TradeMaster Kampüs'te

TradeMaster Kampüs'te

Genç neslin teknolojik gelişmelere olan ilgisi, finans ve ekonomi derslerinde uygulamaya verilen önemin artması; İş Yatırım'ın piyasa tecrübesi ve ekonomik araştırmalardaki geniş kapsamı TradeMaster uygulamasıyla birleşince,  akademi ve iş dünyasının etkin bir beraberliği için önemli bir potansiyel de kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Bu potansiyeli değerlendirmek üzere hazırlanmış olan TradeMaster Kampüs'te projesi kapsamında, fakülte binası içerisinde üniversiteyle beraber karar verilen alanda ayrı bir birim oluşturularak bu alana öğrencilerin kullanımı için TradeMaster ürünlerinin yüklü olduğu bilgisayarlar, ulusal haber kanallarındaki finans programlarının takibi için televizyon yayını, okuma alanı gibi özellikleri olan TradeCenter isimli laboratuvarlar oluşturulmaktadır. Bu merkezlerde TradeMaster Ürün Grubu aracılığıyla sunulan piyasa verilerileriyle kullanıcıların sadece işlem yapmalarının sağlanmasının ötesinde veriler üzerine analiz ve araştırma yapmasının da önü açılacaktır. Kullanıma açılan bu programlar ve sanal işlem olanaklarının üniversite bünyesinde verilmekte olan derslerle entegrasyonu öğrencilere gerçek finans dünyasının kapılarını aralayacaktır.

Projenin öncelikli hedeflerinden biri olan teorik bilgilerin pratik uygulamayla birleşmesini sağlamak amacıyla, belirlenen derslerde, İş Yatırım bünyesinde görev yapan uzmanlarımız bu merkezlerde öğrencilerle bir araya gelerek finansal piyasalardaki tecrübelerini paylaşacaklardır. Uzmanlarımız, gerçek dünyada portföylerin nasıl oluşturulduğundan, açıklanan ekonomik verilerin nasıl yorumlandığına ve bunu takiben yatırım kararlarının nasıl etkilendiğine kadar geniş bir yelpazede bilgi birikimlerini paylaşarak daha okul döneminde Yatırım Bankacılığı ile öğrencileri tanıştırmayı ve mezuniyetlerinden sonra onları sektöre atacakları ilk adımlara hazırlamayı hedeflemektedirler.

Fakülte bünyesine kazandırılan TradeCenter'ların dersler dışında da kullanılması planlanmaktadır. Gerek akademisyenlerin çalışmaları için geçmiş dönem verileri sağlaması, gerekse İş Yatırım uzmanlarının öğretim üyeleriyle bir arada konferans ve toplantılar düzenlemeleri ile TradeCenter'lar, temel amaç olan genç nesilde finansal okur yazarlığın artırılmasına yönelik çalışmalara ev sahipliği yapacaktır.

Hem öğrencilerin piyasaya olan ilgisinin artırılması hem de eğitimlerinde edindikleri teorik bilgilerin pratikle verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla proje kapsamında yer alan üniversiteler arasında yarışmalar düzenlenerek, bu yarışmaların sonucunda başarılı olanlara ödüller sunulacaktır.

TradeMaster Finans Laboratuvarı

TradeMaster Finans Laboratuvarı

Fakülte binası içerisinde üniversiteyle beraber karar verilen alanda ayrı bir birim oluşturularak yapılacak faaliyetler ve TradeMaster'ın görsel tanıtımı için temel oluşturan fiziki mekanlardır. İçerikleri üniversiteden üniversiteye farklılık göstermekle birlikte öğrencilerin ilgisini canlı tutabilecek, kendilerini piyasanın dinamizmine yakın hissedebilecekleri eğitim ve kişisel gelişimlerine azami düzeyde fayda sağlayacak alanlar yaratılmaktadır.

tradecntr_pgeİş Yatırım uzmanlarının, laboratuvarlardaki kullanıcılara programların kullanımı hakkında eğitim vermesi ile, TradeMaster programının üniversite öğrencileri arasında bilinirliğinin artırılması ve yaygınlaşması hedeflenmektedir.

İşte bu potansiyeli değerlendirmek ve teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, İş Yatırım olarak, Türkiye'nin önde gelen üniversiteleriyle işbirliğine giderek, üniversite bünyesinde bütün öğrencilerin gerçek verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekleri TradeMaster Finans Laboratuvarları oluşturulmaya başlanmıştır.

Derslerle Entegrasyon

Derslerle Entegrasyon

Sermaye Piyasası ve bu konuyla ilgili olabilecek yatırım ve finans derslerine paralel olarak TradeMaster uygulamaları kullanılarak öğrencilerin deneyim kazanması amaçlanmaktadır.  Bu kapsamda üniversiteler tarafından yeni dersler açılması veya mevcut derslere bu sistemlerin dahil edilmesi gibi tercihler mevcuttur. İş Yatırım uzmanları akademisyenlerle iş birliği halinde derslere konuk konuşmacı olarak katılıp platformun nasıl kullanıldığını anlatarak, piyasa bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaktadırlar. 

derslr-entgBu dersler esnasında öğrencilere aynı zamanda TradeCenter'larda yer alan programların nasıl kullanılacağı da anlatılarak düzenlenecek olan yarışmalara hazırlanmaları sağlanmaktadır.

Organizasyonlar

Organizasyonlar

TradeMaster platformu sağlamakta olduğu veriler sayesinde akademisyenler tarafından üniversite içerisinde yapılacak araştırmalar için de kullanılabilecektir. 

organizsyn_pgeFinans piyasalarının güncel durumu ve örneklerinin yer aldığı sunumlarla TradeCenter'ların dersler dışında da tanıtım amaçlı kullanılması sağlanacaktır.  Bu TradeCenter'larda, İş Yatırım uzmanlarının öğretim üyeleriyle iş birliği halinde piyasa bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşacakları konferanslar ve toplantılar düzenlenecektir.  Bu konferanslar ve buluşmalara basının etkin katılımı sağlanarak TradeMaster platformunun tanıtılması ve öğrencilerin gerçek dünyadaki yatırım uygulamaları konusunda iş hayatına başlamadan tecrübe kazanmaları amaçlanmaktadır.

Üniversiteler

TradeMaster Finans Laboratuvarı Bulunan Üniversiteler

Bilkent Üniversitesi - TradeMaster Economics Platform

Bilkentİlk TradeCenter, 4 Kasım 2013 tarihinde, TradeMaster Economics Platform adı altında Bilkent Üniversitesi'nde açılmıştır.

Bilkent Üniversitesi tarafından "Contemporary Issues in Turkish Economics" isimli bir ders oluşturulmuş olup İş Yatırım bünyesinden uzmanların da katılımlarıyla öğrencilere finansal piyasaların pratikte nasıl işlediğine ilişkin eğitim verilmektedir.

İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nin ana girişinde olan TradeCenter'in açılışına Bilkent Üniversitesi'nden Mütevelli Heyet Başkanı Prof.Dr. Ali Doğramacı, Rektör Prof.Dr. Abdullah Atalar,  İİSBF Dekanı Prof.Dr. Dilek Önkal ve Ekonomi Bölüm Başkanı Doç.Dr. Selin Sayek Böke ile İş Yatırım'dan Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır. 

bilkent_1.jpgbilkent_2.jpgbilkent_3.jpgbilkent_4.jpgbilkent_5.jpg

ODTÜ - TradeMaster Investment Lounge

TradeMaster Investment Lounge Açılış Töreni"TradeMaster Investment Lounge" adı ile ODTÜ İşletme Bölümü'nde açılan ikinci TradeCenter  ise "işlem salonu" ve "okuma odası" olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

ODTÜ Üniversitesi tarafından verilmekte olan Investment dersine TradeMaster ürün grubu kullanımı entegre edilerek TradeCenter'ın sürdürülebilirliğine ve öğrencilerin finansal okur yazarlığının geliştirilmesine önemli bir katkıda bulunulmaktadır.

Açılışa ODTÜ'den Rektör Prof. Dr. Ahmet Acar, İİBF Dekanı Prof. Dr. Eyüp Özveren, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Yılmaz ve İşletme Bölümü öğretim üyeleri ile İş Yatırım'dan Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır. 

odt__1.jpgodt__3.jpgodt__4.jpgodt__5.jpgodt__6.jpgodt__7.jpg

Yaşar Üniversitesi - TradeMaster Centre

Yaşar Üniversitesi - TradeMaster CentreTradeMaster Kampüs'te projesinin üçüncüsü, İzmir'deki çalışmalarımızın ise ilki olan  "TradeMaster Centre" isimli merkezimiz Yaşar Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde açılmıştır.

Yaşar Üniversitesi, eğitim programı kapsamında Burcu Ünüvar tarafından verilecek "Uygulamalı Portföy Yönetimi" isimli bir ders oluşturarak, öğrencilerin sermaye piyasalarına attıkları bu ilk adımlarda, TradeMaster ürün grubunun da desteğiyle, yol gösterici olmaktadır.

TradeMaster Centre açılışına Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı ve Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan'ın yanısıra İİBF Dekanı Prof. Dr. Erdinç Yeldan ve akademisyenler, İş Yatırım'dan ise Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır.

yasaruni2.jpgyasaruni1.jpgyasaruni3.jpgyasaruni4.jpgysruni.pngyasaruni6.jpg

İzmir Ekonomi Üniversitesi - TradeMaster Economics Platform

İzmir'de kurulmuş olan ikinci TradeCenter, 21 Mart 2014 tarihinde Economics Platform ismiyle İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde açılmıştır.

İzmirEkononi ÜniUygulamalı Portföy Yönetim dersi ile paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler yurtiçi ve uluslararası piyasalar, yatırım araçları, fx piyasaları hakkındaki teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar. Aynı zamanda İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda birer finans laboratuvarı olarak kullanılacak.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Kampüs'nde gerçekleştirilen TradeCenter'ın açılış törenineİş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, Genel Müdür Yardımcısı Mert Erdoğmuş, Pazarlama Müdürü Can Pamir, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş, Rektör Prof. Dr. Tuncdan Baltacıoğlu, Rekör Yardımcısı Prof. Dr. Cemali Dinçer,  Uluslararası Ticaret ve Finasnman Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Erol, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

izmir1.jpgizmir2.jpgizmir3.jpg

İstanbul Üniversitesi- SERPAM TradeMaster Investment Platform

1

Artık İstanbul Üniversitesi Öğrencileri Uygulamalı Finans Laboratuvarı'nda Eğitimlerine Devam Edecekler...

İstanbul Üniversitesi Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı SERPAM Trademaster Investment Platform 5 Mart 2015 Perşembe günü saat 12.00'de; İstanbul Üniversitesi Rektörü Mahmut Ak, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Pekdemir, Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Köse, İş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, İş Yatırım çalışanları ve öğrencilerin katılımı ile açıldı.

