve mezuniyetlerinden sonra onları sektöre atacakları ilk adımlara hazırlamayı hedeflemektedirler.

Fakülte bünyesine kazandırılan TradeCenter'ların dersler dışında da kullanılması planlanmaktadır. Gerek akademisyenlerin çalışmaları için geçmiş dönem verileri sağlaması, gerekse İş Yatırım uzmanlarının öğretim üyeleriyle bir arada konferans ve toplantılar düzenlemeleri ile TradeCenter'lar, temel amaç olan genç nesilde finansal okur yazarlığın artırılmasına yönelik çalışmalara ev sahipliği yapacaktır.

Hem öğrencilerin piyasaya olan ilgisinin artırılması hem de eğitimlerinde edindikleri teorik bilgilerin pratikle verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla proje kapsamında yer alan üniversiteler arasında yarışmalar düzenlenerek, bu yarışmaların sonucunda başarılı olanlara ödüller sunulacaktır.

TradeCenter

TradeCenter

Fakülte binası içerisinde üniversiteyle beraber karar verilen alanda ayrı bir birim oluşturularak yapılacak faaliyetler ve TradeMaster'ın görsel tanıtımı için temel oluşturan fiziki mekanlardır. İçerikleri üniversiteden üniversiteye farklılık göstermekle birlikte öğrencilerin ilgisini canlı tutabilecek, kendilerini piyasanın dinamizmine yakın hissedebilecekleri eğitim ve kişisel gelişimlerine azami düzeyde fayda sağlayacak alanlar yaratılmaktadır.

tradecntr_pgeİş Yatırım uzmanlarının, TradeCenter'lardaki kullanıcılara programların kullanımı hakkında eğitim vermesi ile, TradeMaster programının üniversite öğrencileri arasında bilinirliğinin artırılması ve yaygınlaşması hedeflenmektedir.

İşte bu potansiyeli değerlendirmek ve teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, İş Yatırım olarak, Türkiye'nin önde gelen üniversiteleriyle işbirliğine giderek, üniversite bünyesinde bütün öğrencilerin gerçek verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekleri TradeMaster Elektronik Uygulama Merkezleri oluşturulmaya başlanmıştır.

Derslerle Entegrasyon

Derslerle Entegrasyon

Sermaye Piyasası ve bu konuyla ilgili olabilecek yatırım ve finans derslerine paralel olarak TradeMaster uygulamaları kullanılarak öğrencilerin deneyim kazanması amaçlanmaktadır.  Bu kapsamda üniversiteler tarafından yeni dersler açılması veya mevcut derslere bu sistemlerin dahil edilmesi gibi tercihler mevcuttur. İş Yatırım uzmanları akademisyenlerle iş birliği halinde derslere konuk konuşmacı olarak katılıp platformun nasıl kullanıldığını anlatarak, piyasa bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaktadırlar. 

derslr-entgBu dersler esnasında öğrencilere aynı zamanda TradeCenter'larda yer alan programların nasıl kullanılacağı da anlatılarak düzenlenecek olan yarışmalara hazırlanmaları sağlanmaktadır.

Organizasyonlar

Organizasyonlar

TradeMaster platformu sağlamakta olduğu veriler sayesinde akademisyenler tarafından üniversite içerisinde yapılacak araştırmalar için de kullanılabilecektir. 

organizsyn_pgeFinans piyasalarının güncel durumu ve örneklerinin yer aldığı sunumlarla TradeCenter'ların dersler dışında da tanıtım amaçlı kullanılması sağlanacaktır.  Bu TradeCenter'larda, İş Yatırım uzmanlarının öğretim üyeleriyle iş birliği halinde piyasa bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşacakları konferanslar ve toplantılar düzenlenecektir.  Bu konferanslar ve buluşmalara basının etkin katılımı sağlanarak TradeMaster platformunun tanıtılması ve öğrencilerin gerçek dünyadaki yatırım uygulamaları konusunda iş hayatına başlamadan tecrübe kazanmaları amaçlanmaktadır.

Trademaster Yatırım Ligi

TradeMaster Yatırım Ligi

Finansal okur yazarlığın artırılmasında önemli bir rol oynayacak olan TradeCenter'ların yaşayan yapılar olarak cazibelerini sürdürebilmeleri için üniversiteler arasında BIST 100 paylarında, gösterge tahvilde, VİOP'ta belirli kontratlarda ve belirli Varantlarda işlem yapmaya yönelik bir portföy yarışması planlanmıştır. Düzenlenen bu yatırım ligleri ile genç neslin finansal piyasalarda bilinçli yatırım yapmasının teşvik edilmesi amaçlanmaktadır. Bu yarışmalara katılım üniversitelerin belirleyeceği 2'şer kişilik takımlar ile olacaktır. İlginin ve rekabetin olumlu yönde artırılması amacıyla, takımların performansları önceden belirlenmiş getiri ve işlem sayısına göre haftalık bazda ölçülerek gerek yarışmacılara gerekse sosyal medyadaki takipçilere duyurulacaktır.

Yarışma sonunda ise dereceye giren ilk 3 takımın öğrencilerine İş Yatırım tarafından ödül verilecektir. Verilecek olan ödüller aşağıdaki gibidir: 

Birinci Takıma Samsung Galaxy Tab S2

İkinci Takıma Samsung Galaxy Tab A

Üçüncü Takıma Samsung Galaxy Tab A6

IMG_3939

05 Kasım 2018 tarihinde X. TradeMaster Yatırım Ligi Başlıyor

4 hafta sürecek olan yarışmaya katılan takımların puan durumu her hafta internet sitemizden ve sosyal medyadan yayınlanacaktır.

Yarışmaya kayıt olmak için Üniversitenizdeki ilgili öğretim görevlisi ile irtibata geçmeniz ya da 0212 350 23 72 numaralı telefondan İçim Özer ile görüşmeniz gerekmektedir.

Platformun tanıtım videosuna ulaşmak için tıklayınız.

To learn how to use the TradeMaster Investment League Platform, click here

"Varantta Yatırım Nasıl Yapılır" eğitimi için tıklayınız.

TradeMaster Yatırım Ligi Kampanyası Katılım Koşulları

 • İş Yatırım tarafından düzenlenen "TradeMaster Yatırım Ligi Yarışması" ("Yarışma"), 05-11-2018 (00:01) ile 30-11-2018 (18:15) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Yarışmaya katılım için son tarih 09-11-2018 saat 18:00'dır. Bu tarihten sonra gelen başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Yarışmaya, Bilkent Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Cumhuriyet Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Trakya Üniversitesi Pamukkale Ünivesitesi, Koç Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi katılacak olup her üniversite tarafından yarışmaya katılmak üzere yarışma tarihine kadar kendi takımlarını belirlemesi gerekmektedir.
 • Takımlarda bulunan katılımcıların iletişim bilgilerini (Ad-Soyad, telefon, üniversite adı ve e-posta adresi) eksiksiz ve doğru vermeleri gerekmektedir. İletişim bilgileri eksik ya da yanlış olan yarışmacıların katılımları geçersiz sayılır. İş Yatırım, katılımcıların uygunluğunu doğrulama ve kimliklerini denetleme hakkını saklı tutar.
 • Takımların 2 kişiden oluşması gerekmektedir. Kişisel başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Yarışmanın başlangıcında her takımın yarışma platformunda oluşturulacak hesaplarına 100.000 TL sanal para yüklenecektir. Bu tutarın en fazla 80%'i BİST 100 hisse senetlerinde, en fazla 10%'u VİOP kontratlarında, en fazla 10%'u varantlarda kullanılabilir. 
 • Takımlar, BİST 100 paylarında, gösterge tahvilde, VİOP'ta belirli kontratlarda ve belirli Varantlarda işlem yaparak mutlak getirilerini maksimize etmeye çalışacaklardır.
 • Takımlar temel olarak haftalık bazda ve bütün yarışma süresince portföylerinde sağlamış oldukları Mutlak Getiri ve Yaptıkları İşlem Sayısı bazında olmak üzere iki kritere göre puan alacaklardır. Puanlama şu şekilde olacaktır:

Böylelikle, farklı kriterlere göre, hem her hafta takımlara yeniden puan kazanma olanağı yaratılırken, bütün yarışma boyunca yapılmış olan performans da dikkate alınmış olacaktır. İşlem sayısı bazında puan hesaplanırken 50 adet işlem maksimum üst sınırdır. 50 adetten fazla işlem yapan katılımcılar da üst sınır olan 50 adet işlem üzerinden puan alacaklardır (50x0,5=25 25x%10=2,5 puan). Final puanı hesaplaması aşağıdaki gibi olacaktır:

 • Haftada minimum 1 işlem yapılması zorunludur. İşlemsiz hafta geçirdiği tespit edilen gruplar final sıralamasında ilk 3' e dahil edilmez ve ödüle hak kazanamaz.
 • Yarışmada alınan puanlar ve sıralamalar haftalık TradeMaster internet sayfasında (www.trademaster.com.tr) yayınlanacaktır.
 • Yarışma sonunda takımlar arasında puan eşitliği olması durumunda, daha fazla işlem yapmış olan takım daha üst sırada yer alacaktır.
 • Yarışma sonucunda ilk 3'e giren takımlar ödüle hak kazanacaktır.
 • İş Yatırım, ödül kazanan takımları, takım üyelerini site ya da başka bir medya platformunda reklam amaçlı ilan etme hakkına sahiptir.
 • Yarışmacıların hesap özeti ve yaptığı işlemler İş Yatırım tarafından promosyon ve tanıtım amaçlı kullanılabilir.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, iade edilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Yarışmada öngörülememiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan takımların belirlenmesi durumunda, İş Yatırım bu takımları diskalifiye etme hakkına sahiptir.
 • Daha önce TradeMaster Yatırım Ligi'nde birinci olmuş katılımcılar, yarışmaya katılsalar bile tekrar ilk 3'e girmeleri durumunda ödüle hak kazanamazlar.
 • Platform ve data sağlayıcı kuruluş kaynaklı oluşabilecek hatalardan İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Bu yarışmaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Üniversiteler

TradeCenter Bulunan Üniversiteler

Bilkent Üniversitesi - TradeMaster Economics Platform

Bilkentİlk TradeCenter, 4 Kasım 2013 tarihinde, TradeMaster Economics Platform adı altında Bilkent Üniversitesi'nde açılmıştır.

Bilkent Üniversitesi tarafından "Contemporary Issues in Turkish Economics" isimli bir ders oluşturulmuş olup İş Yatırım bünyesinden uzmanların da katılımlarıyla öğrencilere finansal piyasaların pratikte nasıl işlediğine ilişkin eğitim verilmektedir.

İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nin ana girişinde olan TradeCenter'in açılışına Bilkent Üniversitesi'nden Mütevelli Heyet Başkanı Prof.Dr. Ali Doğramacı, Rektör Prof.Dr. Abdullah Atalar,  İİSBF Dekanı Prof.Dr. Dilek Önkal ve Ekonomi Bölüm Başkanı Doç.Dr. Selin Sayek Böke ile İş Yatırım'dan Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır. 

bilkent_1.jpgbilkent_2.jpgbilkent_3.jpgbilkent_4.jpgbilkent_5.jpg

ODTÜ - TradeMaster Investment Lounge

TradeMaster Investment Lounge Açılış Töreni"TradeMaster Investment Lounge" adı ile ODTÜ İşletme Bölümü'nde açılan ikinci TradeCenter  ise "işlem salonu" ve "okuma odası" olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

ODTÜ Üniversitesi tarafından verilmekte olan Investment dersine TradeMaster ürün grubu kullanımı entegre edilerek TradeCenter'ın sürdürülebilirliğine ve öğrencilerin finansal okur yazarlığının geliştirilmesine önemli bir katkıda bulunulmaktadır.

Açılışa ODTÜ'den Rektör Prof. Dr. Ahmet Acar, İİBF Dekanı Prof. Dr. Eyüp Özveren, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Yılmaz ve İşletme Bölümü öğretim üyeleri ile İş Yatırım'dan Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır. 

odt__1.jpgodt__3.jpgodt__4.jpgodt__5.jpgodt__6.jpgodt__7.jpg

Yaşar Üniversitesi - TradeMaster Centre

Yaşar Üniversitesi - TradeMaster CentreTradeMaster Kampüs'te projesinin üçüncüsü, İzmir'deki çalışmalarımızın ise ilki olan  "TradeMaster Centre" isimli merkezimiz Yaşar Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde açılmıştır.

Yaşar Üniversitesi, eğitim programı kapsamında Burcu Ünüvar tarafından verilecek "Uygulamalı Portföy Yönetimi" isimli bir ders oluşturarak, öğrencilerin sermaye piyasalarına attıkları bu ilk adımlarda, TradeMaster ürün grubunun da desteğiyle, yol gösterici olmaktadır.

TradeMaster Centre açılışına Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı ve Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan'ın yanısıra İİBF Dekanı Prof. Dr. Erdinç Yeldan ve akademisyenler, İş Yatırım'dan ise Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır.

yasaruni2.jpgyasaruni1.jpgyasaruni3.jpgyasaruni4.jpgysruni.pngyasaruni6.jpg

İzmir Ekonomi Üniversitesi - TradeMaster Economics Platform

İzmir'de kurulmuş olan ikinci TradeCenter, 21 Mart 2014 tarihinde Economics Platform ismiyle İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde açılmıştır.

İzmirEkononi ÜniUygulamalı Portföy Yönetim dersi ile paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler yurtiçi ve uluslararası piyasalar, yatırım araçları, fx piyasaları hakkındaki teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar. Aynı zamanda İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda birer finans laboratuvarı olarak kullanılacak.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Kampüs'nde gerçekleştirilen TradeCenter'ın açılış törenineİş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, Genel Müdür Yardımcısı Mert Erdoğmuş, Pazarlama Müdürü Can Pamir, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş, Rektör Prof. Dr. Tuncdan Baltacıoğlu, Rekör Yardımcısı Prof. Dr. Cemali Dinçer,  Uluslararası Ticaret ve Finasnman Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Erol, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

izmir1.jpgizmir2.jpgizmir3.jpg

İstanbul Üniversitesi- SERPAM TradeMaster Investment Platform

1

Artık İstanbul Üniversitesi Öğrencileri Uygulamalı Finans Laboratuvarı'nda Eğitimlerine Devam Edecekler...

İstanbul Üniversitesi Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı SERPAM Trademaster Investment Platform 5 Mart 2015 Perşembe günü saat 12.00'de; İstanbul Üniversitesi Rektörü Mahmut Ak, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Pekdemir, Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Köse, İş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, İş Yatırım çalışanları ve öğrencilerin katılımı ile açıldı.

Günümüzün değişen koşullarında finans eğitiminde uygulamalı çalışmalar büyük önem arz etmektedir. Öğrencilerin ve katılımcıların piyasaları anlayabilmeleri ve çalışma dünyasına katkı sağlayabilmeleri açısından finans laboratuvarları artık bir gereklilik haline gelmiştir. Bu bağlamda, İş Yatırım'ın sponsorluğu ile kurulan SERPAM Trademaster Investment Platform'un üniversite öğrencilerine farklı bir bakış açısı ve dünya görüşü sağlayacağı düşünülmektedir.

foto_raf_1__3_.jpgfoto_raf_2__3_.jpgfoto_raf_3__4_.jpgfoto_raf_4__4_.jpgfoto_raf_5__3_.jpg

Altınbaş Üniversitesi-TradeMaster Center

Kemerburgaz 1

TradeMaster Kampüs projesi Altınbaş Üniversitesi'nin katılımı ile büyüyor.  Altınbaş Üniversitesi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı Trademaster Center 30 Mart 2015 tarihinde açıldı. Törene Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ, Altınbaş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Prof. Dr. Hayri Kozanoğlu, İş Yatırım Genel Müdürü  A.Erdal Aral, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı  R.Cenk Aksoy, İş Yatırım Pazarlama Müdürlüğü çalışanları ve öğrenciler katıldılar.

Kemerburgaz 3

Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler, yurtiçi piyasalarda BIST100 hisseleri, VİOP'ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacak. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulacak olan genç finansçılar için, üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da düzenlenecek.

Altınbaş Üniversitesi'nin katılımı ile Tradecenter kurulan üniversite sayısı 7'ye ulaşmıştır.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

İstanbul Kültür Üniversitesi

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi akademik dünyanın köklü kuruluşu İstanbul Kültür Üniversitesi'nin  Ataköy Yerleşkesinde hayata geçti.

foto 1

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı Trademaster Finans Platformu 2 Nisan 2015 tarihinde açıldı. Törene İstanbul Kültür Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Mahmut Paksoy, İstanbul Kültür Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Bahar Akıngüç Günver, İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Durmuş Dündar , İş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, İş Yatırım Genel Müdürü Yardımcısı Cenk Aksoy, İş Yatırım Pazarlama Müdürlüğü çalışanları, öğretim görevlileri öğrenciler katıldı.

Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler, yurtiçi piyasalarda BIST100 hisseleri, VİOP'ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacak. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulacak olan genç finansçılar için, üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da düzenlenecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin katılımı ile toplam üniversite sayısı 8'e ulaşmıştır.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Gazi Üniversitesi

foto 1

Ankara'da kurulmuş olan üçüncü TradeCenter,  TradeMaster Center ismiyle Gazi Üniversitesi'nde açılmıştır.

Uygulamalı Portföy Yönetim dersi ile paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler yurtiçi ve uluslararası piyasalar, yatırım araçları, fx piyasaları hakkındaki teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar. Aynı zamanda İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda birer finans laboratuvarı olarak kullanılacak.

20160129_150154_500x375.jpg20160129_150137_499x665.jpg

Manisa Celal Bayar Üniversitesi-TradeMaster Finans Platformu

foto 1

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin katılımı ile büyümeye devam ediyor.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Yerleşkesi İşletme Fakültesi içerisinde İş Yatırım sponsorluğunda kurulan CBÜ TradeMaster Finans Platformunun açılış törenine Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, rektör yardımcıları Prof. Dr. Bilal Gümüş, Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya ve Prof. Dr. Birol Kovancılar, İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Halit Ev, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Rıza Gökbunar, İİBF Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktaş, İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Volkan Alptekin, öğretim üyeleri, Manisa İş Bankası Şubesi Müdürü Gülcan Uçar, İş Yatırım, Muradiye Yerleşkesi İş Bankası Yetkilisi Hulisi Düşmez, Manisa İş Bankası Şubesi personeli, öğrenciler ve İş Yatırım Yurtiçi Satış Direktörü Özgür İlke Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli ile Pazarlama Müdürlüğü'nden Nagehan Uçanok katıldı.

TradeMaster Kampüs; İş Yatırım'ın finansal bilinci artırmak için 2013 yılında başlattığı bir sosyal sorumluluk projesidir. İş Yatırım bu kapsamda üniversiteler ile işbirliğine giderek, teorik bilgilerin pratik uygulama ile birleşmesini sağlamak için üniversite bünyesinde öğrencilerin gerçek zamanlı verilerle sanal yatırım işlemleri gerçekleştirebilecekleri elektronik uygulama merkezleri kurmaktadır. ODTÜ, Bilkent, İzmir Yaşar, İzmir Ekonomi, İstanbul Bilgi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Celal Bayar Üniversitesi'nin katılımları ile toplam üniversite sayısı 11'e ulaşmıştır. 

Bu merkezlerde öğrenciler; Borsa İstanbul çatısı altında bulunan pay senetlerinde ve vadeli işlem kontratlarında sanal ortamda alım satım yapabiliyorlar. Bu işlemler sadece Türkiye ile de sınırlı olmayıp yurtdışı piyasalar işlem platformu TradeMaster International'ın demo programı aracılığıyla Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya ve Kanada gibi dünyanın önde gelen 26 borsasındaki hisse senetlerini ve emtia borsası olarak da adlandırılan Chicago Mercantile Exchange'deki altın, petrol, pamuk, mısır gibi bir çok emtia'nın vadeli işlem ve opsiyon kontratlarını da kapsamaktadır. Ayrıca foreks piyasasında en çok işlem yapılan eurusd, usdgbp, usdjpy çiftlerinin ve Türk Lirası işlemlerinin de dahil olduğu 34 paritede kaldıraçlı işlemlerin nasıl yapıldığını görerek uygulama fırsatına da sahip oluyorlar.

Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebiliyorlar.

img_3212_500x375.jpgimg_3213_500x375.jpgimg_3210_500x375.jpg

Yeditepe Üniversitesi-TradeMaster Platformu

foto 1

12.sini Yeditepe Üniversitesi TradeMaster Platformu ismiyle açtığımız TradeCenter Yeditepe Üniversitesi'nde öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.Bir nevi finansal laboratuvar olan " Yeditepe Üniversitesi TradeMaster Platformu   " Yeditepe  Üniversitesi öğrencilerinin kullanımında olacak ve bu merkezde; Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 hisseleri, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları, hakkında teorik bilgilerle online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca İş Yatırım uzmanlarımız piyasa bilgi ve tecrübelerini bu merkezlerimizde paylaşacaklar.Öğrenciler, bu merkezi bir finans laboratuvarı olarak kullanacak günlük hayattaki uygulamaları derslerine taşıyabilecekler. Gerçek datalar ile piyasaları takip ederek kendilerini geliştirdikten sonra düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da bilgilerini ve tecrübelerini test edebilecekler.

