TradeMaster Kampüs'te

TradeMaster Kampüs'te

Genç neslin teknolojik gelişmelere olan ilgisi, finans ve ekonomi derslerinde uygulamaya verilen önemin artması; İş Yatırım'ın piyasa tecrübesi ve ekonomik araştırmalardaki geniş kapsamı TradeMaster uygulamasıyla birleşince,  akademi ve iş dünyasının etkin bir beraberliği için önemli bir potansiyel de kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Bu potansiyeli değerlendirmek üzere hazırlanmış olan TradeMaster Kampüs'te projesi kapsamında, fakülte binası içerisinde üniversiteyle beraber karar verilen alanda ayrı bir birim oluşturularak bu alana öğrencilerin kullanımı için TradeMaster ürünlerinin yüklü olduğu bilgisayarlar, ulusal haber kanallarındaki finans programlarının takibi için televizyon yayını, okuma alanı gibi özellikleri olan TradeCenter isimli laboratuvarlar oluşturulmaktadır. Bu merkezlerde TradeMaster Ürün Grubu aracılığıyla sunulan piyasa verilerileriyle kullanıcıların sadece işlem yapmalarının sağlanmasının ötesinde veriler üzerine analiz ve araştırma yapmasının da önü açılacaktır. Kullanıma açılan bu programlar ve sanal işlem olanaklarının üniversite bünyesinde verilmekte olan derslerle entegrasyonu öğrencilere gerçek finans dünyasının kapılarını aralayacaktır.

Projenin öncelikli hedeflerinden biri olan teorik bilgilerin pratik uygulamayla birleşmesini sağlamak amacıyla, belirlenen derslerde, İş Yatırım bünyesinde görev yapan uzmanlarımız bu merkezlerde öğrencilerle bir araya gelerek finansal piyasalardaki tecrübelerini paylaşacaklardır. Uzmanlarımız, gerçek dünyada portföylerin nasıl oluşturulduğundan, açıklanan ekonomik verilerin nasıl yorumlandığına ve bunu takiben yatırım kararlarının nasıl etkilendiğine kadar geniş bir yelpazede bilgi birikimlerini paylaşarak daha okul döneminde Yatırım Bankacılığı ile öğrencileri tanıştırmayı ve mezuniyetlerinden sonra onları sektöre atacakları ilk adımlara hazırlamayı hedeflemektedirler.

Fakülte bünyesine kazandırılan TradeCenter'ların dersler dışında da kullanılması planlanmaktadır. Gerek akademisyenlerin çalışmaları için geçmiş dönem verileri sağlaması, gerekse İş Yatırım uzmanlarının öğretim üyeleriyle bir arada konferans ve toplantılar düzenlemeleri ile TradeCenter'lar, temel amaç olan genç nesilde finansal okur yazarlığın artırılmasına yönelik çalışmalara ev sahipliği yapacaktır.

Hem öğrencilerin piyasaya olan ilgisinin artırılması hem de eğitimlerinde edindikleri teorik bilgilerin pratikle verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla proje kapsamında yer alan üniversiteler arasında yarışmalar düzenlenerek, bu yarışmaların sonucunda başarılı olanlara ödüller sunulacaktır.

TradeMaster Finans Laboratuvarı

TradeMaster Finans Laboratuvarı

Fakülte binası içerisinde üniversiteyle beraber karar verilen alanda ayrı bir birim oluşturularak yapılacak faaliyetler ve TradeMaster'ın görsel tanıtımı için temel oluşturan fiziki mekanlardır. İçerikleri üniversiteden üniversiteye farklılık göstermekle birlikte öğrencilerin ilgisini canlı tutabilecek, kendilerini piyasanın dinamizmine yakın hissedebilecekleri eğitim ve kişisel gelişimlerine azami düzeyde fayda sağlayacak alanlar yaratılmaktadır.

tradecntr_pgeİş Yatırım uzmanlarının, laboratuvarlardaki kullanıcılara programların kullanımı hakkında eğitim vermesi ile, TradeMaster programının üniversite öğrencileri arasında bilinirliğinin artırılması ve yaygınlaşması hedeflenmektedir.

İşte bu potansiyeli değerlendirmek ve teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, İş Yatırım olarak, Türkiye'nin önde gelen üniversiteleriyle işbirliğine giderek, üniversite bünyesinde bütün öğrencilerin gerçek verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekleri TradeMaster Finans Laboratuvarları oluşturulmaya başlanmıştır.

Derslerle Entegrasyon

Derslerle Entegrasyon

Sermaye Piyasası ve bu konuyla ilgili olabilecek yatırım ve finans derslerine paralel olarak TradeMaster uygulamaları kullanılarak öğrencilerin deneyim kazanması amaçlanmaktadır.  Bu kapsamda üniversiteler tarafından yeni dersler açılması veya mevcut derslere bu sistemlerin dahil edilmesi gibi tercihler mevcuttur. İş Yatırım uzmanları akademisyenlerle iş birliği halinde derslere konuk konuşmacı olarak katılıp platformun nasıl kullanıldığını anlatarak, piyasa bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaktadırlar. 

derslr-entgBu dersler esnasında öğrencilere aynı zamanda TradeCenter'larda yer alan programların nasıl kullanılacağı da anlatılarak düzenlenecek olan yarışmalara hazırlanmaları sağlanmaktadır.

Organizasyonlar

Organizasyonlar

TradeMaster platformu sağlamakta olduğu veriler sayesinde akademisyenler tarafından üniversite içerisinde yapılacak araştırmalar için de kullanılabilecektir. 

organizsyn_pgeFinans piyasalarının güncel durumu ve örneklerinin yer aldığı sunumlarla TradeCenter'ların dersler dışında da tanıtım amaçlı kullanılması sağlanacaktır.  Bu TradeCenter'larda, İş Yatırım uzmanlarının öğretim üyeleriyle iş birliği halinde piyasa bilgi ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşacakları konferanslar ve toplantılar düzenlenecektir.  Bu konferanslar ve buluşmalara basının etkin katılımı sağlanarak TradeMaster platformunun tanıtılması ve öğrencilerin gerçek dünyadaki yatırım uygulamaları konusunda iş hayatına başlamadan tecrübe kazanmaları amaçlanmaktadır.