Günümüzün değişen koşullarında finans eğitiminde uygulamalı çalışmalar büyük önem arz etmektedir. Öğrencilerin ve katılımcıların piyasaları anlayabilmeleri ve çalışma dünyasına katkı sağlayabilmeleri açısından finans laboratuvarları artık bir gereklilik haline gelmiştir. Bu bağlamda, İş Yatırım'ın sponsorluğu ile kurulan SERPAM Trademaster Investment Platform'un üniversite öğrencilerine farklı bir bakış açısı ve dünya görüşü sağlayacağı düşünülmektedir.

foto_raf_1__3_.jpgfoto_raf_2__3_.jpgfoto_raf_3__4_.jpgfoto_raf_4__4_.jpgfoto_raf_5__3_.jpg

Altınbaş Üniversitesi-TradeMaster Center

Kemerburgaz 1

TradeMaster Kampüs projesi Altınbaş Üniversitesi'nin katılımı ile büyüyor.  Altınbaş Üniversitesi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı Trademaster Center 30 Mart 2015 tarihinde açıldı. Törene Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ, Altınbaş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Prof. Dr. Hayri Kozanoğlu, İş Yatırım Genel Müdürü  A.Erdal Aral, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı  R.Cenk Aksoy, İş Yatırım Pazarlama Müdürlüğü çalışanları ve öğrenciler katıldılar.

Kemerburgaz 3

Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler, yurtiçi piyasalarda BIST100 hisseleri, VİOP'ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacak. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulacak olan genç finansçılar için, üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da düzenlenecek.

Altınbaş Üniversitesi'nin katılımı ile Tradecenter kurulan üniversite sayısı 7'ye ulaşmıştır.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

İstanbul Kültür Üniversitesi

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi akademik dünyanın köklü kuruluşu İstanbul Kültür Üniversitesi'nin  Ataköy Yerleşkesinde hayata geçti.

foto 1

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı Trademaster Finans Platformu 2 Nisan 2015 tarihinde açıldı. Törene İstanbul Kültür Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Mahmut Paksoy, İstanbul Kültür Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Bahar Akıngüç Günver, İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Durmuş Dündar , İş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, İş Yatırım Genel Müdürü Yardımcısı Cenk Aksoy, İş Yatırım Pazarlama Müdürlüğü çalışanları, öğretim görevlileri öğrenciler katıldı.

Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler, yurtiçi piyasalarda BIST100 hisseleri, VİOP'ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacak. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulacak olan genç finansçılar için, üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da düzenlenecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin katılımı ile toplam üniversite sayısı 8'e ulaşmıştır.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Gazi Üniversitesi

foto 1

Ankara'da kurulmuş olan üçüncü TradeCenter,  TradeMaster Center ismiyle Gazi Üniversitesi'nde açılmıştır.

Uygulamalı Portföy Yönetim dersi ile paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler yurtiçi ve uluslararası piyasalar, yatırım araçları, fx piyasaları hakkındaki teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar. Aynı zamanda İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda birer finans laboratuvarı olarak kullanılacak.

20160129_150154_500x375.jpg20160129_150137_499x665.jpg

Manisa Celal Bayar Üniversitesi-TradeMaster Finans Platformu

foto 1

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin katılımı ile büyümeye devam ediyor.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Yerleşkesi İşletme Fakültesi içerisinde İş Yatırım sponsorluğunda kurulan CBÜ TradeMaster Finans Platformunun açılış törenine Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, rektör yardımcıları Prof. Dr. Bilal Gümüş, Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya ve Prof. Dr. Birol Kovancılar, İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Halit Ev, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Rıza Gökbunar, İİBF Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktaş, İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Volkan Alptekin, öğretim üyeleri, Manisa İş Bankası Şubesi Müdürü Gülcan Uçar, İş Yatırım, Muradiye Yerleşkesi İş Bankası Yetkilisi Hulisi Düşmez, Manisa İş Bankası Şubesi personeli, öğrenciler ve İş Yatırım Yurtiçi Satış Direktörü Özgür İlke Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli ile Pazarlama Müdürlüğü'nden Nagehan Uçanok katıldı.

TradeMaster Kampüs; İş Yatırım'ın finansal bilinci artırmak için 2013 yılında başlattığı bir sosyal sorumluluk projesidir. İş Yatırım bu kapsamda üniversiteler ile işbirliğine giderek, teorik bilgilerin pratik uygulama ile birleşmesini sağlamak için üniversite bünyesinde öğrencilerin gerçek zamanlı verilerle sanal yatırım işlemleri gerçekleştirebilecekleri elektronik uygulama merkezleri kurmaktadır. ODTÜ, Bilkent, İzmir Yaşar, İzmir Ekonomi, İstanbul Bilgi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Celal Bayar Üniversitesi'nin katılımları ile toplam üniversite sayısı 11'e ulaşmıştır. 

Bu merkezlerde öğrenciler; Borsa İstanbul çatısı altında bulunan pay senetlerinde ve vadeli işlem kontratlarında sanal ortamda alım satım yapabiliyorlar. Bu işlemler sadece Türkiye ile de sınırlı olmayıp yurtdışı piyasalar işlem platformu TradeMaster International'ın demo programı aracılığıyla Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya ve Kanada gibi dünyanın önde gelen 26 borsasındaki hisse senetlerini ve emtia borsası olarak da adlandırılan Chicago Mercantile Exchange'deki altın, petrol, pamuk, mısır gibi bir çok emtia'nın vadeli işlem ve opsiyon kontratlarını da kapsamaktadır. Ayrıca foreks piyasasında en çok işlem yapılan eurusd, usdgbp, usdjpy çiftlerinin ve Türk Lirası işlemlerinin de dahil olduğu 34 paritede kaldıraçlı işlemlerin nasıl yapıldığını görerek uygulama fırsatına da sahip oluyorlar.

Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebiliyorlar.

img_3212_500x375.jpgimg_3213_500x375.jpgimg_3210_500x375.jpg

Yeditepe Üniversitesi-TradeMaster Platformu

foto 1

12.sini Yeditepe Üniversitesi TradeMaster Platformu ismiyle açtığımız TradeCenter Yeditepe Üniversitesi'nde öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.Bir nevi finansal laboratuvar olan " Yeditepe Üniversitesi TradeMaster Platformu   " Yeditepe  Üniversitesi öğrencilerinin kullanımında olacak ve bu merkezde; Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 hisseleri, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları, hakkında teorik bilgilerle online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca İş Yatırım uzmanlarımız piyasa bilgi ve tecrübelerini bu merkezlerimizde paylaşacaklar.Öğrenciler, bu merkezi bir finans laboratuvarı olarak kullanacak günlük hayattaki uygulamaları derslerine taşıyabilecekler. Gerçek datalar ile piyasaları takip ederek kendilerini geliştirdikten sonra düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da bilgilerini ve tecrübelerini test edebilecekler.

Günümüz sermaye ve para piyasaları, son yıllardaki gelişmelerin etkisiyle, her türlü finansal ihtiyaç ve duruma uygun, çok çeşitli ürün ve hizmeti sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiler, elektronik dağıtım kanallarının gelişimi ve uluslararası piyasalarının her geçen gün daha fazla entegre olması, bireylerin sermaye piyasası ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaktadır. Ancak bu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı, üniversitelerde teorik olarak öğretilse bile, pratik olarak uygulamaya geçilmediği sürece anlaşılır olmaktan uzak kalabilmektedir. Biz İş Yatırım olarak; teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, önde gelen üniversitelerimizle işbirliğine giderek, TradeMaster Kampüs projemiz kapsamında Elektronik Uygulama Merkezleri kurmaya başladık. 

img_3877_500x375.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Marmara Üniversitesi

foto 1

Marmara Üniversitesi-TradeMaster Finans Platformu

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nde 21 Ekim 2015 tarihinde faaliyete geçti.Bu merkezde neler yapabileceğini kısaca özetlemek gerekirse; öğrenciler uygulamalı portföy yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 payları, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar ve gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirilebileceklerdir. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştıkları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıdıkları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacaktır. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversitete içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebileceklerdir.

3.jpgmarmara_2_304x228.jpg2.jpg

Okan Üniversitesi

foto 1

Okan Üniversitesi-Okan Üniversitesi Finans Lab

13.sünü Okan Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi içerisinde İş Yatırım sponsorluğunda kurulan Okan Üniversitesi Finans Lab ve İşletme Strateji Lab'in açılış törenine Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, rektör yardımcısı Prof. Dr. Ali Argun Karacabey, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güner Gürsoy, İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Erdal Aral, Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Yurtiçi Satış Direktörü Tarkan Akgül, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, Kurumsal İletişim Müdürü Bige Özçubukçu, Pazarlama Müdürlüğü'nden Nagehan Uçanok ve Bahar Bahtiyar ile Kurumsal İletişim Müdürlüğün'den Ahmet Erim Suyabasmaz katıldılar.

Bir nevi finansal laboratuvar olan bu tradecenterlarımız Okan Üniversitesi öğrencilerinin kullanımında olacak ve bu merkezde; Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 hisseleri, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları, hakkında teorik bilgilerle online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca İş Yatırım uzmanlarımız piyasa bilgi ve tecrübelerini bu merkezlerimizde paylaşacaklar.Öğrenciler, bu merkezi bir finans laboratuvarı olarak kullanacak günlük hayattaki uygulamaları derslerine taşıyabilecekler. Gerçek datalar ile piyasaları takip ederek kendilerini geliştirdikten sonra düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da bilgilerini ve tecrübelerini test edebilecekler.

Bu merkezlerde öğrenciler; Borsa İstanbul çatısı altında bulunan pay senetlerinde ve vadeli işlem kontratlarında sanal ortamda alım satım yapabiliyorlar. Bu işlemler sadece Türkiye ile de sınırlı olmayıp yurtdışı piyasalar işlem platformu TradeMaster International'ın demo programı aracılığıyla Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya ve Kanada gibi dünyanın önde gelen 34 borsasındaki hisse senetlerini ve emtia borsası olarak da adlandırılan Chicago Mercantile Exchange'deki altın, petrol, pamuk, mısır gibi bir çok emtia'nın vadeli işlem ve opsiyon kontratlarını da kapsamaktadır. Ayrıca foreks piyasasında en çok işlem yapılan eurusd, usdgbp, usdjpy çiftlerinin ve Türk Lirası işlemlerinin de dahil olduğu paritelerde kaldıraçlı işlemlerin nasıl yapıldığını görerek uygulama fırsatına da sahip oluyorlar.

Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmalarında üniversitelerini temsil edecekler.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg7.jpg5.jpg6.jpg8.jpg

Maltepe Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi- Trademaster Finans Platformu

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Maltepe Üniversitesi'nde 08 Mart 2016 tarihinde faaliyete geçti. Bu merkezde neler yapabileceğini kısaca özetlemek gerekirse; öğrenciler uygulamalı portföy yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 payları, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar ve gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirilebileceklerdir. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştıkları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıdıkları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacaktır. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversitete içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebileceklerdir.