Günümüz sermaye ve para piyasaları, son yıllardaki gelişmelerin etkisiyle, her türlü finansal ihtiyaç ve duruma uygun, çok çeşitli ürün ve hizmeti sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiler, elektronik dağıtım kanallarının gelişimi ve uluslararası piyasalarının her geçen gün daha fazla entegre olması, bireylerin sermaye piyasası ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaktadır. Ancak bu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı, üniversitelerde teorik olarak öğretilse bile, pratik olarak uygulamaya geçilmediği sürece anlaşılır olmaktan uzak kalabilmektedir. Biz İş Yatırım olarak; teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, önde gelen üniversitelerimizle işbirliğine giderek, TradeMaster Kampüs projemiz kapsamında Elektronik Uygulama Merkezleri kurmaya başladık. 

img_3877_500x375.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Marmara Üniversitesi

foto 1

Marmara Üniversitesi-TradeMaster Finans Platformu

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nde 21 Ekim 2015 tarihinde faaliyete geçti.Bu merkezde neler yapabileceğini kısaca özetlemek gerekirse; öğrenciler uygulamalı portföy yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 payları, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar ve gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirilebileceklerdir. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştıkları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıdıkları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacaktır. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversitete içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebileceklerdir.

3.jpgmarmara_2_304x228.jpg2.jpg

Okan Üniversitesi

foto 1

Okan Üniversitesi-Okan Üniversitesi Finans Lab

13.sünü Okan Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi içerisinde İş Yatırım sponsorluğunda kurulan Okan Üniversitesi Finans Lab ve İşletme Strateji Lab'in açılış törenine Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, rektör yardımcısı Prof. Dr. Ali Argun Karacabey, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güner Gürsoy, İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Erdal Aral, Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Yurtiçi Satış Direktörü Tarkan Akgül, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, Kurumsal İletişim Müdürü Bige Özçubukçu, Pazarlama Müdürlüğü'nden Nagehan Uçanok ve Bahar Bahtiyar ile Kurumsal İletişim Müdürlüğün'den Ahmet Erim Suyabasmaz katıldılar.

Bir nevi finansal laboratuvar olan bu tradecenterlarımız Okan Üniversitesi öğrencilerinin kullanımında olacak ve bu merkezde; Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 hisseleri, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları, hakkında teorik bilgilerle online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca İş Yatırım uzmanlarımız piyasa bilgi ve tecrübelerini bu merkezlerimizde paylaşacaklar.Öğrenciler, bu merkezi bir finans laboratuvarı olarak kullanacak günlük hayattaki uygulamaları derslerine taşıyabilecekler. Gerçek datalar ile piyasaları takip ederek kendilerini geliştirdikten sonra düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da bilgilerini ve tecrübelerini test edebilecekler.

Bu merkezlerde öğrenciler; Borsa İstanbul çatısı altında bulunan pay senetlerinde ve vadeli işlem kontratlarında sanal ortamda alım satım yapabiliyorlar. Bu işlemler sadece Türkiye ile de sınırlı olmayıp yurtdışı piyasalar işlem platformu TradeMaster International'ın demo programı aracılığıyla Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya ve Kanada gibi dünyanın önde gelen 34 borsasındaki hisse senetlerini ve emtia borsası olarak da adlandırılan Chicago Mercantile Exchange'deki altın, petrol, pamuk, mısır gibi bir çok emtia'nın vadeli işlem ve opsiyon kontratlarını da kapsamaktadır. Ayrıca foreks piyasasında en çok işlem yapılan eurusd, usdgbp, usdjpy çiftlerinin ve Türk Lirası işlemlerinin de dahil olduğu paritelerde kaldıraçlı işlemlerin nasıl yapıldığını görerek uygulama fırsatına da sahip oluyorlar.

Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmalarında üniversitelerini temsil edecekler.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg7.jpg5.jpg6.jpg8.jpg

Maltepe Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi- Trademaster Finans Platformu

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Maltepe Üniversitesi'nde 08 Mart 2016 tarihinde faaliyete geçti. Bu merkezde neler yapabileceğini kısaca özetlemek gerekirse; öğrenciler uygulamalı portföy yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 payları, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar ve gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirilebileceklerdir. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştıkları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıdıkları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacaktır. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversitete içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebileceklerdir.

Günümüz sermaye ve para piyasaları, son yıllardaki gelişmelerin etkisiyle, her türlü finansal ihtiyaç ve duruma uygun, çok çeşitli ürün ve hizmeti sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiler, elektronik dağıtım kanallarının gelişimi ve uluslararası piyasalarının her geçen gün daha fazla entegre olması, bireylerin sermaye piyasası ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaktadır. Ancak bu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı, üniversitelerde teorik olarak öğretilse bile, pratik olarak uygulamaya geçilmediği sürece anlaşılır olmaktan uzak kalabilmektedir. Biz İş Yatırım olarak; teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, önde gelen üniversitelerimizle işbirliğine giderek, TradeMaster Kampüs projemiz kapsamında Elektronik Uygulama Merkezlerimizin 14.cüsünü Maltepe Üniversitesinde kurmuş bulunmaktayız.

Anadolu Üniversitesi

foto 1

İş Yatırım'ın üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Anadolu üniversitesi Yunus Emre Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 25 Ekim 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Anadolu Üniversitesi tarafından İş Yatırım sponsorluğunda kurulan TradeMaster Center, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Dekanı Prof. Dr. İlyas Şıklar ile İş Yatırım' dan Genel Müdür Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Direktörü Özgür Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım çalışanları , Anadolu Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

1.jpg2.jpg3.jpg

Sakarya Üniversitesi

TradeMaster Kampüs projesi kapsamında, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde kurulan TradeMaster Finans Laboratuvarı, 2 Kasım 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve diğer öğretim görevlileri ile İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, Suadiye Şube Müdürü Burak Kınalılar ve İş Yatırım çalışanları, üniversite öğrencilerinin katıldığı bir açılış töreni düzenlendi.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

foto 1

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' nin, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi(UKÜ) ile 25 Ocak 2017 tarihinde yaptığı işbirliği sonucunda Kuzey Kıbrıs'ta ilk kez UKÜ bünyesinde, Çevik Uraz Binası'nda kurulan TradeMaster platformu ile Finans Laboratuvarı'nın açılışı Kuzey Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun tarafından gerçekleştirildi. İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, UKÜ'nin katılımı ile 16 üniversiteye ulaştı.

UKÜ tarafından İş Yatırım sponsorluğunda kurulan TradeMaster platformu ile Finans Laboratuvarı, Kuzey Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Uzman Müşavir Nebi Çelik, UKÜ Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri, Rektör Yardımcıları Doç. Dr. Ahmet Adalıer ve Doç. Dr. Serkan Abbasoğlu, Genel Sekreter Doç. Dr. Erbuğ Çelebi, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mehmet Toycan, İş Yatırım'dan Genel Müdür Rıza Kutlusoy, Direktör Özgür Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, çok sayıda akademisyen ve öğrencilerin katıldığı törenle 25 Ocak'ta hizmete açıldı.

İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Rıza İhsan Kutlusoy, bu tarz girişimlerin topluma faydalı olacağına inandığını belirterek, finansal okur-yazarlık bilgisinin arttırılmasının çağın en önemli gereksinimlerinden biri haline geldiğini vurguladı. Kutlusoy UKÜ bünyesinde kurulan Finans Laboratuvarı'nın hem öğrencilere hem de finansal okur-yazarlığa katkıda bulunması temennisinde bulundu.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Balıkesir Üniversitesi

Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde açılan TradeMaster Kampüs Finans Laboratuvarı 21 Kasım 2017 günü düzenlenen törenle öğrencilerin kullanımına sunuldu.
Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, Rektör V. Prof. Dr. Şakir Sakarya, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Yusuf Aymankuy, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

DSC_6560.JPGDSC_6566.JPGDSC_6539.JPG

Akdeniz Üniversitesi

TradeMaster Kampüs Projesi kapsamında 18. finans laboratuvarı, Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde açıldı. 

Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Bankası Antalya Bölge Müdürü Cömert Erkliğ, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Ögke, Prof. Dr. Erol Gürpınar, İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Ahmet Uzun, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. 

IMG_6172.JPGIMG_8516.JPG

Kırklareli Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 19. su 16 Şubat 2018' de Kırklareli Üniversitesi' nde açıldı.

Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülnur Etli İçli, Prof. Dr. Neziha Musaoğlu, İş Bankası Kırklareli Şube Müdürü İbrahim Erdoğan ve üniversitenin idari personeli katıldı.

IMG_8892.JPGIMG_8894.JPGIMG_8899.JPG

Adnan Menderes Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 20.si 14 Mayıs 2018' de Adnan Menderes Üniversitesi' nde açıldı.

Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Dekan Prof. Dr. Mehmet E. Gündoğmuş, Prof. Dr. Yusuf Kaderli, İş Yatırım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım İzmir Şube Müdürü Ercan Okuyucu ve üniversitenin idari personeli katıldı.

adnan menderes üniversitesi 1_resized.jpgadnan menderes üniversitesi 2_resized.jpgadnan menderes üniversitesi 3 _resized.jpg

Başkent Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 21.si 16 Mayıs 2018' de Başkent Üniversitesi'nde açıldı.

Üniversitenin Ticari Bilimler Fakültesi'nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, İş Bankası Başkent Kurumsal Şube Müdürü Bahattin Özarslantürk, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Dekan Prof. Dr. Doğan Yaşar Ayhan, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Halıcı, Doç. Dr. Şenol Babuşçu, İş Yatırım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım Ankara Şubesi Müdürü Akın Mimaroğlu, İş Yatırım Başkent Şubesi Müdürü Arife Öztürk ve üniversitenin idari personeli katıldı.

Başkent Üniversitesi 1_resized.jpgBaşkent Üniversitesi 2_resized.jpgBaşkent Üniversitesi 3_resized.jpg

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde kurulan "Finans Laboratuvarı" 25 Ekim 2018 tarihinde düzenlenen törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.

Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ünal Kılıç, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Doğan ile İş Bankası şube yöneticileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

Bu üniversite ile laboratuvar sayımız 22' ye ulaştı.