Trademaster Yatırım Ligi

TradeMaster Yatırım Ligi

Finansal okur yazarlığın artırılmasında önemli bir rol oynayacak olan TradeMaster Finans Laboratuvarları'nın yaşayan yapılar olarak cazibelerini sürdürebilmeleri için üniversiteler arasında BIST 100 paylarında, gösterge tahvilde, VİOP'ta belirli kontratlarda ve belirli Varantlarda işlem yapmaya yönelik bir portföy yarışması planlanmıştır. Düzenlenen bu yatırım ligleri ile genç neslin finansal piyasalarda bilinçli yatırım yapmasının teşvik edilmesi amaçlanmaktadır. Bu yarışmalara katılım üniversitelerin belirleyeceği 2'şer kişilik takımlar ile olacaktır. İlginin ve rekabetin olumlu yönde artırılması amacıyla, takımların performansları önceden belirlenmiş getiri ve işlem sayısına göre haftalık bazda ölçülerek gerek yarışmacılara gerekse sosyal medyadaki takipçilere duyurulacaktır.

Yarışma sonunda ise dereceye giren ilk 3 takımın öğrencilerine İş Yatırım tarafından ödül verilecektir. Ödüller aşağıdaki gibi olacaktır:

Birinciye Samsung Galaxy Tab S2

İkinciye Samsung Galaxy Tab A

Üçüncüye Samsung Galaxy Tab A6

IMG_3939

08 Nisan 2019 tarihinde XI. TradeMaster Yatırım Ligi Başlıyor

5 hafta sürecek olan yarışmaya katılan takımların puan durumu her hafta internet sitemizden ve sosyal medyadan yayınlanacaktır.

Yarışmaya kayıt olmak için Üniversitenizdeki ilgili öğretim görevlisi ile irtibata geçmeniz ya da 0212 350 23 72 numaralı telefondan İçim Özer ile görüşmeniz gerekmektedir.

Platformun tanıtım videosuna ulaşmak için tıklayınız.

To learn how to use the TradeMaster Investment League Platform, click here

Varant ile ilgili eğitimler için tıklayınız.

TradeMaster Yatırım Ligi Kampanyası Katılım Koşulları

 • İş Yatırım tarafından düzenlenen "TradeMaster Yatırım Ligi Yarışması" ("Yarışma"), 08-04-2019 (00:01) ile 10-05-2019 (18:15) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Yarışmaya katılım için son tarih 12-04-2019 saat 18:00'dır. Bu tarihten sonra gelen başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Yarışmaya, Bilkent Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Batman Üniversitesi, Cumhuriyet Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Adnan Menderes Üniversitesi, Trakya Üniversitesi Pamukkale Ünivesitesi, Koç Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Bayburt Üniversitesi, Hitit Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Giresun Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi katılacak olup her üniversite tarafından yarışmaya katılmak üzere yarışma tarihine kadar kendi takımlarını belirlemesi gerekmektedir.
 • Takımlarda bulunan katılımcıların iletişim bilgilerini (Ad-Soyad, telefon, üniversite adı ve e-posta adresi) eksiksiz ve doğru vermeleri gerekmektedir. İletişim bilgileri eksik ya da yanlış olan yarışmacıların katılımları geçersiz sayılır. İş Yatırım, katılımcıların uygunluğunu doğrulama ve kimliklerini denetleme hakkını saklı tutar.
 • Takımların 2 kişiden oluşması gerekmektedir. Kişisel başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Yarışmanın başlangıcında her takımın yarışma platformunda oluşturulacak hesaplarına 100.000 TL sanal para yüklenecektir. Bu tutarın en fazla 80%'i BİST 100 hisse senetlerinde, en fazla 10%'u VİOP kontratlarında, en fazla 10%'u varantlarda kullanılabilir. 
 • Takımlar, BİST 100 paylarında, gösterge tahvilde, VİOP'ta belirli kontratlarda ve belirli Varantlarda işlem yaparak mutlak getirilerini maksimize etmeye çalışacaklardır.
 • Takımlar temel olarak haftalık bazda ve bütün yarışma süresince portföylerinde sağlamış oldukları Mutlak Getiri ve Yaptıkları İşlem Sayısı bazında olmak üzere iki kritere göre puan alacaklardır. Puanlama şu şekilde olacaktır:

Böylelikle, farklı kriterlere göre, hem her hafta takımlara yeniden puan kazanma olanağı yaratılırken, bütün yarışma boyunca yapılmış olan performans da dikkate alınmış olacaktır. İşlem sayısı bazında puan hesaplanırken 50 adet işlem maksimum üst sınırdır. 50 adetten fazla işlem yapan katılımcılar da üst sınır olan 50 adet işlem üzerinden puan alacaklardır (50x0,5=25 25x%10=2,5 puan). Final puanı hesaplaması aşağıdaki gibi olacaktır:

 • Haftada minimum 1 işlem yapılması zorunludur. İşlemsiz hafta geçirdiği tespit edilen gruplar final sıralamasında ilk 3' e dahil edilmez ve ödüle hak kazanamaz.
 • Yarışmada alınan puanlar ve sıralamalar haftalık TradeMaster internet sayfasında (www.trademaster.com.tr) yayınlanacaktır.
 • Yarışma sonunda takımlar arasında puan eşitliği olması durumunda, daha fazla işlem yapmış olan takım daha üst sırada yer alacaktır.
 • Yarışma sonucunda ilk 3'e giren takımlar ödüle hak kazanacaktır.
 • İş Yatırım, ödül kazanan takımları, takım üyelerini site ya da başka bir medya platformunda reklam amaçlı ilan etme hakkına sahiptir.
 • Yarışmacıların hesap özeti ve yaptığı işlemler İş Yatırım tarafından promosyon ve tanıtım amaçlı kullanılabilir.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, iade edilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Yarışmada öngörülememiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan takımların belirlenmesi durumunda, İş Yatırım bu takımları diskalifiye etme hakkına sahiptir.
 • Daha önce TradeMaster Yatırım Ligi'nde birinci olmuş katılımcılar, yarışmaya katılsalar bile tekrar ilk 3'e girmeleri durumunda ödüle hak kazanamazlar.
 • Platform ve data sağlayıcı kuruluş kaynaklı oluşabilecek hatalardan İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Bu yarışmaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Üniversiteler