Günümüz sermaye ve para piyasaları, son yıllardaki gelişmelerin etkisiyle, her türlü finansal ihtiyaç ve duruma uygun, çok çeşitli ürün ve hizmeti sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiler, elektronik dağıtım kanallarının gelişimi ve uluslararası piyasalarının her geçen gün daha fazla entegre olması, bireylerin sermaye piyasası ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaktadır. Ancak bu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı, üniversitelerde teorik olarak öğretilse bile, pratik olarak uygulamaya geçilmediği sürece anlaşılır olmaktan uzak kalabilmektedir. Biz İş Yatırım olarak; teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, önde gelen üniversitelerimizle işbirliğine giderek, TradeMaster Kampüs projemiz kapsamında Elektronik Uygulama Merkezlerimizin 14.cüsünü Maltepe Üniversitesinde kurmuş bulunmaktayız.

Anadolu Üniversitesi

foto 1

İş Yatırım'ın üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Anadolu üniversitesi Yunus Emre Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 25 Ekim 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Anadolu Üniversitesi tarafından İş Yatırım sponsorluğunda kurulan TradeMaster Center, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Dekanı Prof. Dr. İlyas Şıklar ile İş Yatırım' dan Genel Müdür Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Direktörü Özgür Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım çalışanları , Anadolu Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

1.jpg2.jpg3.jpg

Sakarya Üniversitesi

TradeMaster Kampüs projesi kapsamında, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde kurulan TradeMaster Finans Laboratuvarı, 2 Kasım 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve diğer öğretim görevlileri ile İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, Suadiye Şube Müdürü Burak Kınalılar ve İş Yatırım çalışanları, üniversite öğrencilerinin katıldığı bir açılış töreni düzenlendi.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

foto 1

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' nin, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi(UKÜ) ile 25 Ocak 2017 tarihinde yaptığı işbirliği sonucunda Kuzey Kıbrıs'ta ilk kez UKÜ bünyesinde, Çevik Uraz Binası'nda kurulan TradeMaster platformu ile Finans Laboratuvarı'nın açılışı Kuzey Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun tarafından gerçekleştirildi. İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, UKÜ'nin katılımı ile 16 üniversiteye ulaştı.

UKÜ tarafından İş Yatırım sponsorluğunda kurulan TradeMaster platformu ile Finans Laboratuvarı, Kuzey Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Uzman Müşavir Nebi Çelik, UKÜ Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri, Rektör Yardımcıları Doç. Dr. Ahmet Adalıer ve Doç. Dr. Serkan Abbasoğlu, Genel Sekreter Doç. Dr. Erbuğ Çelebi, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mehmet Toycan, İş Yatırım'dan Genel Müdür Rıza Kutlusoy, Direktör Özgür Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, çok sayıda akademisyen ve öğrencilerin katıldığı törenle 25 Ocak'ta hizmete açıldı.

İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Rıza İhsan Kutlusoy, bu tarz girişimlerin topluma faydalı olacağına inandığını belirterek, finansal okur-yazarlık bilgisinin arttırılmasının çağın en önemli gereksinimlerinden biri haline geldiğini vurguladı. Kutlusoy UKÜ bünyesinde kurulan Finans Laboratuvarı'nın hem öğrencilere hem de finansal okur-yazarlığa katkıda bulunması temennisinde bulundu.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Balıkesir Üniversitesi

Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde açılan TradeMaster Kampüs Finans Laboratuvarı 21 Kasım 2017 günü düzenlenen törenle öğrencilerin kullanımına sunuldu.
Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, Rektör V. Prof. Dr. Şakir Sakarya, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Yusuf Aymankuy, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

DSC_6560.JPGDSC_6566.JPGDSC_6539.JPG

Akdeniz Üniversitesi

TradeMaster Kampüs Projesi kapsamında 18. finans laboratuvarı, Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde açıldı. 

Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Bankası Antalya Bölge Müdürü Cömert Erkliğ, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Ögke, Prof. Dr. Erol Gürpınar, İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Ahmet Uzun, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. 

IMG_6172.JPGIMG_8516.JPG

Kırklareli Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 19. su 16 Şubat 2018' de Kırklareli Üniversitesi' nde açıldı.

Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülnur Etli İçli, Prof. Dr. Neziha Musaoğlu, İş Bankası Kırklareli Şube Müdürü İbrahim Erdoğan ve üniversitenin idari personeli katıldı.

IMG_8892.JPGIMG_8894.JPGIMG_8899.JPG

Adnan Menderes Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 20.si 14 Mayıs 2018' de Adnan Menderes Üniversitesi' nde açıldı.

Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Dekan Prof. Dr. Mehmet E. Gündoğmuş, Prof. Dr. Yusuf Kaderli, İş Yatırım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım İzmir Şube Müdürü Ercan Okuyucu ve üniversitenin idari personeli katıldı.

adnan menderes üniversitesi 1_resized.jpgadnan menderes üniversitesi 2_resized.jpgadnan menderes üniversitesi 3 _resized.jpg

Başkent Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 21.si 16 Mayıs 2018' de Başkent Üniversitesi'nde açıldı.

Üniversitenin Ticari Bilimler Fakültesi'nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, İş Bankası Başkent Kurumsal Şube Müdürü Bahattin Özarslantürk, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Dekan Prof. Dr. Doğan Yaşar Ayhan, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Halıcı, Doç. Dr. Şenol Babuşçu, İş Yatırım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım Ankara Şubesi Müdürü Akın Mimaroğlu, İş Yatırım Başkent Şubesi Müdürü Arife Öztürk ve üniversitenin idari personeli katıldı.

Başkent Üniversitesi 1_resized.jpgBaşkent Üniversitesi 2_resized.jpgBaşkent Üniversitesi 3_resized.jpg

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde kurulan "Finans Laboratuvarı" 25 Ekim 2018 tarihinde düzenlenen törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.

Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ünal Kılıç, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Doğan ile İş Bankası şube yöneticileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

Bu üniversite ile laboratuvar sayımız 22' ye ulaştı.

1.JPG4.JPG

Doğu Akdeniz Üniversitesi

İş Yatırım ve Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile İşletme ve Ekonomi Fakültesi'nde kurulan "Finans Laboratuvarı" 7 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.

Açılış törenine Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam, İşletme ve Ekonomi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eralp Bektaş, İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya ve İş Bankası yöneticileri katıldı. 

Bu laboratuvar ile, TradeMaster Kampüs projemizde KKTC'de ikinci, toplamda 23. finans laboratuvarına sahip olduk. 

Açılış foto 1.jpgAçılış foto 2.jpgAçılış foto 3.jpg

Trakya Üniversitesi

Projemizdeki 24. finans laboratuvarımızın açılışını 1 Şubat 2019'da Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda gerçekleştirdik. 

Açılış törenine Trakya Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İsmail Sadi Uzunoğlu, İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Bankası yöneticileri, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Açılış 2.jpgAçılış 3.jpg

Pamukkale Üniversitesi

TradeMaster Kampüs projemizde 25. finans laboratuvarımızın açılışını 13 Kasım 2019'da Pamukkale Üniversitesi'nde gerçekleştirdik.

Açılış törenine Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Çiftçi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Sarıtaş, Pamukkale Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı, İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım çalışanları, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