1.JPG4.JPG

X.TradeMaster Yatırım Ligi Sonuçları - Günlük

X.TradeMaster Yatırım Ligi Sonuçları - Haftalık

X. TradeMaster Yatırım Ligi Final

X. TradeMaster Yatırım Ligi Final

HAFTALIK SONUÇLAR TOPLAMIYARIŞMA BOYUNCAYARIŞMA SONUÇLARI
GRUP ADIÜNİVERSİTEMUTLAK GETİRİ PUANİŞLEM SAYISI PUANITOPLAMMUTLAK GETİRİ PUANİŞLEM SAYISI PUANITOPLAM
CEWAHIR Adnan Menderes Üniversitesi 25,34 9,20 34,54 26,52 2,50 29,02 63,56
PROF.DR. Adnan Menderes Üniversitesi 18,34 10,00 28,34 18,25 2,50 20,75 49,09
ThermalDragon Pamukkale Üniversitesi 19,00 10,00 29,00 17,31 2,50 19,81 48,81
SIRKULASYON Adnan Menderes Üniversitesi 10,30 10,00 20,30 10,58 2,50 13,08 33,38
UJBEJ Adnan Menderes Üniversitesi 10,54 9,25 19,79 10,63 2,50 13,13 32,92
KRIZZZ Adnan Menderes Üniversitesi 9,14 7,65 16,79 9,18 2,50 11,68 28,47
icantrade Bilkent Üniversitesi 7,69 9,10 16,79 7,61 2,50 10,11 26,90
ADUKET Adnan Menderes Üniversitesi 8,52 4,20 12,72 8,59 2,50 11,09 23,81
BUFFET Pamukkale Üniversitesi 9,18 1,90 11,08 9,43 1,90 11,33 22,41
asset Trakya Üniversitesi 7,16 3,75 10,91 7,33 2,50 9,83 20,73
ABAtrade Orta Doğu teknik üniversitesi 6,59 5,00 11,59 6,56 2,50 9,06 20,65
ErdemliGrup Sakarya Üniversitesi 4,90 7,50 12,40 4,96 2,50 7,46 19,86
LIBOR Adnan Menderes Üniversitesi 7,31 4,20 11,51 5,84 2,50 8,34 19,85
EXPLOSION Adnan Menderes Üniversitesi 6,15 4,95 11,10 6,16 2,50 8,66 19,76
BLACKWHITE Adnan Menderes Üniversitesi 3,77 8,80 12,57 3,79 2,50 6,29 18,86
EYYAMCILAR Adnan Menderes Üniversitesi 6,94 2,15 9,09 6,76 2,15 8,91 18,00
Zirve Bayburt Üniversitesi 2,99 9,25 12,24 2,95 2,50 5,45 17,70
ARZUFERDA Adnan Menderes Üniversitesi 5,85 3,30 9,15 5,88 2,50 8,38 17,53
CEKO3535 Adnan Menderes Üniversitesi 6,31 2,45 8,76 6,32 2,45 8,77 17,53
RuzgarTimi Bayburt Üniversitesi 2,50 9,75 12,25 2,40 2,50 4,90 17,14
VVS Akdeniz Üniversitesi 2,83 8,50 11,33 2,79 2,50 5,29 16,62
Tradist İstanbul Üniversitesi 3,74 6,50 10,24 3,78 2,50 6,28 16,52
ADU-TAHT Adnan Menderes Üniversitesi 6,14 2,45 8,59 5,43 2,45 7,88 16,47
BUNGOK Pamukkale Üniversitesi 4,11 5,55 9,66 4,12 2,50 6,62 16,27
Favorite Sakarya Üniversitesi 3,23 7,10 10,33 3,26 2,50 5,76 16,10
CIU2 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 4,69 3,95 8,64 4,72 2,50 7,22 15,86
Mertbeydiyeceksiniz Sakarya Üniversitesi 4,20 4,20 8,40 4,26 2,50 6,76 15,16
GMInvestment Kırklareli Üniversitesi 5,06 2,30 7,36 5,09 2,30 7,39 14,75
CIU1 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 4,35 3,30 7,65 4,36 2,50 6,86 14,51
EFULIM Pamukkale Üniversitesi 4,45 2,95 7,40 4,50 2,50 7,00 14,40
AizonaiborsaveFinans Akdeniz Üniversitesi 4,76 2,30 7,06 4,81 2,30 7,11 14,17
RISKLOVERS Pamukkale Üniversitesi 3,85 3,95 7,80 3,84 2,50 6,34 14,14
NIRVANA Adnan Menderes Üniversitesi 1,46 8,65 10,11 1,41 2,50 3,91 14,02
KORSANLAR Adnan Menderes Üniversitesi 1,40 8,20 9,60 1,38 2,50 3,88 13,47
NormalSubGroup1 Orta Doğu teknik üniversitesi 3,69 3,50 7,19 3,69 2,50 6,19 13,38
MABS Pamukkale Üniversitesi 3,41 3,90 7,31 3,33 2,50 5,83 13,14
27MS35 Pamukkale Üniversitesi 3,76 2,95 6,71 3,80 2,50 6,30 13,02
ASLANYATIRIM Cumhuriyet Üniversitesi 1,65 7,15 8,80 1,65 2,50 4,15 12,96
Bitkoyun Bilkent Üniversitesi 2,93 4,75 7,68 2,76 2,50 5,26 12,93
Kelebeksiyon Adnan Menderes Üniversitesi 2,85 4,80 7,65 2,75 2,50 5,25 12,91
Eskisehir Eskişehir Anadolu Üniversitesi 2,84 4,30 7,14 2,81 2,50 5,31 12,46
FCTrade Orta Doğu teknik üniversitesi 2,96 4,15 7,11 2,83 2,50 5,33 12,43
SiyahOfke Bayburt Üniversitesi 3,18 3,55 6,73 3,11 2,50 5,61 12,34
KONKORDATO Adnan Menderes Üniversitesi -0,01 10,00 9,99 -0,18 2,50 2,32 12,31
TRADER Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 2,00 5,65 7,65 1,89 2,50 4,39 12,03
BitirimIkili Balıkesir Üniversitesi 2,28 4,95 7,23 2,28 2,50 4,78 12,01
YASIN Adnan Menderes Üniversitesi 0,22 9,90 10,12 -0,70 2,50 1,80 11,92
Tradenoohs Bilkent Üniversitesi 2,69 4,00 6,69 2,64 2,50 5,14 11,83
HititGunesi Hitit Üniversitesi 4,98 0,90 5,88 5,04 0,90 5,94 11,83
SABAY Başkent Üniversitesi 1,73 5,65 7,38 1,71 2,50 4,21 11,59
Invincible Sakarya Üniversitesi 0,68 7,65 8,33 0,64 2,50 3,14 11,47
RisingStarsofFinance Çankaya Üniversitesi 3,22 2,45 5,67 3,22 2,45 5,67 11,34
EMU4 Doğu Akdeniz Üniversitesi 4,20 1,40 5,60 4,22 1,40 5,62 11,22
WallStreet1 Balıkesir Üniversitesi 4,64 0,90 5,54 4,60 0,90 5,50 11,05
GALATABROKERS Cumhuriyet Üniversitesi 2,87 2,50 5,37 2,85 2,50 5,35 10,72
EMU12 Doğu Akdeniz Üniversitesi 4,66 0,70 5,36 4,62 0,70 5,32 10,68
T-T-ANALYST Adnan Menderes Üniversitesi 1,95 4,40 6,35 1,80 2,50 4,30 10,65
MURADIYE Adnan Menderes Üniversitesi 4,95 0,45 5,40 4,77 0,45 5,22 10,62
Pipet Sakarya Üniversitesi 1,14 5,80 6,94 1,09 2,50 3,59 10,53
HABERCILER Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 2,08 3,80 5,88 2,08 2,50 4,58 10,47
ALCALAN-TREND Adnan Menderes Üniversitesi 1,24 5,45 6,69 1,24 2,50 3,74 10,43
509XMONey Orta Doğu teknik üniversitesi 3,94 1,25 5,19 3,82 1,25 5,07 10,27
GALATA-BANKERLERI Adnan Menderes Üniversitesi 1,13 6,85 7,98 -0,21 2,50 2,29 10,26
Sandik Trakya Üniversitesi -0,45 8,65 8,20 -0,50 2,50 2,00 10,20
SIYAH-KUGU Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,00 7,70 7,70 0,00 2,50 2,50 10,20
Apexx Bayburt Üniversitesi 1,73 4,05 5,78 1,73 2,50 4,23 10,02
Ecomaker Trakya Üniversitesi 2,16 3,10 5,26 2,17 2,50 4,67 9,93
UticLife Sakarya Üniversitesi 0,49 6,50 6,99 0,38 2,50 2,88 9,87
ISEM Balıkesir Üni 1,71 3,90 5,61 1,70 2,50 4,20 9,81
BULL-HUNTERS Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,97 5,40 6,37 0,93 2,50 3,43 9,80
E.K Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 1,13 5,00 6,13 1,13 2,50 3,63 9,76
ESBA Sakarya Üniversitesi 0,82 5,60 6,42 0,82 2,50 3,32 9,74
ZEROC Sakarya Üniversitesi 1,31 4,55 5,86 1,31 2,50 3,81 9,68
KaraBayrak Atatürk Üniversitesi 2,75 2,05 4,80 2,71 2,05 4,76 9,56
HNK Çankaya Üniversitesi 3,43 1,25 4,68 3,44 1,25 4,69 9,37
CrazyGrup Sakarya Üniversitesi 1,73 3,40 5,13 1,74 2,50 4,24 9,37
JOJO07 Akdeniz Üniversitesi 3,33 1,30 4,63 3,34 1,30 4,64 9,28
Winner Sakarya Üniversitesi 0,84 5,00 5,84 0,84 2,50 3,34 9,18
WolfofBIST Pamukkale Üniversitesi 1,21 4,25 5,46 1,16 2,50 3,66 9,11
EKON Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -1,78 10,00 8,22 -1,78 2,50 0,72 8,95
Elliott Çankaya Üniversitesi 0,76 4,90 5,66 0,75 2,50 3,25 8,91
NormalSubGroup3 Orta Doğu teknik üniversitesi 1,07 4,35 5,42 0,96 2,50 3,46 8,88
METUMBA19 Orta Doğu teknik üniversitesi 1,35 3,75 5,10 1,23 2,50 3,73 8,83
MALTEPE Maltepe Üniversitesi 3,53 0,80 4,33 3,53 0,80 4,33 8,66
Endless Trakya Üniversitesi 0,83 4,50 5,33 0,83 2,50 3,33 8,65
Rockcutter Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3,54 0,75 4,29 3,54 0,75 4,29 8,58
RONKRAY Adnan Menderes Üniversitesi 0,83 4,95 5,78 0,22 2,50 2,72 8,50
YapisalReformlar Okan Üniversitesi 3,76 0,45 4,21 3,76 0,45 4,21 8,42
NormalSubGroup2 Orta Doğu teknik üniversitesi 3,07 1,10 4,17 3,08 1,10 4,18 8,35
OYKER Balıkesir Üniversitesi 3,04 1,10 4,14 3,02 1,10 4,12 8,26
DUDES Adnan Menderes Üniversitesi 1,36 2,90 4,26 1,35 2,50 3,85 8,11
Algotrade İstanbul Üniversitesi 2,68 1,35 4,03 2,69 1,35 4,04 8,07
AVENGERS Adnan Menderes Üniversitesi 2,39 1,65 4,04 2,34 1,65 3,99 8,03
TAURUS Adnan Menderes Üniversitesi 1,47 2,55 4,02 1,46 2,50 3,96 7,97
509HadiTakim Orta Doğu teknik üniversitesi 3,32 0,65 3,97 3,32 0,65 3,97 7,94
Shorters Bilkent Üniversitesi 3,89 0,05 3,94 3,93 0,05 3,98 7,92
MARMARAYATIRIM Marmara Üniversitesi 0,20 5,10 5,30 0,11 2,50 2,61 7,91
NSSS Orta Doğu teknik üniversitesi 3,18 0,75 3,93 3,16 0,75 3,91 7,84
MaxRialto Sakarya Üniversitesi 0,93 3,45 4,38 0,92 2,50 3,42 7,80
1318 Orta Doğu teknik üniversitesi 3,60 0,25 3,85 3,62 0,25 3,87 7,72
Nerve Sakarya Üniversitesi 0,23 4,65 4,88 0,23 2,50 2,73 7,61
Speculators İzmir Ekonomi Üniversitesi 2,49 1,35 3,84 2,35 1,35 3,70 7,54
CIU4 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,62 3,65 4,27 0,62 2,50 3,12 7,39
Mks Trakya Üniversitesi 2,92 0,75 3,67 2,94 0,75 3,69 7,36
Yilmazlar ATATÜRK ÜNİ 0,03 4,75 4,78 0,03 2,50 2,53 7,30
AyBet Sakarya Üniversitesi 0,20 4,40 4,60 0,17 2,50 2,67 7,27
UniqueCorns Bilkent Üniversitesi -2,14 8,80 6,66 -2,13 2,50 0,37 7,03
BrothersCo Ortadoğu Teknik Üni 3,00 0,50 3,50 3,03 0,50 3,53 7,03
BorsaCanavarlari Balıkesir Üniversitesi 2,82 0,65 3,47 2,83 0,65 3,48 6,95