TradeMaster Finans Laboratuvarı Bulunan Üniversiteler

Bilkent Üniversitesi - TradeMaster Economics Platform

Bilkentİlk TradeCenter, 4 Kasım 2013 tarihinde, TradeMaster Economics Platform adı altında Bilkent Üniversitesi'nde açılmıştır.

Bilkent Üniversitesi tarafından "Contemporary Issues in Turkish Economics" isimli bir ders oluşturulmuş olup İş Yatırım bünyesinden uzmanların da katılımlarıyla öğrencilere finansal piyasaların pratikte nasıl işlediğine ilişkin eğitim verilmektedir.

İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nin ana girişinde olan TradeCenter'in açılışına Bilkent Üniversitesi'nden Mütevelli Heyet Başkanı Prof.Dr. Ali Doğramacı, Rektör Prof.Dr. Abdullah Atalar,  İİSBF Dekanı Prof.Dr. Dilek Önkal ve Ekonomi Bölüm Başkanı Doç.Dr. Selin Sayek Böke ile İş Yatırım'dan Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır. 

bilkent_1.jpgbilkent_2.jpgbilkent_3.jpgbilkent_4.jpgbilkent_5.jpg

ODTÜ - TradeMaster Investment Lounge

TradeMaster Investment Lounge Açılış Töreni"TradeMaster Investment Lounge" adı ile ODTÜ İşletme Bölümü'nde açılan ikinci TradeCenter  ise "işlem salonu" ve "okuma odası" olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.

ODTÜ Üniversitesi tarafından verilmekte olan Investment dersine TradeMaster ürün grubu kullanımı entegre edilerek TradeCenter'ın sürdürülebilirliğine ve öğrencilerin finansal okur yazarlığının geliştirilmesine önemli bir katkıda bulunulmaktadır.

Açılışa ODTÜ'den Rektör Prof. Dr. Ahmet Acar, İİBF Dekanı Prof. Dr. Eyüp Özveren, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Yılmaz ve İşletme Bölümü öğretim üyeleri ile İş Yatırım'dan Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır. 

odt__1.jpgodt__3.jpgodt__4.jpgodt__5.jpgodt__6.jpgodt__7.jpg

Yaşar Üniversitesi - TradeMaster Centre

Yaşar Üniversitesi - TradeMaster CentreTradeMaster Kampüs'te projesinin üçüncüsü, İzmir'deki çalışmalarımızın ise ilki olan  "TradeMaster Centre" isimli merkezimiz Yaşar Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde açılmıştır.

Yaşar Üniversitesi, eğitim programı kapsamında Burcu Ünüvar tarafından verilecek "Uygulamalı Portföy Yönetimi" isimli bir ders oluşturarak, öğrencilerin sermaye piyasalarına attıkları bu ilk adımlarda, TradeMaster ürün grubunun da desteğiyle, yol gösterici olmaktadır.

TradeMaster Centre açılışına Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı ve Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan'ın yanısıra İİBF Dekanı Prof. Dr. Erdinç Yeldan ve akademisyenler, İş Yatırım'dan ise Genel Müdürümüz Erdal Aral ve Genel Müdür Yardımcımız Mert Erdoğmuş katılmıştır.

yasaruni2.jpgyasaruni1.jpgyasaruni3.jpgyasaruni4.jpgysruni.pngyasaruni6.jpg

İzmir Ekonomi Üniversitesi - TradeMaster Economics Platform

İzmir'de kurulmuş olan ikinci TradeCenter, 21 Mart 2014 tarihinde Economics Platform ismiyle İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde açılmıştır.

İzmirEkononi ÜniUygulamalı Portföy Yönetim dersi ile paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler yurtiçi ve uluslararası piyasalar, yatırım araçları, fx piyasaları hakkındaki teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar. Aynı zamanda İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda birer finans laboratuvarı olarak kullanılacak.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Kampüs'nde gerçekleştirilen TradeCenter'ın açılış törenineİş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, Genel Müdür Yardımcısı Mert Erdoğmuş, Pazarlama Müdürü Can Pamir, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş, Rektör Prof. Dr. Tuncdan Baltacıoğlu, Rekör Yardımcısı Prof. Dr. Cemali Dinçer,  Uluslararası Ticaret ve Finasnman Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Erol, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

izmir1.jpgizmir2.jpgizmir3.jpg

İstanbul Üniversitesi- SERPAM TradeMaster Investment Platform

1

Artık İstanbul Üniversitesi Öğrencileri Uygulamalı Finans Laboratuvarı'nda Eğitimlerine Devam Edecekler...

İstanbul Üniversitesi Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı SERPAM Trademaster Investment Platform 5 Mart 2015 Perşembe günü saat 12.00'de; İstanbul Üniversitesi Rektörü Mahmut Ak, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Pekdemir, Sermaye Piyasaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Köse, İş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, İş Yatırım çalışanları ve öğrencilerin katılımı ile açıldı.