PAU_0269.JPGPAU_0279.JPGPAU_0355.JPG

XII. TradeMaster Yatırım Ligi Final

XII. TradeMaster Yatırım Ligi Final

HAFTALIK SONUÇLAR TOPLAMI   YARIŞMA BOYUNCA   YARIŞMA SONUÇLARI
GRUP ADI ÜNİVERSİTE MUTLAK GETİRİ PUAN İŞLEM SAYISI PUANI TOPLAM MUTLAK GETİRİ PUAN İŞLEM SAYISI PUANI TOPLAM
KazananlarKulubu Adnan Menderes Üniversitesi 34,91 4,70 39,61 39,82 2,50 42,32 81,93
Prof.Dr.LastTrade Adnan Menderes Üniversitesi 26,93 11,00 37,93 25,85 2,50 28,35 66,28
Trader Marmara Üniversitesi 18,36 10,60 28,96 19,49 2,50 21,99 50,95
Teleferik Adnan Menderes Üniversitesi 28,40 1,95 30,35 31,12 1,95 33,07 63,42
emredeniz67 Marmara Üniversitesi 24,00 0,30 24,30 24,94 0,30 25,24 49,55
BBAA Dumlupınar Üniversitesi 19,03 7,05 26,08 19,76 2,50 22,26 48,33
ParaTeorisi Adnan Menderes Üniversitesi 18,45 8,75 27,20 17,35 2,50 19,85 47,05
cotanak28 Adnan Menderes Üniversitesi 18,03 8,75 26,78 16,42 2,50 18,92 45,71
Sirkulasyon Adnan Menderes Üniversitesi 15,60 12,50 28,10 14,95 2,50 17,45 45,54
Doktor Balıkesir Üniversitesi 14,61 12,25 26,86 15,47 2,50 17,97 44,83
LiberteEgaliteFraternite Bilkent Üniversitesi 14,19 11,70 25,89 14,96 2,50 17,46 43,35
EMEKLIBORSACILAR Adnan Menderes Üniversitesi 14,49 11,70 26,19 14,55 2,50 17,05 43,23
alpfalan Marmara Üniversitesi 18,82 0,65 19,47 20,20 0,65 20,85 40,31
Parapapa Okan Üniversitesi 15,17 6,30 21,47 16,20 2,50 18,70 40,17
Redbulls Adnan Menderes Üniversitesi 12,28 12,50 24,78 12,81 2,50 15,31 40,09
KF Pamukkale Üniversitesi 16,37 3,90 20,27 17,27 2,50 19,77 40,04
lidya Pamukkale Üniversitesi 14,37 3,00 17,37 15,11 2,50 17,61 34,98
CEKETSIZLER Celal Bayar Üniversitesi 13,77 3,15 16,92 14,56 2,50 17,06 33,98
EGEUNIVERSITESIBIYOMEDIKALCIHAZ Ege Üniversitesi 13,62 3,45 17,07 14,13 2,50 16,63 33,70
SIYAHKUGU Pamukkale Üniversitesi 10,45 10,00 20,45 10,19 2,50 12,69 33,14
anyelakaloc Balıkesir Üniversitesi 10,89 8,80 19,69 10,93 2,50 13,43 33,12
DowJones 11,28 6,35 17,63 11,63 2,50 14,13 31,76
Buhran Yıldız Teknik Üniversitesi 11,61 4,30 15,91 12,14 2,50 14,64 30,55
ALPHA Adnan Menderes Üniversitesi 11,67 3,85 15,52 12,26 2,50 14,76 30,28
Spekulatorler Adnan Menderes Üniversitesi 12,69 2,40 15,09 12,22 2,40 14,62 29,71
LIBOR Adnan Menderes Üniversitesi 9,26 9,10 18,36 8,66 2,50 11,16 29,52
planB Marmara Üniversitesi 13,65 0,55 14,20 14,42 0,55 14,97 29,17
uqurcankarpuz Adnan Menderes Üniversitesi 12,88 1,70 14,58 12,52 1,70 14,22 28,79
BULLSS Pamukkale Üniversitesi 11,39 2,40 13,79 11,69 2,40 14,09 27,88
MEISTER Marmara Üniversitesi 7,47 8,05 15,52 7,69 2,50 10,19 25,72
CeteriParibus Pamukkale Üniversitesi 7,50 7,70 15,20 7,70 2,50 10,20 25,41
morex Pamukkale Üniversitesi 8,75 3,60 12,35 9,04 2,50 11,54 23,89
Masfa Celal Bayar Üniversitesi 8,18 4,25 12,43 8,43 2,50 10,93 23,36
samikocabas Dumlupınar Üniversitesi 9,54 1,95 11,49 9,83 1,95 11,78 23,27
turantaktigi Adnan Menderes Üniversitesi 10,31 1,30 11,61 10,31 1,30 11,61 23,22
Ari Pamukkale Üniversitesi 7,81 5,20 13,01 6,99 2,50 9,49 22,50
FindikTaneleri Adnan Menderes Üniversitesi 9,77 0,95 10,72 10,06 0,95 11,01 21,73
UTF_18 Pamukkale Üniversitesi 10,20 0,50 10,70 10,35 0,50 10,85 21,55
Papparaya Adnan Menderes Üniversitesi 8,82 1,80 10,62 9,11 1,80 10,91 21,53
Grupzeugma Sakarya Üniversitesi 7,28 4,30 11,58 7,38 2,50 9,88 21,46
GoldBull Adnan Menderes Üniversitesi 9,44 1,00 10,44 9,71 1,00 10,71 21,15
ayber Pamukkale Üniversitesi 5,51 7,45 12,96 5,62 2,50 8,12 21,08
OmerC Sakarya Üniversitesi 9,00 1,35 10,35 9,27 1,35 10,62 20,96
INVESTMENTOFYOUNGS Pamukkale Üniversitesi 8,75 1,55 10,30 9,08 1,55 10,63 20,93
zeytindali Dumlupınar Üniversitesi 6,97 4,15 11,12 7,07 2,50 9,57 20,69
Cogito Yıldız Teknik Üniversitesi 6,76 4,45 11,21 6,92 2,50 9,42 20,63
tradeon Çankaya Üniversitesi 7,12 3,50 10,62 7,28 2,50 9,78 20,40
lehmanbrothers Celal Bayar Üniversitesi 5,82 6,20 12,02 5,78 2,50 8,28 20,30
SANALYATIRIM Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 2,64 12,35 14,99 2,64 2,50 5,14 20,13
Network123net Sakarya Üniversitesi 7,98 1,75 9,73 8,19 1,75 9,94 19,67
MTK Marmara Üniversitesi 9,63 0,05 9,68 9,72 0,05 9,77 19,45
yasinkilinc Sakarya Üniversitesi 5,84 4,90 10,74 5,94 2,50 8,44 19,18
BAKHELE Adnan Menderes Üniversitesi 2,68 11,95 14,63 2,02 2,50 4,52 19,14
brotherhood Celal Bayar Üniversitesi 8,22 1,30 9,52 8,17 1,30 9,47 18,98
HOTMONEY Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 4,11 8,15 12,26 4,17 2,50 6,67 18,93
Kirazlar Pamukkale Üniversitesi 5,23 5,50 10,73 5,31 2,50 7,81 18,54
EandA Bilkent Üniversitesi 5,56 4,90 10,46 5,54 2,50 8,04 18,50
londra Balıkesir Üniversitesi 4,57 6,65 11,22 4,58 2,50 7,08 18,30
LIVANA Sakarya Üniversitesi 5,36 5,05 10,41 5,24 2,50 7,74 18,15
kaplan Pamukkale Üniversitesi 4,57 6,25 10,82 4,64 2,50 7,14 17,97
AYIBOGANLAR Adnan Menderes Üniversitesi 8,16 0,65 8,81 8,44 0,65 9,09 17,91
NONSTOP Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 5,45 4,20 9,65 5,55 2,50 8,05 17,70
DeadCatBounce İstanbul Üniversitesi 4,33 6,45 10,78 4,39 2,50 6,89 17,67
MarginCall Orta Doğu Teknik Üniversitesi 4,51 5,90 10,41 4,55 2,50 7,05 17,46
TACHIBANA Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 5,01 4,50 9,51 5,08 2,50 7,58 17,09
BEGONVIL Adnan Menderes Üniversitesi 4,16 6,25 10,41 4,13 2,50 6,63 17,04
SARCOPHAGUS Adnan Menderes Üniversitesi 8,00 0,95 8,95 7,13 0,95 8,08 17,02
Sahikalar Anadolu Üniversitesi 2,39 9,75 12,14 2,37 2,50 4,87 17,01
eeker Bilkent Üniversitesi 7,67 0,65 8,32 7,92 0,65 8,57 16,89
GoldFinance Sakarya Üniversitesi 5,00 4,15 9,15 5,10 2,50 7,60 16,75
Emreyaren Adnan Menderes Üniversitesi 5,08 3,95 9,03 5,14 2,50 7,64 16,67
Masked_investors Sakarya Üniversitesi 5,17 3,65 8,82 5,27 2,50 7,77 16,59
EfectifYatirim Pamukkale Üniversitesi 3,70 6,65 10,35 3,67 2,50 6,17 16,52
PARIDISE 4,34 5,00 9,34 4,38 2,50 6,88 16,21
Aleaiactaest Gazi Üniversitesi 7,60 0,35 7,95 7,58 0,35 7,93 15,88
TNTRADE Pamukkale Üniversitesi 2,01 9,20 11,21 2,01 2,50 4,51 15,72
Traders Pamukkale Üniversitesi 5,63 2,40 8,03 5,29 2,40 7,69 15,71
BMGCapital İstanbul Üniversitesi 4,14 4,70 8,84 4,21 2,50 6,71 15,55
Financeteam Pamukkale Üniversitesi 2,86 7,50 10,36 2,62 2,50 5,12 15,48
Warrenbuffet Çankaya Üniversitesi 4,39 4,20 8,59 4,39 2,50 6,89 15,48
Ulti Sakarya Üniversitesi 4,48 3,75 8,23 4,53 2,50 7,03 15,26
Borsalona Adnan Menderes Üniversitesi 4,58 3,40 7,98 4,65 2,50 7,15 15,13
TheWolfsofBurssaStreet Pamukkale Üniversitesi 4,23 4,30 8,53 4,10 2,50 6,60 15,13
ZEYBEKUS Adnan Menderes Üniversitesi 4,32 3,95 8,27 4,29 2,50 6,79 15,06
WallStreet Adnan Menderes Üniversitesi 5,14 2,25 7,39 5,18 2,25 7,43 14,82
BORSAADANA Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 5,15 2,25 7,40 5,09 2,25 7,34 14,74
GRUPMESA Süleyman Demirel Üniversitesi 4,83 2,50 7,33 4,86 2,50 7,36 14,70
avengers Sakarya Üniversitesi 4,43 3,15 7,58 4,50 2,50 7,00 14,58
arbitraj123 Bilkent Üniversitesi 1,86 8,40 10,26 1,78 2,50 4,28 14,54
TUDI Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 4,11 3,60 7,71 4,17 2,50 6,67 14,38
ARTISANKIDS Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 1,82 8,25 10,07 1,80 2,50 4,30 14,37
Bulls Adnan Menderes Üniversitesi 6,18 0,95 7,13 6,27 0,95 7,22 14,35
blackinvestment Adnan Menderes Üniversitesi 7,03 0,05 7,08 7,20 0,05 7,25 14,33
Mapavri Sakarya Üniversitesi 3,87 3,90 7,77 3,84 2,50 6,34 14,11
YEF İstanbul Üniversitesi 6,69 0,25 6,94 6,78 0,25 7,03 13,97
Legends Dumlupınar Üniversitesi 3,81 3,75 7,56 3,83 2,50 6,33 13,89
Uticybs Sakarya Üniversitesi 3,12 5,05 8,17 3,06 2,50 5,56 13,72
Mete09 Adnan Menderes Üniversitesi 4,33 2,40 6,73 4,35 2,40 6,75 13,48
Risk Adnan Menderes Üniversitesi 2,18 6,45 8,63 2,15 2,50 4,65 13,28
bullishbears İstanbul Kültür Üniversitesi 5,61 0,95 6,56 5,60 0,95 6,55 13,11
Erbap Pamukkale Üniversitesi 5,49 1,05 6,54 5,49 1,05 6,54 13,09
MANIPULATORLER Adnan Menderes Üniversitesi 1,88 7,00 8,88 1,69 2,50 4,19 13,07
Finanscihemsehriler Bülent Ecevit Üniversitesi 2,44 5,70 8,14 2,42 2,50 4,92 13,06
Tatangalar Sakarya Üniversitesi 4,94 1,50 6,44 5,04 1,50 6,54 12,98
EMU1 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,72 8,85 9,57 0,72 2,50 3,22 12,79
BBlack Sakarya Üniversitesi 4,03 2,20 6,23 4,08 2,20 6,28 12,50
Metozya Çankaya Üniversitesi 4,72 1,45 6,17 4,79 1,45 6,24 12,41
HiMel Trakya Üniversitesi 5,47 0,65 6,12 5,58 0,65 6,23 12,35
Yildiztrade Yıldız Teknik Üniversitesi 3,70 2,45 6,15 3,75 2,45 6,20 12,35
SenseiDegree Sakarya Üniversitesi 3,05 3,70 6,75 3,08 2,50 5,58 12,33
SEBUS Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 4,35 1,70 6,05 4,40 1,70 6,10 12,15
Numberone Sakarya Üniversitesi 2,50 4,50 7,00 2,52 2,50 5,02 12,02
finansor Süleyman Demirel Üniversitesi 2,26 5,00 7,26 2,22 2,50 4,72 11,98
FinanceWars Sakarya Üniversitesi 3,92 2,05 5,97 3,95 2,05 6,00 11,97
moonlight Sakarya Üniversitesi 3,29 2,75 6,04 3,33 2,50 5,83 11,87
rainboww Sakarya Üniversitesi 3,63 2,25 5,88 3,67 2,25 5,92 11,80