Thewolfofimkb Sakarya Üniversitesi 2,63 0,90 3,53 2,51 0,90 3,41 6,93
BitirimIkili3 Sakarya Üniversitesi 0,19 4,00 4,19 0,19 2,50 2,69 6,88
BorsaKatilleri Sakarya Üniversitesi 0,75 2,85 3,60 0,75 2,50 3,25 6,86
VURGUNFINANCE Cumhuriyet Üniversitesi 0,48 3,40 3,88 0,36 2,50 2,86 6,74
Hermes Orta Doğu teknik üniversitesi 1,37 1,90 3,27 1,31 1,90 3,21 6,48
FinancialBrokers Çankaya Üniversitesi 0,01 3,95 3,96 0,01 2,50 2,51 6,47
PLL Bilkent Üniversitesi 3,18 0,05 3,23 3,16 0,05 3,21 6,44
frekans Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 1,88 1,30 3,18 1,88 1,30 3,18 6,36
Sobe Sakarya Üniversitesi -0,08 4,00 3,92 -0,08 2,50 2,42 6,33
FAES Adnan Menderes Üniversitesi -0,62 5,15 4,53 -0,70 2,50 1,80 6,33
Turkuaz Akdeniz Üniversitesi 0,27 3,30 3,57 0,19 2,50 2,69 6,26
Felina Trakya Üniversitesi 0,53 3,10 3,63 0,10 2,50 2,60 6,24
Altinarilar Trakya Üniversitesi 2,74 0,35 3,09 2,72 0,35 3,07 6,16
EMU1 Doğu Akdeniz Üniversitesi 1,45 1,60 3,05 1,41 1,60 3,01 6,06
OZALP Başkent Üniversitesi 0,44 2,75 3,19 0,36 2,50 2,86 6,06
Plomet Sakarya Üniversitesi 0,18 3,20 3,38 0,18 2,50 2,68 6,05
509VanDerBeurze Orta Doğu teknik üniversitesi 2,36 0,65 3,01 2,37 0,65 3,02 6,04
Marsupilami Bilkent Üniversitesi -0,78 4,95 4,17 -0,78 2,50 1,72 5,90
CAGKOT Pamukkale Üniversitesi 0,30 2,80 3,10 0,29 2,50 2,79 5,89
Finance Trakya Üniversitesi 1,32 1,65 2,97 1,28 1,65 2,93 5,89
IPUCU Sakarya Üniversitesi -0,01 3,35 3,34 -0,01 2,50 2,49 5,83
GM Çankaya Üniversitesi 0,45 2,45 2,90 0,45 2,45 2,90 5,80
Respect Bayburt Üniversitesi 0,22 2,85 3,07 0,18 2,50 2,68 5,74
eagletrade Trakya Üniversitesi -1,86 6,95 5,09 -1,86 2,50 0,64 5,73
VATANSEVER Adnan Menderes Üniversitesi 2,51 0,40 2,91 2,41 0,40 2,81 5,72
OPTIMIZASYONCULAR Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -0,40 3,95 3,55 -0,40 2,50 2,10 5,66
Buffettology İzmir Ekonomi Üniversitesi 1,33 1,50 2,83 1,28 1,50 2,78 5,61
MarketWizards Trakya Üniversitesi 0,75 2,05 2,80 0,76 2,05 2,81 5,61
Adfadf Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -0,27 3,65 3,38 -0,28 2,50 2,22 5,60
KARTAL1 Çankaya Üniversitesi 0,12 2,80 2,92 0,11 2,50 2,61 5,54
WALLSTREET Adnan Menderes Üniversitesi 1,08 1,65 2,73 1,08 1,65 2,73 5,47
SENMAK Sakarya Üniversitesi -0,52 4,20 3,68 -0,76 2,50 1,74 5,42
CEKO Pamukkale Üniversitesi 0,22 2,45 2,67 0,22 2,45 2,67 5,34
OZAK Trakya Üniversitesi -1,25 5,35 4,10 -1,26 2,50 1,24 5,33
509Shorters Orta Doğu teknik üniversitesi -0,18 3,25 3,07 -0,25 2,50 2,25 5,33
BULL-BEAR Adnan Menderes Üniversitesi 2,03 0,65 2,68 1,95 0,65 2,60 5,28
BOSNAKS Adnan Menderes Üniversitesi -0,19 3,25 3,06 -0,32 2,50 2,18 5,24
BERARTMULLER Adnan Menderes Üniversitesi 0,67 2,20 2,87 0,04 2,20 2,24 5,11
AKDENIZPAZ Akdeniz Üniversitesi -0,70 4,05 3,35 -0,75 2,50 1,75 5,11
THEBEST Adnan Menderes Üniversitesi 1,25 1,30 2,55 1,25 1,30 2,55 5,10
SamataFinans Atatürk Üniversitesi 0,15 2,40 2,55 0,15 2,40 2,55 5,09
DusunceEndeksi Pamukkale Üniversitesi 1,50 1,00 2,50 1,48 1,00 2,48 4,97
AlgotradeInvestment Orta Doğu teknik üniversitesi 1,89 0,60 2,49 1,77 0,60 2,37 4,86
MONEYTALKS Adnan Menderes Üniversitesi -0,16 2,60 2,44 -0,16 2,50 2,34 4,78
FINANSCILAR Adnan Menderes Üniversitesi 0,59 1,80 2,39 0,59 1,80 2,39 4,78
HisseCanavari Sakarya Üniversitesi -0,31 2,85 2,54 -0,31 2,50 2,19 4,72
GuneydoguFinans Atatürk Üni 2,24 0,10 2,34 2,25 0,10 2,35 4,69
Corcik Sakarya Üniversitesi -0,46 3,05 2,59 -0,46 2,50 2,04 4,64
Rundown Sakarya Üniversitesi 0,32 2,00 2,32 0,29 2,00 2,29 4,61
YG Orta Doğu teknik üniversitesi 1,74 0,55 2,29 1,73 0,55 2,28 4,57
Boombastick Bilkent Üniversitesi 1,78 0,50 2,28 1,78 0,50 2,28 4,56
SB Trakya Üniversitesi 0,10 2,20 2,30 0,05 2,20 2,25 4,54
Likit Pamukkale Üniversitesi -0,18 2,40 2,22 -0,18 2,40 2,22 4,44
Eas Orta Doğu teknik üniversitesi 0,23 1,95 2,18 0,23 1,95 2,18 4,36
RISK Pamukkale Üniversitesi 1,45 0,80 2,25 1,31 0,80 2,11 4,35
GhostBc Sakarya Üniversitesi 0,55 1,60 2,15 0,55 1,60 2,15 4,30
NYLIFE Bayburt Üniversitesi -0,17 2,30 2,13 -0,17 2,30 2,13 4,26
FinansKurtlari Balıkesir Üniversitesi 1,68 0,45 2,13 1,67 0,45 2,12 4,24
Kutia Sakarya Üniversitesi -2,11 5,95 3,84 -2,14 2,50 0,36 4,20
KOSAR Adnan Menderes Üniversitesi -0,35 2,45 2,10 -0,35 2,45 2,10 4,19
POWER Trakya Üniversitesi 1,02 1,05 2,07 1,02 1,05 2,07 4,15
HUYSUZLAR Adnan Menderes Üniversitesi -1,40 4,55 3,15 -1,52 2,50 0,98 4,13
Yikiklar Çankaya Üniversitesi 1,12 0,95 2,07 1,10 0,95 2,05 4,12
Fibonacci Sakarya Üniversitesi 1,09 0,95 2,04 1,07 0,95 2,02 4,06
Best Sakarya Üniversitesi -1,14 3,80 2,66 -1,14 2,50 1,36 4,02
GroupKU İzmir Ekonomi Üni 0,81 1,20 2,01 0,80 1,20 2,00 4,01
ADULULER Adnan Menderes Üniversitesi 0,54 1,45 1,99 0,52 1,45 1,97 3,96
Surup Sakarya Üniversitesi 1,08 0,85 1,93 1,08 0,85 1,93 3,87
SS Bayburt Üniversitesi -0,74 2,85 2,11 -0,76 2,50 1,74 3,85
509TradeFortress Orta Doğu teknik üniversitesi 0,02 1,90 1,92 0,00 1,90 1,90 3,82
Gul-Hasanov Akdeniz Üniversitesi 1,65 0,25 1,90 1,65 0,25 1,90 3,80
tradecanary Trakya Üniversitesi 0,44 1,45 1,89 0,44 1,45 1,89 3,78
MillenialTraders Orta Doğu teknik üniversitesi 1,20 0,70 1,90 1,18 0,70 1,88 3,78
BERMINAL Okan Üniversitesi -1,29 3,95 2,66 -1,40 2,50 1,10 3,76
BrokerBankers Akdeniz Üniversitesi 1,20 0,65 1,85 1,17 0,65 1,82 3,67
IceQuake Atatürk Üniversitesi 1,15 0,65 1,80 1,14 0,65 1,79 3,59
Futureontheway Çankaya Üniversitesi 0,02 1,75 1,77 0,02 1,75 1,77 3,55
BUBYOEKO Balıkesir Üniversitesi 0,55 1,20 1,75 0,54 1,20 1,74 3,48
ITSNOTFORTUNE Adnan Menderes Üniversitesi -0,50 2,20 1,70 -0,50 2,20 1,70 3,40
KROA Okan Üniversitesi 1,14 0,55 1,69 1,14 0,55 1,69 3,39
THEUNKNOWNS Pamukkale Üniversitesi 0,46 1,20 1,66 0,46 1,20 1,66 3,32
MArjinals Balıkesir Üniversitesi -1,39 3,75 2,36 -1,58 2,50 0,92 3,28
LAHMACUNYATIRIM Cumhuriyet Üniversitesi -0,20 1,80 1,60 -0,20 1,80 1,60 3,19
KARDESINVEST CUMHURİYET ÜNİ -0,89 2,50 1,61 -0,92 2,50 1,58 3,19
Investors Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -1,14 2,95 1,81 -1,14 2,50 1,36 3,17
SOCAR Bilkent Üniversitesi 0,75 0,80 1,55 0,75 0,80 1,55 3,10
TradersofAU Eskişehir Anadolu Üniversitesi 0,32 1,20 1,52 0,32 1,20 1,52 3,03
Sch Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -1,02 2,50 1,48 -1,02 2,50 1,48 2,96
2M Pamukkale Üniversitesi 0,40 1,05 1,45 0,40 1,05 1,45 2,89
KORKOZ Orta Doğu teknik üniversitesi -0,23 1,70 1,47 -0,32 1,70 1,38 2,86
Uniqueness Sakarya Üniversitesi -0,57 2,00 1,43 -0,58 2,00 1,42 2,85
SMTM İzmir Ekonomi Üni 0,12 1,30 1,42 0,12 1,30 1,42 2,84
Weider Sakarya Üniversitesi -1,15 2,65 1,50 -1,15 2,50 1,35 2,84
Dulduldul Bilkent Üniversitesi 0,90 0,50 1,40 0,90 0,50 1,40 2,80
Lehe Trakya Üniversitesi -0,22 1,60 1,38 -0,23 1,60 1,37 2,75
Moneyer Sakarya Üniversitesi -1,66 3,55 1,89 -1,66 2,50 0,84 2,72
Loan Trakya Üniversitesi 0,33 1,00 1,33 0,33 1,00 1,33 2,67
BUYSELL Pamukkale Üniversitesi -1,72 3,60 1,88 -1,73 2,50 0,77 2,65
EKO-EN Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 1,27 0,05 1,32 1,27 0,05 1,32 2,64
InvestmentTime1 Okan Üniversitesi 0,35 0,95 1,30 0,35 0,95 1,30 2,59
FinansTeam3 Sakarya Üniversitesi 0,90 0,40 1,30 0,88 0,40 1,28 2,58
Finanscilar2 Sakarya Üniversitesi 0,03 1,25 1,28 0,03 1,25 1,28 2,55
Unlimited Sakarya Üniversitesi -0,58 1,85 1,27 -0,58 1,85 1,27 2,54
REACTION Adnan Menderes Üniversitesi -0,48 1,75 1,27 -0,50 1,75 1,25 2,52
MGUTIC Sakarya Üniversitesi -0,01 1,25 1,24 -0,01 1,25 1,24 2,48
LawmanBrokers Bilkent Üniversitesi 0,05 1,20 1,25 0,02 1,20 1,22 2,47
MCAY Atatürk Üniversitesi -0,10 1,30 1,20 -0,10 1,30 1,20 2,40
GencYatirimcilar3 Atatürk Üniversitesi -1,78 3,40 1,62 -1,78 2,50 0,72 2,34
LEAGUE-OFF Adnan Menderes Üniversitesi 0,31 0,85 1,16 0,31 0,85 1,16 2,31
Buffets Bilkent Üniversitesi -1,57 2,95 1,38 -1,57 2,50 0,93 2,31
Bosses Trakya Üniversitesi -1,32 2,45 1,13 -1,35 2,45 1,10 2,23
2Spekulator Sakarya Üniversitesi -1,04 2,20 1,16 -1,14 2,20 1,06 2,22
Diamond İzmir Ekonomi Üni -0,47 1,55 1,08 -0,47 1,55 1,08 2,17
TradeMan Trakya Üniversitesi 0,09 1,00 1,09 0,07 1,00 1,07 2,16
Aras Trakya Üniversitesi -2,82 5,15 2,33 -2,81 2,50 -0,31 2,03
Alfaxtrl Trakya Üniversitesi 0,94 0,05 0,99 0,94 0,05 0,99 1,97
EUInvesting Orta Doğu teknik üniversitesi 0,48 0,50 0,98 0,48 0,50 0,98 1,96