Günümüzün değişen koşullarında finans eğitiminde uygulamalı çalışmalar büyük önem arz etmektedir. Öğrencilerin ve katılımcıların piyasaları anlayabilmeleri ve çalışma dünyasına katkı sağlayabilmeleri açısından finans laboratuvarları artık bir gereklilik haline gelmiştir. Bu bağlamda, İş Yatırım'ın sponsorluğu ile kurulan SERPAM Trademaster Investment Platform'un üniversite öğrencilerine farklı bir bakış açısı ve dünya görüşü sağlayacağı düşünülmektedir.

foto_raf_1__3_.jpgfoto_raf_2__3_.jpgfoto_raf_3__4_.jpgfoto_raf_4__4_.jpgfoto_raf_5__3_.jpg

Altınbaş Üniversitesi-TradeMaster Center

Kemerburgaz 1

TradeMaster Kampüs projesi Altınbaş Üniversitesi'nin katılımı ile büyüyor.  Altınbaş Üniversitesi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı Trademaster Center 30 Mart 2015 tarihinde açıldı. Törene Altınbaş Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ, Altınbaş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü Müdürü Prof. Dr. Hayri Kozanoğlu, İş Yatırım Genel Müdürü  A.Erdal Aral, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı  R.Cenk Aksoy, İş Yatırım Pazarlama Müdürlüğü çalışanları ve öğrenciler katıldılar.

Kemerburgaz 3

Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler, yurtiçi piyasalarda BIST100 hisseleri, VİOP'ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacak. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulacak olan genç finansçılar için, üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da düzenlenecek.

Altınbaş Üniversitesi'nin katılımı ile Tradecenter kurulan üniversite sayısı 7'ye ulaşmıştır.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

İstanbul Kültür Üniversitesi

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi akademik dünyanın köklü kuruluşu İstanbul Kültür Üniversitesi'nin  Ataköy Yerleşkesinde hayata geçti.

foto 1

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin İş Yatırım'ın sponsorluğuyla hazırladığı Trademaster Finans Platformu 2 Nisan 2015 tarihinde açıldı. Törene İstanbul Kültür Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Mahmut Paksoy, İstanbul Kültür Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Bahar Akıngüç Günver, İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Durmuş Dündar , İş Yatırım Genel Müdürü Erdal Aral, İş Yatırım Genel Müdürü Yardımcısı Cenk Aksoy, İş Yatırım Pazarlama Müdürlüğü çalışanları, öğretim görevlileri öğrenciler katıldı.

Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler, yurtiçi piyasalarda BIST100 hisseleri, VİOP'ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacak. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulacak olan genç finansçılar için, üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da düzenlenecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi'nin katılımı ile toplam üniversite sayısı 8'e ulaşmıştır.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Gazi Üniversitesi

foto 1

Ankara'da kurulmuş olan üçüncü TradeCenter,  TradeMaster Center ismiyle Gazi Üniversitesi'nde açılmıştır.

Uygulamalı Portföy Yönetim dersi ile paralel kullanılacak olan merkezde öğrenciler yurtiçi ve uluslararası piyasalar, yatırım araçları, fx piyasaları hakkındaki teorik bilgilerini İş Yatırım'ın online işlem platformu olan TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar. Aynı zamanda İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşacakları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıyacakları merkez, aynı zamanda birer finans laboratuvarı olarak kullanılacak.

20160129_150154_500x375.jpg20160129_150137_499x665.jpg

Manisa Celal Bayar Üniversitesi-TradeMaster Finans Platformu

foto 1

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi'nin katılımı ile büyümeye devam ediyor.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Yerleşkesi İşletme Fakültesi içerisinde İş Yatırım sponsorluğunda kurulan CBÜ TradeMaster Finans Platformunun açılış törenine Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, rektör yardımcıları Prof. Dr. Bilal Gümüş, Prof. Dr. Muzaffer Tepekaya ve Prof. Dr. Birol Kovancılar, İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Halit Ev, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ali Rıza Gökbunar, İİBF Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktaş, İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Volkan Alptekin, öğretim üyeleri, Manisa İş Bankası Şubesi Müdürü Gülcan Uçar, İş Yatırım, Muradiye Yerleşkesi İş Bankası Yetkilisi Hulisi Düşmez, Manisa İş Bankası Şubesi personeli, öğrenciler ve İş Yatırım Yurtiçi Satış Direktörü Özgür İlke Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli ile Pazarlama Müdürlüğü'nden Nagehan Uçanok katıldı.

TradeMaster Kampüs; İş Yatırım'ın finansal bilinci artırmak için 2013 yılında başlattığı bir sosyal sorumluluk projesidir. İş Yatırım bu kapsamda üniversiteler ile işbirliğine giderek, teorik bilgilerin pratik uygulama ile birleşmesini sağlamak için üniversite bünyesinde öğrencilerin gerçek zamanlı verilerle sanal yatırım işlemleri gerçekleştirebilecekleri elektronik uygulama merkezleri kurmaktadır. ODTÜ, Bilkent, İzmir Yaşar, İzmir Ekonomi, İstanbul Bilgi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi ve Celal Bayar Üniversitesi'nin katılımları ile toplam üniversite sayısı 11'e ulaşmıştır. 

Bu merkezlerde öğrenciler; Borsa İstanbul çatısı altında bulunan pay senetlerinde ve vadeli işlem kontratlarında sanal ortamda alım satım yapabiliyorlar. Bu işlemler sadece Türkiye ile de sınırlı olmayıp yurtdışı piyasalar işlem platformu TradeMaster International'ın demo programı aracılığıyla Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya ve Kanada gibi dünyanın önde gelen 26 borsasındaki hisse senetlerini ve emtia borsası olarak da adlandırılan Chicago Mercantile Exchange'deki altın, petrol, pamuk, mısır gibi bir çok emtia'nın vadeli işlem ve opsiyon kontratlarını da kapsamaktadır. Ayrıca foreks piyasasında en çok işlem yapılan eurusd, usdgbp, usdjpy çiftlerinin ve Türk Lirası işlemlerinin de dahil olduğu 34 paritede kaldıraçlı işlemlerin nasıl yapıldığını görerek uygulama fırsatına da sahip oluyorlar.

Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebiliyorlar.

img_3212_500x375.jpgimg_3213_500x375.jpgimg_3210_500x375.jpg

Yeditepe Üniversitesi-TradeMaster Platformu

foto 1

12.sini Yeditepe Üniversitesi TradeMaster Platformu ismiyle açtığımız TradeCenter Yeditepe Üniversitesi'nde öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.Bir nevi finansal laboratuvar olan " Yeditepe Üniversitesi TradeMaster Platformu   " Yeditepe  Üniversitesi öğrencilerinin kullanımında olacak ve bu merkezde; Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 hisseleri, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, altın gibi yatırım araçları, hakkında teorik bilgilerle online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca İş Yatırım uzmanlarımız piyasa bilgi ve tecrübelerini bu merkezlerimizde paylaşacaklar.Öğrenciler, bu merkezi bir finans laboratuvarı olarak kullanacak günlük hayattaki uygulamaları derslerine taşıyabilecekler. Gerçek datalar ile piyasaları takip ederek kendilerini geliştirdikten sonra düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da bilgilerini ve tecrübelerini test edebilecekler.

Günümüz sermaye ve para piyasaları, son yıllardaki gelişmelerin etkisiyle, her türlü finansal ihtiyaç ve duruma uygun, çok çeşitli ürün ve hizmeti sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiler, elektronik dağıtım kanallarının gelişimi ve uluslararası piyasalarının her geçen gün daha fazla entegre olması, bireylerin sermaye piyasası ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaktadır. Ancak bu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı, üniversitelerde teorik olarak öğretilse bile, pratik olarak uygulamaya geçilmediği sürece anlaşılır olmaktan uzak kalabilmektedir. Biz İş Yatırım olarak; teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, önde gelen üniversitelerimizle işbirliğine giderek, TradeMaster Kampüs projemiz kapsamında Elektronik Uygulama Merkezleri kurmaya başladık. 

img_3877_500x375.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Marmara Üniversitesi

foto 1

Marmara Üniversitesi-TradeMaster Finans Platformu

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü'nde 21 Ekim 2015 tarihinde faaliyete geçti.Bu merkezde neler yapabileceğini kısaca özetlemek gerekirse; öğrenciler uygulamalı portföy yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 payları, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar ve gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirilebileceklerdir. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştıkları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıdıkları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacaktır. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversitete içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebileceklerdir.

3.jpgmarmara_2_304x228.jpg2.jpg

Okan Üniversitesi

foto 1

Okan Üniversitesi-Okan Üniversitesi Finans Lab

13.sünü Okan Üniversitesi Tuzla Yerleşkesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi içerisinde İş Yatırım sponsorluğunda kurulan Okan Üniversitesi Finans Lab ve İşletme Strateji Lab'in açılış törenine Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, rektör yardımcısı Prof. Dr. Ali Argun Karacabey, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güner Gürsoy, İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Erdal Aral, Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Yurtiçi Satış Direktörü Tarkan Akgül, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, Kurumsal İletişim Müdürü Bige Özçubukçu, Pazarlama Müdürlüğü'nden Nagehan Uçanok ve Bahar Bahtiyar ile Kurumsal İletişim Müdürlüğün'den Ahmet Erim Suyabasmaz katıldılar.

Bir nevi finansal laboratuvar olan bu tradecenterlarımız Okan Üniversitesi öğrencilerinin kullanımında olacak ve bu merkezde; Uygulamalı Portföy Yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 hisseleri, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları, hakkında teorik bilgilerle online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacak, gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirebilecekler. Ayrıca İş Yatırım uzmanlarımız piyasa bilgi ve tecrübelerini bu merkezlerimizde paylaşacaklar.Öğrenciler, bu merkezi bir finans laboratuvarı olarak kullanacak günlük hayattaki uygulamaları derslerine taşıyabilecekler. Gerçek datalar ile piyasaları takip ederek kendilerini geliştirdikten sonra düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası yarışmalar da bilgilerini ve tecrübelerini test edebilecekler.

Bu merkezlerde öğrenciler; Borsa İstanbul çatısı altında bulunan pay senetlerinde ve vadeli işlem kontratlarında sanal ortamda alım satım yapabiliyorlar. Bu işlemler sadece Türkiye ile de sınırlı olmayıp yurtdışı piyasalar işlem platformu TradeMaster International'ın demo programı aracılığıyla Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya ve Kanada gibi dünyanın önde gelen 34 borsasındaki hisse senetlerini ve emtia borsası olarak da adlandırılan Chicago Mercantile Exchange'deki altın, petrol, pamuk, mısır gibi bir çok emtia'nın vadeli işlem ve opsiyon kontratlarını da kapsamaktadır. Ayrıca foreks piyasasında en çok işlem yapılan eurusd, usdgbp, usdjpy çiftlerinin ve Türk Lirası işlemlerinin de dahil olduğu paritelerde kaldıraçlı işlemlerin nasıl yapıldığını görerek uygulama fırsatına da sahip oluyorlar.

Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversite içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmalarında üniversitelerini temsil edecekler.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg7.jpg5.jpg6.jpg8.jpg

Maltepe Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi- Trademaster Finans Platformu

İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Maltepe Üniversitesi'nde 08 Mart 2016 tarihinde faaliyete geçti. Bu merkezde neler yapabileceğini kısaca özetlemek gerekirse; öğrenciler uygulamalı portföy yönetimi dersiyle paralel olarak, yurtiçi piyasalarda; BIST100 payları, VİOP ta belirli kontratlar, Euro, USD, gösterge tahvil, varant ve altın gibi yatırım araçları hakkında teorik bilgilerini online işlem platformumuz TradeMaster'da uygulama olanağı bulacaklar ve gerçek zamanlı verilerle sanal işlem gerçekleştirilebileceklerdir. İş Yatırım uzmanlarının piyasa bilgi ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştıkları ve günlük hayattaki uygulamaları derslere taşıdıkları merkez, aynı zamanda bir finans laboratuvarı olarak kullanılacaktır. Gerçek datalar ile piyasaları takip etme ve işlem yapma imkanı bulan genç finansçılar, düzenlenen üniversitete içi ve üniversiteler arası TradeMaster Yatırım Ligi yarışmaları ile bilgi ve tecrübelerini test edebileceklerdir.