Ekonobist Adnan Menderes Üniversitesi 4,84 1,00 5,84 4,93 1,00 5,93 11,78
GENCYATIRIMCILAR Pamukkale Üniversitesi 3,24 2,65 5,89 3,24 2,50 5,74 11,63
Uyumsuzlar Celal Bayar Üniversitesi 3,99 1,80 5,79 4,01 1,80 5,81 11,59
blacksteel Süleyman Demirel Üniversitesi 5,11 0,60 5,71 5,21 0,60 5,81 11,52
Yilmazlar Adnan Menderes Üniversitesi 3,53 2,20 5,73 3,55 2,20 5,75 11,48
pulpo Sakarya Üniversitesi 3,48 2,25 5,73 3,48 2,25 5,73 11,46
Holymoney Balıkesir Üniversitesi 2,12 4,70 6,82 2,12 2,50 4,62 11,44
Uticfinance Sakarya Üniversitesi 3,14 2,50 5,64 3,16 2,50 5,66 11,30
DIKILI Adnan Menderes Üniversitesi 3,01 2,75 5,76 2,91 2,50 5,41 11,17
Semiho Marmara Üniversitesi 2,47 3,70 6,17 2,49 2,50 4,99 11,16
SEGI Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 3,67 1,90 5,57 3,64 1,90 5,54 11,11
CIU9 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 3,01 2,65 5,66 2,92 2,50 5,42 11,08
Champions Adnan Menderes Üniversitesi 3,44 2,10 5,54 3,36 2,10 5,46 11,00
Minmug Sakarya Üniversitesi 4,48 0,95 5,43 4,54 0,95 5,49 10,92
broker Pamukkale Üniversitesi 4,03 1,65 5,68 3,55 1,65 5,20 10,88
Dallas Adnan Menderes Üniversitesi -0,80 10,80 10,00 -1,69 2,50 0,81 10,82
Apovturan Marmara Üniversitesi 3,64 1,75 5,39 3,66 1,75 5,41 10,80
Loveteam Balıkesir Üniversitesi 3,39 2,00 5,39 3,39 2,00 5,39 10,78
Strawberry Trakya Üniversitesi 1,56 5,15 6,71 1,49 2,50 3,99 10,70
B-B Galatasaray Üniversitesi 4,47 1,35 5,82 3,36 1,35 4,71 10,53
Cm Çankaya Üniversitesi 0,57 6,90 7,47 0,52 2,50 3,02 10,49
BUGI Çankaya Üniversitesi 0,98 6,00 6,98 0,97 2,50 3,47 10,45
exchange Süleyman Demirel Üniversitesi 4,15 1,10 5,25 4,08 1,10 5,18 10,43
Hemseriler Pamukkale Üniversitesi 1,83 4,10 5,93 1,81 2,50 4,31 10,24
foxgroup Pamukkale Üniversitesi 4,39 0,70 5,09 4,44 0,70 5,14 10,23
VAAO Dumlupınar Üniversitesi 1,19 5,30 6,49 1,19 2,50 3,69 10,17
MoneyMakers Bilkent Üniversitesi 1,73 4,00 5,73 1,73 2,50 4,23 9,96
bistron Bülent Ecevit Üniversitesi 4,57 0,35 4,92 4,64 0,35 4,99 9,91
financialeagles Dumlupınar Üniversitesi 2,38 2,55 4,93 2,39 2,50 4,89 9,82
ipeksahin Anadolu Üniversitesi 2,37 2,50 4,87 2,38 2,50 4,88 9,75
MorYatirim Pamukkale Üniversitesi 2,21 2,80 5,01 2,22 2,50 4,72 9,73
YoungEconomists Pamukkale Üniversitesi 1,08 5,20 6,28 0,95 2,50 3,45 9,73
akilliisletmeci İstanbul Üniversitesi 4,60 0,25 4,85 4,63 0,25 4,88 9,73
hokkabaz Adnan Menderes Üniversitesi 4,23 0,60 4,83 4,29 0,60 4,89 9,72
GalatasarayA Galatasaray Üniversitesi 1,94 3,30 5,24 1,94 2,50 4,44 9,68
giizemarslan Bülent Ecevit Üniversitesi 1,47 4,20 5,67 1,45 2,50 3,95 9,62
mbsandik Kırklareli Üniversitesi 1,94 3,25 5,19 1,91 2,50 4,41 9,61
Bankerbalkes Balıkesir Üniversitesi 3,59 1,10 4,69 3,62 1,10 4,72 9,41
Ceku Ege Üniversitesi 2,07 2,75 4,82 2,05 2,50 4,55 9,37
zehir Celal Bayar Üniversitesi 4,00 0,65 4,65 4,03 0,65 4,68 9,33
liscountry Sakarya Üniversitesi 2,00 2,80 4,80 2,02 2,50 4,52 9,32
Mvural18 Pamukkale Üniversitesi 2,07 2,60 4,67 2,03 2,50 4,53 9,20
ibrahimdurkan Anadolu Üniversitesi 2,69 1,90 4,59 2,70 1,90 4,60 9,18
Tekkisilikdevordu Bülent Ecevit Üniversitesi 0,67 5,35 6,02 0,62 2,50 3,12 9,15
LandOfFire Bilkent Üniversitesi 3,31 1,25 4,56 3,32 1,25 4,57 9,14
IZHAKYATIRIM Çankaya Üniversitesi 3,21 1,30 4,51 3,22 1,30 4,52 9,03
F16 Bülent Ecevit Üniversitesi 1,62 3,25 4,87 1,62 2,50 4,12 8,99
Sirius Sakarya Üniversitesi 1,89 2,65 4,54 1,91 2,50 4,41 8,95
Bankers Dumlupınar Üniversitesi 0,55 5,35 5,90 0,52 2,50 3,02 8,92
CATOM Çankaya Üniversitesi 1,18 4,00 5,18 1,15 2,50 3,65 8,82
Agtcinvestment Pamukkale Üniversitesi 2,30 2,05 4,35 2,32 2,05 4,37 8,72
ZBEU-IIBF-0001 Bülent Ecevit Üniversitesi 1,85 2,40 4,25 1,85 2,40 4,25 8,50
TOLEKINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,39 5,25 5,64 0,35 2,50 2,85 8,49
berkan41 -1,27 8,40 7,13 -1,27 2,50 1,23 8,36
Exchange2861 Balıkesir Üniversitesi 0,48 4,90 5,38 0,46 2,50 2,96 8,33
As Çankaya Üniversitesi 0,80 4,15 4,95 0,80 2,50 3,30 8,26
sisterhood Dumlupınar Üniversitesi 1,40 2,85 4,25 1,38 2,50 3,88 8,14
Ayaz Sakarya Üniversitesi 2,27 1,80 4,07 2,27 1,80 4,07 8,14
BL4US Adnan Menderes Üniversitesi 4,26 0,40 4,66 3,07 0,40 3,47 8,13
kiymetlimiss Marmara Üniversitesi 2,10 1,95 4,05 2,12 1,95 4,07 8,12
esperanza Sakarya Üniversitesi 1,96 2,10 4,06 1,94 2,10 4,04 8,10
DAISY Sakarya Üniversitesi 0,21 5,20 5,41 0,16 2,50 2,66 8,06
RiskItForTheBiscuit Bilkent Üniversitesi 3,04 0,95 3,99 3,02 0,95 3,97 7,96
ELCEZERI Adnan Menderes Üniversitesi 0,08 5,35 5,43 0,02 2,50 2,52 7,95
traderhermes Adnan Menderes Üniversitesi -1,09 7,80 6,71 -1,27 2,50 1,23 7,94
19 Bülent Ecevit Üniversitesi 0,47 4,55 5,02 0,40 2,50 2,90 7,92
EnHas Adnan Menderes Üniversitesi 3,69 0,25 3,94 3,65 0,25 3,90 7,84
Ugurlu Adnan Menderes Üniversitesi 2,00 1,90 3,90 2,00 1,90 3,90 7,80
AnkaINV Kırklareli Üniversitesi 3,64 0,25 3,89 3,64 0,25 3,89 7,78
EpcFnancers Sakarya Üniversitesi 1,78 2,10 3,88 1,79 2,10 3,89 7,77
brothers Sakarya Üniversitesi 1,11 3,15 4,26 1,01 2,50 3,51 7,76
PlayAll Marmara Üniversitesi -0,31 5,85 5,54 -0,32 2,50 2,18 7,72
sofamia Sakarya Üniversitesi 0,64 3,90 4,54 0,63 2,50 3,13 7,67
BILKENTBEARS Bilkent Üniversitesi 2,39 1,40 3,79 2,41 1,40 3,81 7,60
Finanskurtlari Sakarya Üniversitesi 1,79 2,00 3,79 1,80 2,00 3,80 7,59
F5 Bülent Ecevit Üniversitesi -0,18 5,50 5,32 -0,34 2,50 2,16 7,48
YAGO Adnan Menderes Üniversitesi 3,12 0,65 3,77 3,01 0,65 3,66 7,43
Ants Sakarya Üniversitesi 2,11 1,60 3,71 2,11 1,60 3,71 7,41
BlackWhite Adnan Menderes Üniversitesi 1,76 1,95 3,71 1,71 1,95 3,66 7,38
Karadeniz Marmara Üniversitesi 0,76 3,30 4,06 0,76 2,50 3,26 7,32
CIU4 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 1,22 2,40 3,62 1,23 2,40 3,63 7,25
Finansors Pamukkale Üniversitesi 1,94 1,65 3,59 1,94 1,65 3,59 7,18
Bloomgang Pamukkale Üniversitesi 2,47 1,10 3,57 2,47 1,10 3,57 7,14
RiskFree Orta Doğu Teknik Üniversitesi 2,68 0,85 3,53 2,71 0,85 3,56 7,08
ZBEU-UBYO-0018 Bülent Ecevit Üniversitesi -1,48 7,55 6,07 -1,49 2,50 1,01 7,07
tots Sakarya Üniversitesi 1,68 1,80 3,48 1,68 1,80 3,48 6,95
TheEstimator Pamukkale Üniversitesi 0,52 3,35 3,87 0,51 2,50 3,01 6,88
ilteranil98 Sakarya Üniversitesi 2,13 1,30 3,43 2,14 1,30 3,44 6,87
centralperk Çankaya Üniversitesi 0,93 2,50 3,43 0,93 2,50 3,43 6,86
Rainbow Pamukkale Üniversitesi 0,02 4,30 4,32 0,02 2,50 2,52 6,84
B10 Balıkesir Üniversitesi -1,71 7,75 6,04 -1,71 2,50 0,79 6,83
Water Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3,01 0,45 3,46 2,92 0,45 3,37 6,83
Jokers Bilkent Üniversitesi 1,37 2,05 3,42 1,36 2,05 3,41 6,82
ZISK Süleyman Demirel Üniversitesi 3,17 0,25 3,42 3,13 0,25 3,38 6,80
ZBEU-UBYO-0025 Bülent Ecevit Üniversitesi 0,37 3,50 3,87 0,35 2,50 2,85 6,72
ILKUS209 Pamukkale Üniversitesi -0,50 5,20 4,70 -0,52 2,50 1,98 6,68
STAGFLASYON Adnan Menderes Üniversitesi -2,70 9,55 6,85 -2,69 2,50 -0,19 6,67
Muhasebeciler Dumlupınar Üniversitesi 0,86 2,45 3,31 0,86 2,45 3,31 6,62
Banker Bülent Ecevit Üniversitesi 0,22 3,65 3,87 0,21 2,50 2,71 6,58
MARMARAINVEST Marmara Üniversitesi 2,09 1,15 3,24 2,09 1,15 3,24 6,48
TekCan Çankaya Üniversitesi -0,12 4,10 3,98 -0,12 2,50 2,38 6,36
TraderDuo Orta Doğu Teknik Üniversitesi 1,83 1,30 3,13 1,82 1,30 3,12 6,25
RandomWalk Balıkesir Üniversitesi 2,86 0,25 3,11 2,89 0,25 3,14 6,25
UCARTIIKI Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 0,02 3,65 3,67 0,01 2,50 2,51 6,17
ST Sakarya Üniversitesi 0,21 3,25 3,46 0,18 2,50 2,68 6,14
GRUPSURUP Adnan Menderes Üniversitesi 0,68 2,40 3,08 0,66 2,40 3,06 6,14
sun Sakarya Üniversitesi 0,22 3,25 3,47 0,17 2,50 2,67 6,13
TwinPeaks Galatasaray Üniversitesi 0,22 3,20 3,42 0,21 2,50 2,71 6,13
EffektifYatirim Pamukkale Üniversitesi 0,31 3,00 3,31 0,31 2,50 2,81 6,11
ZBEU-UBYO-0013 Bülent Ecevit Üniversitesi 1,53 1,55 3,08 1,47 1,55 3,02 6,10
Referans Adnan Menderes Üniversitesi 0,40 2,80 3,20 0,40 2,50 2,90 6,09
youngmoney Galatasaray Üniversitesi 0,61 2,40 3,01 0,60 2,40 3,00 6,01
GGDATOME Dumlupınar Üniversitesi 1,11 1,90 3,01 1,09 1,90 2,99 6,00
furkan_avanoslu Adnan Menderes Üniversitesi 2,19 0,80 2,99 2,20 0,80 3,00 5,99
the_corporate_raiders Bilkent Üniversitesi 2,08 1,05 3,13 1,81 1,05 2,86 5,99
Monarchs Pamukkale Üniversitesi 0,26 2,95 3,21 0,25 2,50 2,75 5,95
macirteam Trakya Üniversitesi 0,00 3,45 3,45 0,00 2,50 2,50 5,95
Fearless Sakarya Üniversitesi 1,62 1,35 2,97 1,61 1,35 2,96 5,93
finanscikardesler Bülent Ecevit Üniversitesi 0,09 3,25 3,34 0,09 2,50 2,59 5,92
Senanur Bülent Ecevit Üniversitesi 0,43 2,55 2,98 0,43 2,50 2,93 5,91
Rookie Adnan Menderes Üniversitesi 1,90 1,05 2,95 1,90 1,05 2,95 5,90
THEASIAN Sakarya Üniversitesi 0,29 2,85 3,14 0,25 2,50 2,75 5,89
Dubus Trakya Üniversitesi 0,82 2,10 2,92 0,82 2,10 2,92 5,84
BORSAITTIFAKI Adnan Menderes Üniversitesi 2,67 0,25 2,92 2,68 0,25 2,93 5,84
zilan2727 Bülent Ecevit Üniversitesi 1,45 1,50 2,95 1,38 1,50 2,88 5,83