509sonDakika Orta Doğu teknik üniversitesi 0,87 0,10 0,97 0,87 0,10 0,97 1,94
AVRASYASIHIRBAZLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 0,64 0,30 0,94 0,64 0,30 0,94 1,88
FLYX-WAR Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,58 0,35 0,93 0,58 0,35 0,93 1,86
YB Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,06 0,85 0,91 0,06 0,85 0,91 1,82
Bedos Trakya Üniversitesi 0,00 0,90 0,90 0,00 0,90 0,90 1,80
EFLAKI Adnan Menderes Üniversitesi -0,66 1,55 0,89 -0,68 1,55 0,87 1,76
AG Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,08 0,80 0,88 0,08 0,80 0,88 1,75
CIU3 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -2,02 3,30 1,28 -2,02 2,50 0,48 1,75
AYYATIRIM Cumhuriyet Üniversitesi -0,23 1,10 0,87 -0,23 1,10 0,87 1,74
EMU2 Doğu Akdeniz Üniversitesi -0,37 1,25 0,88 -0,38 1,25 0,87 1,74
EvladiFatihan Sakarya Üniversitesi -1,37 2,25 0,88 -1,42 2,25 0,83 1,71
Sanslilar Akdeniz Üniversitesi -0,45 1,35 0,90 -0,54 1,35 0,81 1,71
GUBEINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,85 0,85 0,00 0,85 0,85 1,70
RAEL Balıkesir Üniversitesi -0,08 0,90 0,82 -0,09 0,90 0,81 1,63
DEMIT Başkent Üniversitesi -0,19 1,00 0,81 -0,19 1,00 0,81 1,61
EntrepreneurialGirls Trakya Üniversitesi -1,92 2,95 1,03 -1,92 2,50 0,58 1,61
FINANSCILAR1 Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -0,18 0,95 0,77 -0,18 0,95 0,77 1,54
Fcfin Sakarya Üniversitesi 0,00 0,75 0,75 0,00 0,75 0,75 1,50
BadBoys Anadolu Üni 0,04 0,70 0,74 0,03 0,70 0,73 1,47
BitirimIkili1 Bayburt Üniversitesi -0,01 0,70 0,69 -0,01 0,70 0,69 1,39
ULUVUR Başkent Üniversitesi -0,76 1,45 0,69 -0,78 1,45 0,67 1,36
GRUPY2 Orta Doğu teknik üniversitesi -0,58 1,25 0,67 -0,59 1,25 0,66 1,33
KUIG3 Koç Üniversitesi 0,36 0,30 0,66 0,36 0,30 0,66 1,31
Tuda Trakya Üniversitesi -1,60 2,25 0,65 -1,60 2,25 0,65 1,30
HAGI Adnan Menderes Üniversitesi -0,46 1,10 0,64 -0,47 1,10 0,63 1,28
ASking7 Akdeniz Üniversitesi -2,20 3,15 0,95 -2,19 2,50 0,31 1,26
Sheyby Trakya Üniversitesi 0,18 0,45 0,63 0,18 0,45 0,63 1,25
OZIAMYatirimveDanismanlik Orta Doğu teknik üniversitesi -0,33 1,00 0,67 -0,47 1,00 0,53 1,20
TheWolfofBIS123 Anadolu Üni -1,17 1,75 0,58 -1,17 1,75 0,58 1,17
CROESUS Akdeniz Üniversitesi 0,16 0,40 0,56 0,16 0,40 0,56 1,12
GreenLovers Bilkent Üniversitesi 0,04 0,50 0,54 0,04 0,50 0,54 1,08
Infinitive Hitit Üniversitesi -0,52 1,05 0,53 -0,52 1,05 0,53 1,06
GAMBLER_STOCKBROKERS Adnan Menderes Üniversitesi -0,68 1,20 0,52 -0,74 1,20 0,46 0,98
EMU10 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,02 0,45 0,47 0,02 0,45 0,47 0,95
KUIG1 Koç Üniversitesi 0,37 0,10 0,47 0,36 0,10 0,46 0,93
Twins Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,01 0,45 0,46 0,01 0,45 0,46 0,91
GZ Trakya Üniversitesi -0,21 0,70 0,49 -0,28 0,70 0,42 0,91
LiberteEgaliteFraternite Bilkent Üniversitesi -1,10 1,55 0,45 -1,14 1,55 0,41 0,86
DARKHEAVEN Adnan Menderes Üniversitesi -0,47 0,90 0,43 -0,49 0,90 0,41 0,85
Ecomaker3 Trakya Üniversitesi 0,12 0,30 0,42 0,12 0,30 0,42 0,83
TozPembeHayaller ATATÜRK ÜNİ 0,01 0,40 0,41 0,01 0,40 0,41 0,81
Bianco Sakarya Üniversitesi 0,01 0,40 0,41 0,01 0,40 0,41 0,81
Ablalar Bilkent Üniversitesi 0,22 0,15 0,37 0,22 0,15 0,37 0,75
HisseKar Akdeniz Üniversitesi -0,01 0,35 0,34 -0,01 0,35 0,34 0,69
GIF ATATÜRK ÜNİ 0,08 0,25 0,33 0,08 0,25 0,33 0,66
WastedSquad Yaşar Üniversitesi -0,66 1,00 0,34 -0,72 1,00 0,28 0,62
Trktrade Trakya Üniversitesi -1,90 2,25 0,35 -1,98 2,25 0,27 0,62
509GA Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,60
FreeBrains Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,60
Sase Trakya Üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,60
Corvest Orta Doğu teknik üniversitesi -1,45 1,75 0,30 -1,45 1,75 0,30 0,60
FIFI Balıkesir Üniversitesi -1,48 1,75 0,27 -1,49 1,75 0,26 0,53
509SmallFeBros Orta Doğu teknik üniversitesi -0,04 0,30 0,26 -0,04 0,30 0,26 0,52
GroupIn Orta Doğu teknik üniversitesi 0,06 0,20 0,26 0,06 0,20 0,26 0,52
Monopoly Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,25 0,25 0,00 0,25 0,25 0,51
PAPEL Adnan Menderes Üniversitesi -0,04 0,30 0,26 -0,09 0,30 0,21 0,48
Investors2 Trakya Üniversitesi -2,33 2,60 0,27 -2,31 2,50 0,19 0,46
Gift Trakya Üniversitesi -0,37 0,60 0,23 -0,37 0,60 0,23 0,45
Tesadufen Atatürk Üniversitesi 0,17 0,05 0,22 0,17 0,05 0,22 0,44
Fibanacci Çankaya Üniversitesi -2,03 2,25 0,22 -2,03 2,25 0,22 0,44
Adalet Pamukkale Üniversitesi 0,12 0,10 0,22 0,12 0,10 0,22 0,44
Superwomans Trakya Üniversitesi 0,01 0,20 0,21 0,01 0,20 0,21 0,41
InvestOB Trakya Üniversitesi -2,64 3,15 0,51 -2,70 2,50 -0,20 0,32
SYInvestment Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,31
YurtKur Okan Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,30
YATIRIMCI-RUHLAR Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,30
Finanscilar Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,30
Pegasus İzmir Ekonomi Üni -1,13 1,25 0,12 -1,13 1,25 0,12 0,24
HOMOECONOMICUS Adnan Menderes Üniversitesi -0,03 0,15 0,12 -0,03 0,15 0,12 0,24
Busir Trakya Üniversitesi 0,06 0,05 0,11 0,06 0,05 0,11 0,23
HamsiFinans Atatürk Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
GDUA Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
Sellers3 Trakya Üniversitesi -0,45 0,55 0,10 -0,45 0,55 0,10 0,19
KARTAL Adnan Menderes Üniversitesi -3,58 4,85 1,27 -3,59 2,50 -1,09 0,18
MELAY Başkent Üniversitesi 0,03 0,05 0,08 0,03 0,05 0,08 0,15
Index Çankaya Üniversitesi -0,68 0,75 0,07 -0,68 0,75 0,07 0,13
Refpoint Kırklareli Üniversitesi -1,18 1,25 0,07 -1,19 1,25 0,06 0,12
509HotAssets Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
CATrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
Uzay Trakya Üniversitesi -0,01 0,05 0,04 -0,01 0,05 0,04 0,09
Sebu Trakya Üniversitesi -0,73 0,75 0,02 -0,73 0,75 0,02 0,04
VENCEREMOS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EZGIZEM Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BARTATAKS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ANKADANA Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SPEEDY Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
INEFFABLE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
UCANATLAR Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
HaddiniBilbao Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
StorngUnion Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OpelBorsa Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YELLBRO Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MAVI-COCUKLAR Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MISFITS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EKOFINS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SINYUS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TRADEMX Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TUKETIM Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SanalMilyoner Balıkesir Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
AYBAG Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GULHAL Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YILGUZ Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YILSUL Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OZTEY Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TEKAT Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
UNICORN Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CRAZYINVEST Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BROKERS Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
DEALERS Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BFYATIRIM Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YILDIZLAR Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OZSENER Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CANCAN Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SELLCOIN Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BLAS Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GYPSIES Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GMFINANCE Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Teskilatin2silahsoru Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Faizciler Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Cilgin2Dost Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TheBigBrans Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TheInvestor Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TheHighCastle Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MMs Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Optimizers Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BERLIN Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Volatility Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TOKYO Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Cliche Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YetmisDort Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