Günümüz sermaye ve para piyasaları, son yıllardaki gelişmelerin etkisiyle, her türlü finansal ihtiyaç ve duruma uygun, çok çeşitli ürün ve hizmeti sunmaya başlamıştır. Gelişen teknolojiler, elektronik dağıtım kanallarının gelişimi ve uluslararası piyasalarının her geçen gün daha fazla entegre olması, bireylerin sermaye piyasası ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştırmaktadır. Ancak bu ürün ve hizmetlerin önemli bir kısmı, üniversitelerde teorik olarak öğretilse bile, pratik olarak uygulamaya geçilmediği sürece anlaşılır olmaktan uzak kalabilmektedir. Biz İş Yatırım olarak; teorik bilgilerin pratik uygulama ile verimli bir şekilde birleşmesini sağlamak amacıyla, önde gelen üniversitelerimizle işbirliğine giderek, TradeMaster Kampüs projemiz kapsamında Elektronik Uygulama Merkezlerimizin 14.cüsünü Maltepe Üniversitesinde kurmuş bulunmaktayız.

Anadolu Üniversitesi

foto 1

İş Yatırım'ın üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, Anadolu üniversitesi Yunus Emre Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde 25 Ekim 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Anadolu Üniversitesi tarafından İş Yatırım sponsorluğunda kurulan TradeMaster Center, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Dekanı Prof. Dr. İlyas Şıklar ile İş Yatırım' dan Genel Müdür Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Direktörü Özgür Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım çalışanları , Anadolu Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

1.jpg2.jpg3.jpg

Sakarya Üniversitesi

TradeMaster Kampüs projesi kapsamında, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi bünyesinde kurulan TradeMaster Finans Laboratuvarı, 2 Kasım 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve diğer öğretim görevlileri ile İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, Suadiye Şube Müdürü Burak Kınalılar ve İş Yatırım çalışanları, üniversite öğrencilerinin katıldığı bir açılış töreni düzenlendi.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

foto 1

İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.' nin, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi(UKÜ) ile 25 Ocak 2017 tarihinde yaptığı işbirliği sonucunda Kuzey Kıbrıs'ta ilk kez UKÜ bünyesinde, Çevik Uraz Binası'nda kurulan TradeMaster platformu ile Finans Laboratuvarı'nın açılışı Kuzey Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun tarafından gerçekleştirildi. İş Yatırım'ın, üniversite öğrencilerini finansal ürünlerle tanıştırmayı ve yatırım yapmanın önemine dikkat çekmeyi hedeflediği TradeMaster Kampüs projesi, UKÜ'nin katılımı ile 16 üniversiteye ulaştı.

UKÜ tarafından İş Yatırım sponsorluğunda kurulan TradeMaster platformu ile Finans Laboratuvarı, Kuzey Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Uzman Müşavir Nebi Çelik, UKÜ Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri, Rektör Yardımcıları Doç. Dr. Ahmet Adalıer ve Doç. Dr. Serkan Abbasoğlu, Genel Sekreter Doç. Dr. Erbuğ Çelebi, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mehmet Toycan, İş Yatırım'dan Genel Müdür Rıza Kutlusoy, Direktör Özgür Yerlikaya, Pazarlama Müdürü Sinem Cireli, çok sayıda akademisyen ve öğrencilerin katıldığı törenle 25 Ocak'ta hizmete açıldı.

İş Yatırım Menkul Değerler Genel Müdürü Rıza İhsan Kutlusoy, bu tarz girişimlerin topluma faydalı olacağına inandığını belirterek, finansal okur-yazarlık bilgisinin arttırılmasının çağın en önemli gereksinimlerinden biri haline geldiğini vurguladı. Kutlusoy UKÜ bünyesinde kurulan Finans Laboratuvarı'nın hem öğrencilere hem de finansal okur-yazarlığa katkıda bulunması temennisinde bulundu.

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Balıkesir Üniversitesi

Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde açılan TradeMaster Kampüs Finans Laboratuvarı 21 Kasım 2017 günü düzenlenen törenle öğrencilerin kullanımına sunuldu.
Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, Rektör V. Prof. Dr. Şakir Sakarya, Genel Sekreter V. Doç. Dr. Yusuf Aymankuy, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

DSC_6560.JPGDSC_6566.JPGDSC_6539.JPG

Akdeniz Üniversitesi

TradeMaster Kampüs Projesi kapsamında 18. finans laboratuvarı, Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde açıldı. 

Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Bankası Antalya Bölge Müdürü Cömert Erkliğ, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Ögke, Prof. Dr. Erol Gürpınar, İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı Prof. Dr. Ahmet Uzun, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. 

IMG_6172.JPGIMG_8516.JPG

Kırklareli Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 19. su 16 Şubat 2018' de Kırklareli Üniversitesi' nde açıldı.

Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Arıkök, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülnur Etli İçli, Prof. Dr. Neziha Musaoğlu, İş Bankası Kırklareli Şube Müdürü İbrahim Erdoğan ve üniversitenin idari personeli katıldı.

IMG_8892.JPGIMG_8894.JPGIMG_8899.JPG

Adnan Menderes Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 20.si 14 Mayıs 2018' de Adnan Menderes Üniversitesi' nde açıldı.

Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi' nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Dekan Prof. Dr. Mehmet E. Gündoğmuş, Prof. Dr. Yusuf Kaderli, İş Yatırım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım İzmir Şube Müdürü Ercan Okuyucu ve üniversitenin idari personeli katıldı.

adnan menderes üniversitesi 1_resized.jpgadnan menderes üniversitesi 2_resized.jpgadnan menderes üniversitesi 3 _resized.jpg

Başkent Üniversitesi

Laboratuvarlarımızın 21.si 16 Mayıs 2018' de Başkent Üniversitesi'nde açıldı.