Lastchance Adnan Menderes Üniversitesi 1,63 1,25 2,88 1,55 1,25 2,80 5,67
Cansus Bülent Ecevit Üniversitesi 0,01 3,15 3,16 0,01 2,50 2,51 5,66
A.I. Galatasaray Üniversitesi 0,12 2,80 2,92 0,12 2,50 2,62 5,55
WinnerS Çankaya Üniversitesi 1,81 0,95 2,76 1,82 0,95 2,77 5,53
EMU2 Doğu Akdeniz Üniversitesi 1,50 1,25 2,75 1,51 1,25 2,76 5,51
Vega Sakarya Üniversitesi 0,24 2,45 2,69 0,24 2,45 2,69 5,38
MANARS Sakarya Üniversitesi -0,01 2,80 2,79 -0,02 2,50 2,48 5,27
Tradexpert Pamukkale Üniversitesi -1,94 6,65 4,71 -1,98 2,50 0,52 5,23
Amazon Maltepe Üniversitesi 1,50 1,10 2,60 1,50 1,10 2,60 5,20
ZBEU-UBYO-0019 Bülent Ecevit Üniversitesi -0,27 3,30 3,03 -0,34 2,50 2,16 5,19
aygn12 Balıkesir Üniversitesi 2,02 0,55 2,57 2,03 0,55 2,58 5,15
Methbostanc Bülent Ecevit Üniversitesi 0,58 2,00 2,58 0,57 2,00 2,57 5,15
Tetikciler Adnan Menderes Üniversitesi 0,50 3,05 3,55 -1,04 2,50 1,46 5,00
Wealth Trakya Üniversitesi -0,19 2,90 2,71 -0,21 2,50 2,29 5,00
ZBEU-UBYO-23 Bülent Ecevit Üniversitesi 0,44 2,10 2,54 0,35 2,10 2,45 4,99
Royena Balıkesir Üniversitesi 1,58 0,95 2,53 1,46 0,95 2,41 4,94
DERSUL Cumhuriyet Üniversitesi 1,96 0,50 2,46 1,97 0,50 2,47 4,93
Shelby Adnan Menderes Üniversitesi 1,98 0,45 2,43 1,99 0,45 2,44 4,88
MurphyBorsacilari Gazi Üniversitesi -0,09 2,55 2,46 -0,09 2,50 2,41 4,87
masterinvest İstanbul Üniversitesi -0,12 2,60 2,48 -0,13 2,50 2,37 4,84
ZBEU-UBYO-0014 Bülent Ecevit Üniversitesi -1,72 5,80 4,08 -1,75 2,50 0,75 4,83
Losersclub Sakarya Üniversitesi 1,00 1,40 2,40 1,00 1,40 2,40 4,80
totrade Sakarya Üniversitesi 0,67 1,70 2,37 0,67 1,70 2,37 4,75
Borsasosyetesi_ Adnan Menderes Üniversitesi -2,39 6,95 4,56 -2,38 2,50 0,12 4,68
Mavi Sakarya Üniversitesi 0,26 2,05 2,31 0,26 2,05 2,31 4,62
SSTeam Sakarya Üniversitesi 1,55 0,75 2,30 1,56 0,75 2,31 4,61
bulls_of_investment Pamukkale Üniversitesi 2,29 3,45 5,74 -3,64 2,50 -1,14 4,60
jerusalem Sakarya Üniversitesi 0,30 2,00 2,30 0,30 2,00 2,30 4,59
4koseliucgen Adnan Menderes Üniversitesi 2,00 0,35 2,35 1,88 0,35 2,23 4,58
DONILINVEST Cumhuriyet Üniversitesi -0,68 3,45 2,77 -0,70 2,50 1,80 4,56
ADUSB Adnan Menderes Üniversitesi -0,58 3,25 2,67 -0,65 2,50 1,85 4,53
OZVARLIK Süleyman Demirel Üniversitesi 0,30 1,95 2,25 0,30 1,95 2,25 4,50
Changeorigins Sakarya Üniversitesi -0,44 2,85 2,41 -0,47 2,50 2,03 4,44
deneyelimdedik Bilkent Üniversitesi 1,86 0,35 2,21 1,87 0,35 2,22 4,43
Ravens Orta Doğu Teknik Üniversitesi 1,46 0,70 2,16 1,46 0,70 2,16 4,32
KORSANLAR Adnan Menderes Üniversitesi -2,91 7,60 4,69 -2,91 2,50 -0,41 4,28
GameofFinance Dumlupınar Üniversitesi -1,05 3,90 2,85 -1,08 2,50 1,42 4,27
Soso Adnan Menderes Üniversitesi 1,89 0,25 2,14 1,87 0,25 2,12 4,27
HNKMGYK Adnan Menderes Üniversitesi 1,12 0,95 2,07 1,07 0,95 2,02 4,08
MoneyGate Sakarya Üniversitesi 0,54 1,50 2,04 0,54 1,50 2,04 4,08
emir_kalan Sakarya Üniversitesi 0,84 1,20 2,04 0,84 1,20 2,04 4,07
FSAL Sakarya Üniversitesi -0,02 2,05 2,03 -0,02 2,05 2,03 4,06
Nebahateray Sakarya Üniversitesi 0,26 1,75 2,01 0,26 1,75 2,01 4,01
Sahin Adnan Menderes Üniversitesi 0,30 1,70 2,00 0,30 1,70 2,00 4,00
Troopers Adnan Menderes Üniversitesi -2,09 5,65 3,56 -2,07 2,50 0,43 3,99
fimestr Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -0,38 2,70 2,32 -0,84 2,50 1,66 3,98
Upsydaisy Trakya Üniversitesi -0,82 3,15 2,33 -0,92 2,50 1,58 3,90
Taruz Adnan Menderes Üniversitesi 1,10 0,85 1,95 1,08 0,85 1,93 3,88
ORTWIN Çankaya Üniversitesi 0,56 1,35 1,91 0,55 1,35 1,90 3,82
Afitap Sakarya Üniversitesi 0,36 1,55 1,91 0,36 1,55 1,91 3,81
Ourfinace Pamukkale Üniversitesi 0,00 1,90 1,90 0,00 1,90 1,90 3,80
endustri Galatasaray Üniversitesi 1,25 0,65 1,90 1,25 0,65 1,90 3,80
FAES Adnan Menderes Üniversitesi 0,94 0,90 1,84 0,94 0,90 1,84 3,68
CIU10 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,74 1,10 1,84 0,74 1,10 1,84 3,68
BearBull Pamukkale Üniversitesi 0,58 1,25 1,83 0,57 1,25 1,82 3,66
Venture Sakarya Üniversitesi 0,02 1,80 1,82 0,02 1,80 1,82 3,65
Demirvuz Bilkent Üniversitesi 0,43 1,40 1,83 0,38 1,40 1,78 3,61
KAYSA Sakarya Üniversitesi -0,70 2,50 1,80 -0,72 2,50 1,78 3,58
CIU8 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 1,37 0,40 1,77 1,37 0,40 1,77 3,54
Kafka Adnan Menderes Üniversitesi 0,74 1,00 1,74 0,74 1,00 1,74 3,47
Unzileozsoyy Bülent Ecevit Üniversitesi 0,13 1,60 1,73 0,13 1,60 1,73 3,45
cewahir Adnan Menderes Üniversitesi 0,92 0,80 1,72 0,91 0,80 1,71 3,43
ZBEU-UBYO-0027 Bülent Ecevit Üniversitesi -0,36 2,10 1,74 -0,41 2,10 1,69 3,43
Supervizor Sakarya Üniversitesi 1,29 0,35 1,64 1,29 0,35 1,64 3,28
Skymoon Süleyman Demirel Üniversitesi 1,31 0,30 1,61 1,32 0,30 1,62 3,24
Titans Adnan Menderes Üniversitesi 0,25 1,35 1,60 0,25 1,35 1,60 3,21
investors Bülent Ecevit Üniversitesi -1,65 4,05 2,40 -1,73 2,50 0,77 3,17
thisisagame Adnan Menderes Üniversitesi 0,58 1,10 1,68 0,34 1,10 1,44 3,12
CIU2 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,59 0,95 1,54 0,55 0,95 1,50 3,04
Hurkus Bülent Ecevit Üniversitesi 0,01 1,45 1,46 0,01 1,45 1,46 2,92
Brokers Adnan Menderes Üniversitesi 1,02 0,80 1,82 0,28 0,80 1,08 2,90
ZBEU-UBYO-0026 Bülent Ecevit Üniversitesi -1,24 2,85 1,61 -1,24 2,50 1,26 2,87
Deha Galatasaray Üniversitesi 0,16 1,25 1,41 0,16 1,25 1,41 2,82
ilzined Pamukkale Üniversitesi 1,36 0,10 1,46 1,23 0,10 1,33 2,79
CIU3 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -1,37 3,00 1,63 -1,39 2,50 1,11 2,74
Norman Galatasaray Üniversitesi 0,78 0,65 1,43 0,60 0,65 1,25 2,68
AEK Sakarya Üniversitesi -0,41 1,75 1,34 -0,41 1,75 1,34 2,68
CES Başkent Üniversitesi -0,97 2,30 1,33 -0,97 2,30 1,33 2,66
ZBEU-UBYO-0016 Bülent Ecevit Üniversitesi -4,33 8,80 4,47 -4,35 2,50 -1,85 2,63
Fisekler Celal Bayar Üniversitesi 0,66 0,65 1,31 0,65 0,65 1,30 2,61
exchange2023 Balıkesir Üniversitesi 0,24 1,05 1,29 0,24 1,05 1,29 2,58
berozz Başkent Üniversitesi -1,20 2,50 1,30 -1,25 2,50 1,25 2,56
ADUKET Adnan Menderes Üniversitesi -0,66 1,95 1,29 -0,69 1,95 1,26 2,55
Investor Pamukkale Üniversitesi 0,22 1,05 1,27 0,22 1,05 1,27 2,54
Ekotudent Pamukkale Üniversitesi -0,17 1,45 1,28 -0,19 1,45 1,26 2,54
financebreak Dumlupınar Üniversitesi 0,43 0,85 1,28 0,39 0,85 1,24 2,52
algos Trakya Üniversitesi 0,16 1,10 1,26 0,16 1,10 1,26 2,51
Merii34 Bülent Ecevit Üniversitesi 0,90 0,35 1,25 0,89 0,35 1,24 2,49
Kuzenler Adnan Menderes Üniversitesi -1,22 2,45 1,23 -1,23 2,45 1,22 2,46
Coldplay Marmara Üniversitesi 0,73 0,50 1,23 0,68 0,50 1,18 2,40
EMU3 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,16 1,00 1,16 0,16 1,00 1,16 2,32
Sinemayy Bülent Ecevit Üniversitesi -0,33 1,50 1,17 -0,40 1,50 1,10 2,27
LUCIFER Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 0,93 0,20 1,13 0,93 0,20 1,13 2,27
Ezgi Sakarya Üniversitesi -0,17 1,30 1,13 -0,17 1,30 1,13 2,26
Johnny Sakarya Üniversitesi -2,28 4,30 2,02 -2,28 2,50 0,22 2,25
ROOSTERSOUND Pamukkale Üniversitesi -2,50 4,75 2,25 -2,53 2,50 -0,03 2,22
Innervision Sakarya Üniversitesi 0,00 1,10 1,10 0,00 1,10 1,10 2,20
Messi505 Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 1,10 1,10 0,00 1,10 1,10 2,20
Ozgec Bülent Ecevit Üniversitesi -0,21 1,30 1,09 -0,21 1,30 1,09 2,17
Mertarslan4 Sakarya Üniversitesi 0,08 1,00 1,08 0,08 1,00 1,08 2,17
Caylaklar Adnan Menderes Üniversitesi -4,08 7,70 3,62 -4,08 2,50 -1,58 2,05
Avangers Bayburt Üniversitesi 0,05 0,95 1,00 0,05 0,95 1,00 2,00
Inventors Sakarya Üniversitesi -0,73 1,75 1,02 -0,81 1,75 0,94 1,96
Edincique Kırklareli Üniversitesi 0,46 0,50 0,96 0,46 0,50 0,96 1,93
CIUGROUP8 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,54 0,40 0,94 0,54 0,40 0,94 1,88
Sellers Trakya Üniversitesi 0,01 0,90 0,91 0,01 0,90 0,91 1,81
TradeX Bilkent Üniversitesi 0,15 0,75 0,90 0,15 0,75 0,90 1,80
JointStockCorporatio Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,90 0,90 0,00 0,90 0,90 1,80
Samsunlular Dumlupınar Üniversitesi -1,27 2,15 0,88 -1,27 2,15 0,88 1,76
order Sakarya Üniversitesi 0,06 0,80 0,86 0,06 0,80 0,86 1,73
CeyrekBankacilar Marmara Üniversitesi 0,59 0,25 0,84 0,59 0,25 0,84 1,69
fatiharslann Sakarya Üniversitesi -1,54 2,35 0,81 -1,56 2,35 0,79 1,60
KARADENIZ Dumlupınar Üniversitesi -3,27 5,60 2,33 -3,24 2,50 -0,74 1,59
CIU15 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -1,36 2,15 0,79 -1,38 2,15 0,77 1,56
arbitrajyatirim Pamukkale Üniversitesi 0,03 0,75 0,78 0,03 0,75 0,78 1,56
Accountant101 Bilkent Üniversitesi 0,36 0,40 0,76 0,36 0,40 0,76 1,52
investorsGroup Gazi Üniversitesi 0,00 0,75 0,75 0,00 0,75 0,75 1,51
ParaAvcilari.co İzmir Ekonomi Üniversitesi 0,40 0,35 0,75 0,35 0,35 0,70 1,45
Domino Adnan Menderes Üniversitesi 0,02 0,70 0,72 0,02 0,70 0,72 1,44
BALKES Balıkesir Üniversitesi -0,11 0,80 0,69 -0,11 0,80 0,69 1,38
youngteam Adnan Menderes Üniversitesi -0,53 1,20 0,67 -0,53 1,20 0,67 1,33
Seha Trakya Üniversitesi 0,59 0,05 0,64 0,59 0,05 0,64 1,27
CIU1 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -0,88 1,50 0,62 -0,88 1,50 0,62 1,24