PembeKayalar Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Rollers Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
RaqiuqBulls Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YuvarlananKayalar Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kuruyemis Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ManTeam Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YesRelics Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
4Numara Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
StartLoss Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
LadiesoftheWallStreet Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GoldDiggers Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CeterisParibus Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
FINANSIKIZI Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Lost Çankaya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU5 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU6 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU7 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU9 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU11 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU13 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU14 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
HititBank Hitit Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bankergiller Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Rakipsizler Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Aygizlar Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KLUInvestment Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MEDOR Maltepe Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ADEN Maltepe Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CilginUsaklar Okan Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Blue Okan Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Aydos Okan Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Flashhunters Okan Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
509traders Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Astrolaz Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
THEWOLFOFPAUSTREET Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BitirimIkili2 Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BEYAZMASA Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Ozelinvest Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Economizer Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Assel Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Samber Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Misal Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Koctrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TrakTr Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sentrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MM Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Whynot Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Cosanostra Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Administrator Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Beti Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Espi Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Seta Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Ayom Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tuze Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Saving Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Junes Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OY Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Black Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bilgigrup Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tradeboss Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
AMATORS Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Truva Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celebrity Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Mavirane Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NoName Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bcbb Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tigers Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KUIG5 Koç Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KUIG6 Koç Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KUIG8 Koç Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KUIG4 Koç Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KUIG9 Koç Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
AYEM Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
IAMFM Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TEAMAE Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
InvestingGurus Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Thenews Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
5814OE Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ALBA Orta Doğu teknik üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
InvestmentHunters Atatürk Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Analizciler Atatürk Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BestGrup Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kahin BALIKESİR ÜNİ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GroupBE İzmir Ekonomi Üni 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GroupTY İzmir Ekonomi Üni 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
HilalEnes ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GrupBorsa Akdeniz Üniversitesi -2,06 2,05 -0,01 -2,05 2,05 0,00 -0,01
TRENDFRIEND Adnan Menderes Üniversitesi -0,07 0,05 -0,02 -0,07 0,05 -0,02 -0,03
ApplePie Bilkent Üniversitesi -1,17 1,15 -0,02 -1,17 1,15 -0,02 -0,04
HititYatirim Hitit Üniversitesi -0,18 0,15 -0,03 -0,18 0,15 -0,03 -0,06
RefetsAngels Bilkent Üniversitesi -0,24 0,20 -0,04 -0,24 0,20 -0,04 -0,09
TK-INOVASYON Adnan Menderes Üniversitesi -0,16 0,10 -0,06 -0,16 0,10 -0,06 -0,11
Bulls Bilkent Üniversitesi -0,47 0,45 -0,02 -0,57 0,45 -0,12 -0,14
FATFINGER Pamukkale Üniversitesi -0,34 0,30 -0,04 -0,52 0,30 -0,22 -0,26
GroupAA İzmir Ekonomi Üni -0,34 0,15 -0,19 -0,34 0,15 -0,19 -0,37
UltrAslanUNI Akdeniz Üniversitesi -2,01 1,80 -0,21 -2,02 1,80 -0,22 -0,42
BAMEN İstanbul Kültür Üniversitesi -0,97 0,70 -0,27 -0,96 0,70 -0,26 -0,53
Investor Orta Doğu teknik üniversitesi -0,51 0,20 -0,31 -0,51 0,20 -0,31 -0,63
ROZAFA Sakarya Üniversitesi -1,62 1,25 -0,37 -1,61 1,25 -0,36 -0,73
THEGOLDINVEST Cumhuriyet Üniversitesi -3,74 4,20 0,46 -3,77 2,50 -1,27 -0,81
LeagueofFinance Çankaya Üniversitesi -1,52 1,10 -0,42 -1,53 1,10 -0,43 -0,85
YING-YANG Adnan Menderes Üniversitesi -1,42 1,00 -0,42 -1,45 1,00 -0,45 -0,88
Akdeniz Akdeniz Üniversitesi -6,31 9,00 2,69 -6,18 2,50 -3,68 -0,99
509NickLeeson Orta Doğu teknik üniversitesi -3,19 2,85 -0,34 -3,16 2,50 -0,66 -1,00
ENA Adnan Menderes Üniversitesi -1,22 0,65 -0,57 -1,22 0,65 -0,57 -1,13
FIRESTONE Pamukkale Üniversitesi -6,80 10,00 3,20 -6,98 2,50 -4,48 -1,28
EMU8 Doğu Akdeniz Üniversitesi -1,20 0,45 -0,75 -1,21 0,45 -0,76 -1,50
ORKIDE Adnan Menderes Üniversitesi -2,21 1,45 -0,76 -2,20 1,45 -0,75 -1,51
ALFA Atatürk Üniversitesi -2,03 1,25 -0,78 -2,02 1,25 -0,77 -1,55
SMAC ATATÜRK ÜNİ -1,08 0,30 -0,78 -1,07 0,30 -0,77 -1,55
Live Bilkent Üniversitesi -1,72 0,95 -0,77 -1,75 0,95 -0,80 -1,57
CLUTCHES Adnan Menderes Üniversitesi -1,15 0,35 -0,80 -1,14 0,35 -0,79 -1,59
GYRUSANGULARIS Pamukkale Üniversitesi -1,87 1,05 -0,82 -1,86 1,05 -0,81 -1,63
STOCKBROKER Adnan Menderes Üniversitesi -0,99 0,15 -0,84 -0,99 0,15 -0,84 -1,68
509BuyBtc Orta Doğu teknik üniversitesi -0,96 0,05 -0,91 -0,95 0,05 -0,90 -1,81
EMU3 Doğu Akdeniz Üniversitesi -1,81 0,85 -0,96 -1,81 0,85 -0,96 -1,92
GAZIBROKERS Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -2,03 1,05 -0,98 -2,02 1,05 -0,97 -1,95