Üniversitenin Ticari Bilimler Fakültesi'nde düzenlenen açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, İş Bankası Başkent Kurumsal Şube Müdürü Bahattin Özarslantürk, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Dekan Prof. Dr. Doğan Yaşar Ayhan, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Halıcı, Doç. Dr. Şenol Babuşçu, İş Yatırım Pazarlama ve Ürün Yönetimi Müdürü Sinem Cireli, İş Yatırım Ankara Şubesi Müdürü Akın Mimaroğlu, İş Yatırım Başkent Şubesi Müdürü Arife Öztürk ve üniversitenin idari personeli katıldı.

Başkent Üniversitesi 1_resized.jpgBaşkent Üniversitesi 2_resized.jpgBaşkent Üniversitesi 3_resized.jpg

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde kurulan "Finans Laboratuvarı" 25 Ekim 2018 tarihinde düzenlenen törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.

Açılış törenine İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya, Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ünal Kılıç, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Doğan ile İş Bankası şube yöneticileri, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. 

Bu üniversite ile laboratuvar sayımız 22' ye ulaştı.

1.JPG4.JPG

Doğu Akdeniz Üniversitesi

İş Yatırım ve Doğu Akdeniz Üniversitesi işbirliği ile İşletme ve Ekonomi Fakültesi'nde kurulan "Finans Laboratuvarı" 7 Ocak 2019 tarihinde düzenlenen törenle öğrencilerin hizmetine açıldı.

Açılış törenine Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Osam, İşletme ve Ekonomi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Eralp Bektaş, İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yerlikaya ve İş Bankası yöneticileri katıldı. 

Bu laboratuvar ile, TradeMaster Kampüs projemizde KKTC'de ikinci, toplamda 23. finans laboratuvarına sahip olduk. 

Açılış foto 1.jpgAçılış foto 2.jpgAçılış foto 3.jpg

Trakya Üniversitesi

Projemizdeki 24. finans laboratuvarımızın açılışını 1 Şubat 2019'da Trakya Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda gerçekleştirdik. 

Açılış törenine Trakya Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İsmail Sadi Uzunoğlu, İş Yatırım Genel Müdürü Rıza Kutlusoy, İş Bankası yöneticileri, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Açılış 2.jpgAçılış 3.jpg

XI.TradeMaster Yatırım Ligi Sonuçları - Günlük

 

 