mytems Sakarya Üniversitesi 0,00 0,60 0,60 0,00 0,60 0,60 1,20
The-Tigers-of-Wallstreet Bilkent Üniversitesi -0,01 0,60 0,59 -0,01 0,60 0,59 1,18
CIU17 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -0,02 0,60 0,58 -0,02 0,60 0,58 1,17
RhymeOrReason Bilkent Üniversitesi 0,08 0,50 0,58 0,08 0,50 0,58 1,15
trademasterandmargarita Bilkent Üniversitesi 0,02 0,55 0,57 0,02 0,55 0,57 1,14
ISIK-OGUZ Bilkent Üniversitesi 0,01 0,55 0,56 0,01 0,55 0,56 1,11
Eflatun Adnan Menderes Üniversitesi 0,14 0,40 0,54 0,14 0,40 0,54 1,08
TheFinGods Bilkent Üniversitesi -0,72 1,25 0,53 -0,72 1,25 0,53 1,06
Trend Adnan Menderes Üniversitesi -0,18 0,70 0,52 -0,18 0,70 0,52 1,03
DARKEKO Pamukkale Üniversitesi 0,10 0,40 0,50 0,10 0,40 0,50 1,01
inverstorsGroup Gazi Üniversitesi 0,00 0,50 0,50 0,00 0,50 0,50 1,00
idrisizsiz Trakya Üniversitesi -0,16 0,65 0,49 -0,17 0,65 0,48 0,97
Hydra Bilkent Üniversitesi 0,07 0,40 0,47 0,07 0,40 0,47 0,94
TradeFighters Pamukkale Üniversitesi 0,27 0,20 0,47 0,26 0,20 0,46 0,93
Recep4141 Bülent Ecevit Üniversitesi 0,00 0,45 0,45 0,00 0,45 0,45 0,89
ADUBT Adnan Menderes Üniversitesi 0,24 0,20 0,44 0,24 0,20 0,44 0,89
Couple Marmara Üniversitesi -1,07 1,50 0,43 -1,07 1,50 0,43 0,86
Trnntr Adnan Menderes Üniversitesi 0,07 0,35 0,42 0,07 0,35 0,42 0,84
Ayyildiz Sakarya Üniversitesi 0,01 0,40 0,41 0,01 0,40 0,41 0,82
Merkul Balıkesir Üniversitesi 0,10 0,30 0,40 0,10 0,30 0,40 0,79
Stockbrokers Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi -2,82 3,90 1,08 -2,79 2,50 -0,29 0,79
berkor Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,19 0,20 0,39 0,19 0,20 0,39 0,77
TeamWazowski Orta Doğu Teknik Üniversitesi -1,07 1,45 0,38 -1,07 1,45 0,38 0,76
selins Çankaya Üniversitesi 0,00 0,35 0,35 0,00 0,35 0,35 0,70
Luvi Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,35 0,35 0,00 0,35 0,35 0,70
Turkai Trakya Üniversitesi -0,37 0,70 0,33 -0,37 0,70 0,33 0,66
Developer Sakarya Üniversitesi 0,07 0,25 0,32 0,07 0,25 0,32 0,64
invisiblehands İzmir Ekonomi Üniversitesi 0,15 0,15 0,30 0,15 0,15 0,30 0,60
BILGILOBISI Adnan Menderes Üniversitesi -0,13 0,40 0,27 -0,13 0,40 0,27 0,55
Ciu6 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,06 0,20 0,26 0,06 0,20 0,26 0,51
Alken Trakya Üniversitesi 0,10 0,15 0,25 0,10 0,15 0,25 0,51
FINANCIER Bülent Ecevit Üniversitesi 0,14 0,10 0,24 0,14 0,10 0,24 0,47
DENIZMIR Pamukkale Üniversitesi -0,30 0,55 0,25 -0,36 0,55 0,19 0,44
SENSATIONALWOMANS Adnan Menderes Üniversitesi 0,02 0,20 0,22 0,02 0,20 0,22 0,44
Rapa Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,20 0,20 0,00 0,20 0,20 0,40
Masters Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,20 0,20 0,00 0,20 0,20 0,40
berkay Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,20 0,20 0,00 0,20 0,20 0,40
TheOriginal Sakarya Üniversitesi 0,00 0,20 0,20 0,00 0,20 0,20 0,40
FrontPlayer Marmara Üniversitesi -0,01 0,20 0,19 -0,01 0,20 0,19 0,39
Bulut Sakarya Üniversitesi -0,92 1,10 0,18 -0,92 1,10 0,18 0,37
ADANAKOOP Adnan Menderes Üniversitesi -3,38 4,65 1,27 -3,45 2,50 -0,95 0,32
Rosedenn Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,31
Hebu Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,31
DEKA 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,30
Akredifyatirim Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,30
MasterMind Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,15 0,15 0,00 0,15 0,15 0,30
frtyldrm8 Sakarya Üniversitesi 0,09 0,05 0,14 0,09 0,05 0,14 0,28
ZEDYatirim Galatasaray Üniversitesi -4,13 6,05 1,92 -4,15 2,50 -1,65 0,28
rnikzad Akdeniz Üniversitesi -0,02 0,15 0,13 -0,02 0,15 0,13 0,26
OZKA Başkent Üniversitesi 0,01 0,10 0,11 0,01 0,10 0,11 0,21
ecangels Bilkent Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
alisarac Bilkent Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
Aliberkan12 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
bjk3327 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
cbumasters Celal Bayar Üniversitesi 0,04 0,05 0,09 0,04 0,05 0,09 0,18
Tarkan Adnan Menderes Üniversitesi -0,19 0,25 0,06 -0,20 0,25 0,05 0,11
Bal Sakarya Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,11
tigersofadu Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
JAZZAGE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
LIKIDITE Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
Volatility Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
Boston Sakarya Üniversitesi -0,80 0,85 0,05 -0,80 0,85 0,05 0,10
NORULES Adnan Menderes Üniversitesi -0,64 0,65 0,01 -0,64 0,65 0,01 0,03
52698713 Galatasaray Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ertugrululkerr Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
youngcrew Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
183004015 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Borsakolik Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ozed Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tourus Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
stonks0 Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Barms Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Emrullah10 Ege Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
emre16 Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MARJINALTAYFA Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ULC Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
RudeFinance Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
latrademasterdepapel Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Elchinkarimli Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
R.Berkay.Arslan Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
denizhangurel Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BET Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Chefdeouvre Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Alicanonar Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Intangibleassets Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
mdegirmenci16 Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EfektifYatirim Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MorYatirm Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Buffet Çankaya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
b Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Mavimsi Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
E2M Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Ilay Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
kedolar Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
greeninvestment Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Gordongekko Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
traderyoung Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OurFinance Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Ayberix Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
sonoflightoftware.com Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
venus Balıkesir Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Papatya Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
stonks Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
UTF-18 Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Kaybettik Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
FENEROL Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Nurfly Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
4109 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ebubekir34 Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sinem Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
bahattin1 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MoneyHunters Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NM9899 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Brokerfx Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Network Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
David Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TheWolfsOfBursaStreet Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
forthehorde Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
B161304009 Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
WinxClub Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
eedakurnaz Maltepe Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Traktrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Alken1 Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
takeaprofit Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
bullssofinvestment Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Valley Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
InvestorsOfTheFuture Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ciu@11 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
black Maltepe Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