Contractors Uluslararası kıbrıs üniversitesi -1,15 0,15 -1,00 -1,16 0,15 -1,01 -2,01
EAGLE Adnan Menderes Üniversitesi -3,80 3,00 -0,80 -3,93 2,50 -1,43 -2,22
BIRIKIM Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -3,66 2,65 -1,01 -3,73 2,50 -1,23 -2,24
MINERVA Adnan Menderes Üniversitesi -3,56 2,40 -1,16 -3,52 2,40 -1,12 -2,28
IZMIST Adnan Menderes Üniversitesi -1,26 0,10 -1,16 -1,26 0,10 -1,16 -2,32
TheGame Bilkent Üniversitesi -1,94 0,85 -1,09 -2,12 0,85 -1,27 -2,36
YIKIKLAR Adnan Menderes Üniversitesi -3,74 2,50 -1,24 -3,72 2,50 -1,22 -2,46
Olympos İzmir Ekonomi Üni -2,80 1,55 -1,25 -2,77 1,55 -1,22 -2,47
THE-WITNESS Adnan Menderes Üniversitesi -2,81 1,55 -1,26 -2,79 1,55 -1,24 -2,50
SeferBilal Sakarya Üniversitesi -5,25 5,50 0,25 -5,27 2,50 -2,77 -2,52
ECOTUDENT Pamukkale Üniversitesi -2,12 0,85 -1,27 -2,15 0,85 -1,30 -2,56
TUHA Adnan Menderes Üniversitesi -2,04 0,80 -1,24 -2,16 0,80 -1,36 -2,61
EsAnadoluEs Eskişehir Anadolu Üniversitesi -3,50 2,15 -1,35 -3,50 2,15 -1,35 -2,69
CircuitBreakers Adnan Menderes Üniversitesi -5,89 6,45 0,56 -5,77 2,50 -3,27 -2,71
GroupCG İzmir Ekonomi Üniversitesi -2,25 0,80 -1,45 -2,23 0,80 -1,43 -2,88
PeakyBlinders Sakarya Üniversitesi -4,49 3,60 -0,89 -4,54 2,50 -2,04 -2,92
KUIG2 Koç Üniversitesi -1,77 0,25 -1,52 -1,77 0,25 -1,52 -3,05
TERRAINCOGNITA Adnan Menderes Üniversitesi -5,21 5,50 0,29 -5,84 2,50 -3,34 -3,05
PLANETREE Adnan Menderes Üniversitesi -1,83 0,15 -1,68 -1,83 0,15 -1,68 -3,36
Hemsehriler Orta Doğu teknik üniversitesi -1,87 0,15 -1,72 -1,87 0,15 -1,72 -3,43
DOJIASLANLARI Adnan Menderes Üniversitesi -2,11 0,35 -1,76 -2,10 0,35 -1,75 -3,50
KRAL Çankaya Üniversitesi -2,41 0,50 -1,91 -2,40 0,50 -1,90 -3,81
ERYAL Balıkesir Üniversitesi -2,83 0,85 -1,98 -2,84 0,85 -1,99 -3,97
MERGEN Adnan Menderes Üniversitesi -2,27 0,30 -1,97 -2,43 0,30 -2,13 -4,11
Begu Okan Üniversitesi -3,10 1,00 -2,10 -3,12 1,00 -2,12 -4,22
ZEKIKAN Adnan Menderes Üniversitesi -5,50 4,15 -1,35 -5,63 2,50 -3,13 -4,48
Rainmen Bilkent Üniversitesi -3,43 1,30 -2,13 -3,66 1,30 -2,36 -4,49
Brokerking Akdeniz Üniversitesi -5,27 3,75 -1,52 -5,48 2,50 -2,98 -4,50
QUEENSOFINVESTMENTS Adnan Menderes Üniversitesi -6,25 5,35 -0,90 -6,12 2,50 -3,62 -4,51
NEFA Sakarya Üniversitesi -5,43 3,75 -1,68 -5,34 2,50 -2,84 -4,52
Traderookies Bilkent Üniversitesi -2,57 0,25 -2,32 -2,58 0,25 -2,33 -4,65
izah Akdeniz Üniversitesi -4,27 1,90 -2,37 -4,24 1,90 -2,34 -4,71
CHAMPIONS-LEAGUE Adnan Menderes Üniversitesi -3,32 0,85 -2,47 -3,33 0,85 -2,48 -4,96
LIMON Adnan Menderes Üniversitesi -5,34 3,50 -1,84 -5,62 2,50 -3,12 -4,96
YobisUtic Atatürk Üniversitesi -2,89 0,40 -2,49 -2,90 0,40 -2,50 -4,99
GencYatirimcilar Balıkesir Üniversitesi -6,77 5,90 -0,87 -6,74 2,50 -4,24 -5,11
TeamBanktruptcy Ortadoğu Teknik Üni -4,17 1,50 -2,67 -4,16 1,50 -2,66 -5,33
Strawberry Trakya Üniversitesi -5,48 3,00 -2,48 -5,42 2,50 -2,92 -5,40
Sera Trakya Üniversitesi -6,21 4,40 -1,81 -6,11 2,50 -3,61 -5,42
GRUP-ELLIOT Adnan Menderes Üniversitesi -6,63 5,15 -1,48 -6,45 2,50 -3,95 -5,42
CHALLENGERS Adnan Menderes Üniversitesi -3,49 0,65 -2,84 -3,49 0,65 -2,84 -5,68
Turkai Trakya Üniversitesi -4,07 1,15 -2,92 -4,07 1,15 -2,92 -5,84
YUSUF Adnan Menderes Üniversitesi -6,10 3,65 -2,45 -5,99 2,50 -3,49 -5,95
StrattonOakmont Adnan Menderes Üniversitesi -5,93 3,10 -2,83 -5,89 2,50 -3,39 -6,22
LEVERAGE Adnan Menderes Üniversitesi -8,72 8,50 -0,22 -8,61 2,50 -6,11 -6,33
AlwaysRock Bilkent Üniversitesi -3,80 0,55 -3,25 -3,76 0,55 -3,21 -6,46
KUIG7 Koç Üniversitesi -3,70 0,40 -3,30 -3,65 0,40 -3,25 -6,55
EM-EN Adnan Menderes Üniversitesi -6,96 4,40 -2,56 -6,81 2,50 -4,31 -6,87
InovatifPortakal Akdeniz Üniversitesi -4,23 0,75 -3,48 -4,18 0,75 -3,43 -6,91
Bahes Trakya Üniversitesi -4,55 1,05 -3,50 -4,53 1,05 -3,48 -6,98
TAMU Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -8,19 7,05 -1,14 -9,09 2,50 -6,59 -7,74
BorsaEmperor Okan Üniversitesi -4,79 0,90 -3,89 -4,80 0,90 -3,90 -7,79
SPEK Adnan Menderes Üniversitesi -9,57 9,60 0,03 -10,37 2,50 -7,87 -7,84
THEBIGSHORT Adnan Menderes Üniversitesi -6,55 2,85 -3,70 -6,74 2,50 -4,24 -7,94
akdenizuniversitytrade Akdeniz Üniversitesi -7,13 3,60 -3,53 -7,02 2,50 -4,52 -8,05
Entelijansiya Akdeniz Üniversitesi -5,21 1,10 -4,11 -5,12 1,10 -4,02 -8,13
SEVE Trakya Üniversitesi -5,00 0,70 -4,30 -4,95 0,70 -4,25 -8,55
Kayalar Bilkent Üniversitesi -4,72 0,40 -4,32 -4,69 0,40 -4,29 -8,61
Artur Trakya Üniversitesi -5,43 0,95 -4,48 -5,34 0,95 -4,39 -8,87
Yigiteda Trakya Üniversitesi -6,16 1,65 -4,51 -6,03 1,65 -4,38 -8,89
TRADE-GLADIUTORS Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -7,17 2,60 -4,57 -7,17 2,50 -4,67 -9,24
MASTERTRADERS123 Adnan Menderes Üni -8,36 5,20 -3,16 -8,78 2,50 -6,28 -9,44
TradePistols Bilkent Üniversitesi -6,83 2,05 -4,78 -6,77 2,05 -4,72 -9,50
UTF20 Pamukkale Üniversitesi -7,03 2,15 -4,88 -7,01 2,15 -4,86 -9,74
TMAST Adnan Menderes Üniversitesi -5,85 0,90 -4,95 -5,75 0,90 -4,85 -9,79
Zhtrade Trakya Üniversitesi -5,65 0,65 -5,00 -5,56 0,65 -4,91 -9,91
San-Unsal Akdeniz Üniversitesi -5,09 0,05 -5,04 -5,08 0,05 -5,03 -10,07
Buddha Bilkent Üniversitesi -7,34 2,20 -5,14 -7,34 2,20 -5,14 -10,28
TRADE-OF-ADU Adnan Menderes Üniversitesi -6,86 1,25 -5,61 -6,83 1,25 -5,58 -11,19
ASIRISTAN Adnan Menderes Üniversitesi -9,48 4,25 -5,23 -9,18 2,50 -6,68 -11,91
Beautifulmind Trakya Üniversitesi -11,17 7,00 -4,17 -10,80 2,50 -8,30 -12,47
GeleceginBrokerlari Pamukkale Üniversitesi -7,08 0,55 -6,53 -7,08 0,55 -6,53 -13,06
Finanssorler Atatürk Üniversitesi -8,62 2,40 -6,22 -9,41 2,40 -7,01 -13,23
Leverage1 Çankaya Üniversitesi -12,93 8,95 -3,98 -12,57 2,50 -10,07 -14,05
Sinvestor Sakarya Üniversitesi -8,28 1,00 -7,28 -8,11 1,00 -7,11 -14,38
BRKTKLI Akdeniz Üniversitesi -7,95 0,85 -7,10 -8,15 0,85 -7,30 -14,39
2 Bilkent Üniversitesi -9,02 1,45 -7,57 -8,82 1,45 -7,37 -14,94
SITTING-BULL Adnan Menderes Üniversitesi -10,90 3,15 -7,75 -10,83 2,50 -8,33 -16,08
SENSATIONALWOMANS Adnan Menderes Üniversitesi -12,70 6,20 -6,50 -12,10 2,50 -9,60 -16,11
KADERLI Adnan Menderes Üniversitesi -13,61 7,35 -6,26 -13,22 2,50 -10,72 -16,98
ADULENDIN Adnan Menderes Üniversitesi -13,32 7,30 -6,02 -14,02 2,50 -11,52 -17,54
MYYATIRIM Yıldız Teknik Üniversitesi -9,17 0,25 -8,92 -8,95 0,25 -8,70 -17,62
Dealerss Bilkent Üniversitesi -13,47 5,75 -7,72 -12,92 2,50 -10,42 -18,14
JOHN-COOPER Adnan Menderes Üniversitesi -10,30 0,90 -9,40 -9,89 0,90 -8,99 -18,38
BIM Bilkent Üniversitesi -12,28 3,05 -9,23 -11,99 2,50 -9,49 -18,72
Macka Ortadoğu Teknik Üni -11,57 1,95 -9,62 -11,08 1,95 -9,13 -18,74
REBORN Adnan Menderes Üniversitesi -15,45 7,85 -7,60 -14,72 2,50 -12,22 -19,82
ExpertTraders Akdeniz Üniversitesi -12,27 1,55 -10,72 -11,76 1,55 -10,21 -20,94
leonardofibonacci hacı bayram veli üniversitesi -15,70 7,35 -8,35 -15,14 2,50 -12,64 -20,99
NazVegas Adnan Menderes Üniversitesi -11,82 1,15 -10,67 -11,61 1,15 -10,46 -21,13
Doktor Balıkesir Üniversitesi -12,34 1,60 -10,74 -12,37 1,60 -10,77 -21,50
GULBENDI Adnan Menderes Üniversitesi -14,74 4,10 -10,64 -13,99 2,50 -11,49 -22,13
Upsydaisy Trakya Üniversitesi -14,00 2,50 -11,50 -13,26 2,50 -10,76 -22,26
QuantumFund Bilkent Üniversitesi -15,82 5,20 -10,62 -14,93 2,50 -12,43 -23,05
nameless Orta Doğu teknik üniversitesi -13,89 1,80 -12,09 -13,55 1,80 -11,75 -23,84
DARKBLUE Cumhuriyet Üniversitesi -13,19 0,30 -12,89 -12,61 0,30 -12,31 -25,20
GSL147 Boğaziçi Üniversitesi -17,06 4,85 -12,21 -16,39 2,50 -13,89 -26,10
ATAKINVEST Cumhuriyet Üniversitesi -14,37 1,05 -13,32 -13,98 1,05 -12,93 -26,25
DONT-CARE Adnan Menderes Üniversitesi -16,51 0,30 -16,21 -15,55 0,30 -15,25 -31,46
KASIMDA-ASK-BASKADIR Adnan Menderes Üniversitesi -20,98 6,05 -14,93 -19,58 2,50 -17,08 -32,01
Telliogullari Bilkent Üniversitesi -16,78 0,10 -16,68 -15,87 0,10 -15,77 -32,45
UNITED-STATES-OF-NAZILLI Adnan Menderes Üniversitesi -20,32 1,95 -18,37 -19,66 1,95 -17,71 -36,08
INOVAYATIRIM Cumhuriyet Üniversitesi -78,28 9,70 -68,58 -80,53 2,50 -78,03 -146,60
THELOSERSCLUB Cumhuriyet Üniversitesi -76,35 8,05 -68,30 -82,33 2,50 -79,83 -148,12
7X24 Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -79,52 5,05 -74,47 -81,00 2,50 -78,50 -152,97
SPEKULATORLER Adnan Menderes Üniversitesi -86,58 1,10 -85,48 -78,78 1,10 -77,68 -163,16

Biz Sizi Arayalım

GÖNDER