PARABABALARI Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Moon Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TALEL Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Itto_Ryu Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tha_fat_lad Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CIU5 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CIU6 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CIU16 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CIU18 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tekinbugra Çankaya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Nonono Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
fatiharslan Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
samitugluu Balıkesir Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Group1 Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MarjinalFaydasizlar Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BGK Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EcoMaker Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
InvestOB Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ZedeTrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
uygurb Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
sinemkezer Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
westake Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
acer Maltepe Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EyeOftheBubble Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CoinBenders Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Blackmacig Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Serifeerdem Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
xcansel Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
13499227186 Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Burse Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Pivot Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
purple Celal Bayar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ZISKs Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Burcuu Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SkullSand Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Hunter Kırklareli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
bist10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
tugbadalgin49 Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NESAY Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Nihal Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Invester Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Dark Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Dersulinvest Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
destiiny Sakarya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU14 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Asmel Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
cicikizlar Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
rondalfo Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Random-Investment Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Belon Balıkesir Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OurBusinessEconomy Gazi Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GencYatirimcilar Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Gunay Orta Doğu Teknik Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
PELME Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Boras Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Nmolutova Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
elcinozzkan Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
dogi54 Bülent Ecevit Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Dilara Bülent Ecevit Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SELDER Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Diamond Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
icantrade Bilkent Üniversitesi -6,48 10,30 3,82 -6,42 2,50 -3,92 -0,09
rokettakimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi -0,22 0,15 -0,07 -0,22 0,15 -0,07 -0,13
KaybedenlerKulubu Marmara Üniversitesi -0,50 0,45 -0,05 -0,54 0,45 -0,09 -0,15
NusAd Sakarya Üniversitesi -2,07 2,00 -0,07 -2,09 2,00 -0,09 -0,16
LYNCH Adnan Menderes Üniversitesi -0,37 0,25 -0,12 -0,37 0,25 -0,12 -0,24
Mkopal -0,33 0,20 -0,13 -0,33 0,20 -0,13 -0,26
Nisa Bülent Ecevit Üniversitesi -0,19 0,05 -0,14 -0,19 0,05 -0,14 -0,28
Hangover Balıkesir Üniversitesi -1,10 0,95 -0,15 -1,10 0,95 -0,15 -0,29
friends Marmara Üniversitesi -4,55 6,10 1,55 -4,49 2,50 -1,99 -0,44
CIU14 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -2,78 2,55 -0,23 -2,76 2,50 -0,26 -0,49
Norofinans Adnan Menderes Üniversitesi -0,68 0,35 -0,33 -0,68 0,35 -0,33 -0,65
oztey Başkent Üniversitesi -0,72 0,35 -0,37 -0,72 0,35 -0,37 -0,75
FLY Çankaya Üniversitesi -3,12 2,85 -0,27 -3,10 2,50 -0,60 -0,88
FIGEYATIRIM Çankaya Üniversitesi -2,91 2,45 -0,46 -2,92 2,45 -0,47 -0,93
RedInvesmsnt Adnan Menderes Üniversitesi -1,63 1,15 -0,48 -1,62 1,15 -0,47 -0,95
Baha Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -0,66 0,15 -0,51 -0,66 0,15 -0,51 -1,01
Orbay Bayburt Üniversitesi -3,63 3,65 0,02 -3,64 2,50 -1,14 -1,12
NESELIGUNLER Adnan Menderes Üniversitesi -0,73 0,10 -0,63 -0,72 0,10 -0,62 -1,25
Kiliclar Adnan Menderes Üniversitesi -2,50 1,85 -0,65 -2,50 1,85 -0,65 -1,30
TALELl Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -1,31 0,65 -0,66 -1,33 0,65 -0,68 -1,34
Spefutu Adnan Menderes Üniversitesi -5,37 6,70 1,33 -5,31 2,50 -2,81 -1,48
PEHUGU Süleyman Demirel Üniversitesi -3,84 3,65 -0,19 -3,84 2,50 -1,34 -1,53
formula1 Marmara Üniversitesi -3,82 3,55 -0,27 -3,79 2,50 -1,29 -1,57
TheBigShort Adnan Menderes Üniversitesi -3,97 3,90 -0,07 -4,07 2,50 -1,57 -1,64
MEG Adnan Menderes Üniversitesi -3,59 2,90 -0,69 -3,55 2,50 -1,05 -1,74
KARMA Adnan Menderes Üniversitesi -4,15 3,85 -0,30 -4,13 2,50 -1,63 -1,93
Dilekcetindag Bülent Ecevit Üniversitesi -1,83 0,85 -0,98 -1,82 0,85 -0,97 -1,95
Capital Dumlupınar Üniversitesi -1,07 0,05 -1,02 -1,07 0,05 -1,02 -2,04
botpre Sakarya Üniversitesi -1,68 0,65 -1,03 -1,70 0,65 -1,05 -2,08
Venom Adnan Menderes Üniversitesi -1,53 0,40 -1,13 -1,53 0,40 -1,13 -2,26
financialbab Dokuz Eylül Üniversitesi -1,72 0,55 -1,17 -1,72 0,55 -1,17 -2,34
Inci Sakarya Üniversitesi -2,45 1,25 -1,20 -2,44 1,25 -1,19 -2,40
VENCEREMOS Adnan Menderes Üniversitesi -1,46 0,25 -1,21 -1,47 0,25 -1,22 -2,43
Hehehe Süleyman Demirel Üniversitesi -1,71 0,40 -1,31 -1,72 0,40 -1,32 -2,63
Cicigaga Pamukkale Üniversitesi -4,84 4,65 -0,19 -4,98 2,50 -2,48 -2,66
Crazyinvestor Pamukkale Üniversitesi -4,98 4,70 -0,28 -4,92 2,50 -2,42 -2,70
piyasayayonverenler Marmara Üniversitesi -3,20 1,80 -1,40 -3,19 1,80 -1,39 -2,78
Huseyin123 Celal Bayar Üniversitesi -1,63 0,20 -1,43 -1,64 0,20 -1,44 -2,87
RISK Pamukkale Üniversitesi -2,09 0,15 -1,94 -2,08 0,15 -1,93 -3,88
Pole Sakarya Üniversitesi -4,75 3,00 -1,75 -4,68 2,50 -2,18 -3,93
Stockers Sakarya Üniversitesi -4,05 1,55 -2,50 -4,01 1,55 -2,46 -4,96
Crocodile Sakarya Üniversitesi -5,49 2,85 -2,64 -5,39 2,50 -2,89 -5,54
smyrna Kırklareli Üniversitesi -7,00 5,65 -1,35 -7,46 2,50 -4,96 -6,31
Paris Balıkesir Üniversitesi -3,87 0,50 -3,37 -3,82 0,50 -3,32 -6,69
Borsacigrup İstanbul Kültür Üniversitesi -4,65 1,05 -3,60 -4,66 1,05 -3,61 -7,21
Relearn Pamukkale Üniversitesi -8,99 7,40 -1,59 -9,02 2,50 -6,52 -8,11
T-TAnalyst Adnan Menderes Üniversitesi -5,03 0,90 -4,13 -4,97 0,90 -4,07 -8,20
Victor Adnan Menderes Üniversitesi -6,92 3,05 -3,87 -6,84 2,50 -4,34 -8,21
Firtina Maltepe Üniversitesi -4,75 0,55 -4,20 -4,80 0,55 -4,25 -8,45
Exchangers Sakarya Üniversitesi -7,33 2,90 -4,43 -7,19 2,50 -4,69 -9,12
bridgewaterassociates Celal Bayar Üniversitesi -6,57 1,65 -4,92 -6,63 1,65 -4,98 -9,90
Arbitrage Galatasaray Üniversitesi -6,48 1,10 -5,38 -6,50 1,10 -5,40 -10,78
BORSAYIHISSEDENLER Adnan Menderes Üniversitesi 2,74 6,40 9,14 -24,81 2,50 -22,31 -13,17
Sententia Pamukkale Üniversitesi -13,07 7,15 -5,92 -13,47 2,50 -10,97 -16,88
MANYAS Balıkesir Üniversitesi -10,67 0,35 -10,32 -10,22 0,35 -9,87 -20,19
Aslan -12,27 0,90 -11,37 -11,81 0,90 -10,91 -22,28
ANADOLUYATIRIM Anadolu Üniversitesi -17,38 8,90 -8,48 -17,61 2,50 -15,11 -23,59
GalataBankerleri Adnan Menderes Üniversitesi -12,99 0,60 -12,39 -12,33 0,60 -11,73 -24,13
ThermalDragon Pamukkale Üniversitesi -17,53 7,05 -10,48 -17,40 2,50 -14,90 -25,38
STOCK_MARKET_HUNTERS Adnan Menderes Üniversitesi -14,19 1,30 -12,89 -14,72 1,30 -13,42 -26,32
RETURNCHALLENGE Adnan Menderes Üniversitesi -23,12 5,00 -18,12 -21,89 2,50 -19,39 -37,51
IBSERAKTIF Adnan Menderes Üniversitesi -26,02 5,75 -20,27 -24,67 2,50 -22,17 -42,44
FireStone Pamukkale Üniversitesi -46,08 8,30 -37,78 -38,85 2,50 -36,35 -74,13
Cef İstanbul Üniversitesi -42,27 2,05 -40,22 -38,79 2,05 -36,74 -76,96
Flamingo Pamukkale Üniversitesi -58,48 9,90 -48,58 -46,00 2,50 -43,50 -92,08

 

%MCEPASTEBIN%

Biz Sizi Arayalım

GÖNDER