XI.TradeMaster Yatırım Ligi Sonuçları - Haftalık

XI. TradeMaster Yatırım Ligi Final

XI. TradeMaster Yatırım Ligi Final

HAFTALIK SONUÇLAR TOPLAMI   YARIŞMA BOYUNCA   YARIŞMA SONUÇLARI
GRUP ADI ÜNİVERSİTE MUTLAK GETİRİ PUAN İŞLEM SAYISI PUANI TOPLAM MUTLAK GETİRİ PUAN İŞLEM SAYISI PUANI TOPLAM
YILDIZLAR3 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 690,13 15,45 705,58 592,74 2,50 595,24 1.300,82
MEF İstanbul Kültür Üniversitesi 395,05 21,25 416,30 385,95 2,50 388,45 804,75
FINANCEEAGLES Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 195,71 13,25 208,96 114,78 2,50 117,28 326,24
KRIZ Adnan Menderes Üniversitesi 74,52 7,10 81,62 60,72 2,50 63,22 144,84
JUSTWATCH Adnan Menderes Üniversitesi 55,48 9,80 65,28 50,97 2,50 53,47 118,75
GrupGuttirik Pamukkale Üniversitesi 56,46 4,75 61,21 46,72 2,50 49,22 110,43
ADULENDIN Adnan Menderes Üniversitesi 42,29 9,70 51,99 47,51 2,50 50,01 101,99
RENA Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 49,51 4,80 54,31 31,02 2,50 33,52 87,83
BOSASLANLAR İstanbul Üniversitesi 29,38 2,90 32,28 19,50 2,50 22,00 54,28
KADOCAPITAL Marmara Üniversitesi 28,83 0,40 29,23 20,76 0,40 21,16 50,38
CORCI Sakarya Üniversitesi 16,75 2,05 18,80 11,95 2,05 14,00 32,80
GENCYATIRIMCILAR2 Balıkesir Üniversitesi 13,85 1,75 15,60 9,53 1,75 11,28 26,87
InvestAS Anadolu Üniversitesi 11,57 5,30 16,87 7,40 2,50 9,90 26,77
DirilisTrade Eskişehir Anadolu Üniversitesi 15,70 1,40 17,10 7,71 1,40 9,11 26,21
Cliche Bilkent Üniversitesi 16,60 0,45 17,05 8,41 0,45 8,86 25,91
FULLMOON Adnan Menderes Üniversitesi 11,61 2,65 14,26 6,96 2,50 9,46 23,72
Firsatcilar Eskişehir Anadolu Üniversitesi 9,56 4,65 14,21 6,37 2,50 8,87 23,08
THEBIGSHORT Adnan Menderes Üniversitesi 8,95 1,65 10,60 8,19 1,65 9,84 20,44
MONEYWIZARDS Cumhuriyet Üniversitesi 6,92 3,45 10,37 7,51 2,50 10,01 20,39
IFC İstanbul Kültür Üniversitesi 8,34 1,20 9,54 9,05 1,20 10,25 19,79
RhymeorReason Bilkent Üniversitesi 9,25 1,55 10,80 6,03 1,55 7,58 18,38
ALTINBAS4 Altınbaş Üniversitesi 6,82 4,00 10,82 4,02 2,50 6,52 17,34
CaptainSoLow Bilkent Üniversitesi 8,41 1,20 9,61 4,93 1,20 6,13 15,74
SANALYATIRIM Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -8,76 25,40 16,64 -5,65 2,50 -3,15 13,49
BULLSOFFINANCE Adnan Menderes Üniversitesi 7,41 1,90 9,31 2,13 1,90 4,03 13,34
GOLDBULL Adnan Menderes Üniversitesi 5,63 1,15 6,78 5,18 1,15 6,33 13,11
LiberteEgaliteFraternite Bilkent Üniversitesi 1,23 9,00 10,23 0,15 2,50 2,65 12,87
Strawberry Trakya Üniversitesi 2,60 5,70 8,30 1,42 2,50 3,92 12,22
SAMPIYON Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 1,95 7,25 9,20 0,41 2,50 2,91 12,11
Upsydaisy Trakya Üniversitesi -1,39 10,75 9,36 -0,73 2,50 1,77 11,13
Winners Pamukkale Üniversitesi 5,09 1,65 6,74 2,24 1,65 3,89 10,63
ILAY Adnan Menderes Üniversitesi 2,12 4,75 6,87 1,06 2,50 3,56 10,43
Saturn Trakya Üniversitesi 1,49 5,65 7,14 0,68 2,50 3,18 10,32
MATADOR Adnan Menderes Üniversitesi 5,12 1,30 6,42 2,50 1,30 3,80 10,21
EKONOBIST Adnan Menderes Üniversitesi 5,18 1,00 6,18 2,38 1,00 3,38 9,56
KOCAKAFALAR İstanbul Üniversitesi 4,85 0,45 5,30 3,69 0,45 4,14 9,45
BORON Sakarya Üniversitesi 7,48 1,60 9,08 -1,33 1,60 0,27 9,36
CHAMPIONS Adnan Menderes Üniversitesi 0,54 3,65 4,19 2,52 2,50 5,02 9,21
sunset Süleyman Demirel Üniversitesi 1,15 4,85 6,00 0,66 2,50 3,16 9,15
Eagletrade Trakya Üniversitesi 1,00 4,65 5,65 0,55 2,50 3,05 8,70
ORKIDE Adnan Menderes Üniversitesi 4,94 0,45 5,39 2,61 0,45 3,06 8,44
SACKIRAN Adnan Menderes Üniversitesi 0,07 3,70 3,77 1,93 2,50 4,43 8,20
Tuda Trakya Üniversitesi 3,84 1,15 4,99 1,93 1,15 3,08 8,07
multired Süleyman Demirel Üniversitesi 0,87 4,55 5,42 0,14 2,50 2,64 8,06
THEGAPS Adnan Menderes Üniversitesi 3,09 1,40 4,49 1,81 1,40 3,21 7,70
OZKANCELIK Yaşar Üniversitesi 1,22 2,50 3,72 1,22 2,50 3,72 7,44
Rasel Trakya Üniversitesi 1,67 2,50 4,17 0,77 2,50 3,27 7,44
KILICLAR Adnan Menderes Üniversitesi 2,00 2,20 4,20 1,00 2,20 3,20 7,40
PurpleUnicorns Bilkent Üniversitesi 2,47 1,85 4,32 1,20 1,85 3,05 7,37
Agabe Sakarya Üniversitesi -0,65 6,05 5,40 -0,60 2,50 1,90 7,30
HEDEF Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 1,10 2,90 4,00 0,76 2,50 3,26 7,26
TRADEMONSTER Yaşar Üniversitesi 0,32 3,30 3,62 0,76 2,50 3,26 6,88
XYZ Yaşar Üniversitesi 3,26 0,55 3,81 2,26 0,55 2,81 6,62
BorsaSihirbazlari Marmara Üniversitesi 4,93 6,75 11,68 -7,59 2,50 -5,09 6,59
ALTINBAS16 Altınbaş Üniversitesi 1,03 3,05 4,08 -0,15 2,50 2,35 6,44
ADNANMENDERES Adnan Menderes Üniversitesi -0,60 2,30 1,70 2,43 2,30 4,73 6,43
SakaryaEko Sakarya Üniversitesi -11,43 25,95 14,52 -10,60 2,50 -8,10 6,42
Marsupilami Bilkent Üniversitesi 3,13 1,70 4,83 -0,19 1,70 1,51 6,34
TURKUAZ Çankaya Üniversitesi 0,10 3,00 3,10 0,71 2,50 3,21 6,31
CIU7 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -0,38 4,65 4,27 -1,27 2,50 1,23 5,49
GIRLS Çankaya Üniversitesi 0,51 2,35 2,86 0,26 2,35 2,61 5,47
OzAY Sakarya Üniversitesi 0,04 2,85 2,89 0,01 2,50 2,51 5,40
BANKACILAR Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 0,15 2,55 2,70 0,08 2,50 2,58 5,28
BURSALI Adnan Menderes Üniversitesi 3,24 0,20 3,44 1,61 0,20 1,81 5,26
Azisgrubu Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -2,61 8,65 6,04 -3,39 2,50 -0,89 5,14
LENDARY Bayburt Üniversitesi 1,34 1,50 2,84 0,78 1,50 2,28 5,12
EMU6 Doğu Akdeniz Üniversitesi -6,27 12,95 6,68 -4,17 2,50 -1,67 5,00
Vavaligana Süleyman Demirel Üniversitesi -0,24 2,75 2,51 -0,17 2,50 2,33 4,83
EMU9 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,15 2,00 2,15 0,53 2,00 2,53 4,68
ALTINBAS23 Altınbaş Üniversitesi 1,54 1,10 2,64 0,77 1,10 1,87 4,51
ALTINBAS3 Altınbaş Üniversitesi -0,38 2,75 2,37 -0,37 2,50 2,13 4,50
Moneyparadise Sakarya Üniversitesi -0,02 2,20 2,18 -0,01 2,20 2,19 4,37
MATKAP Sakarya Üniversitesi -2,15 5,20 3,05 -1,20 2,50 1,30 4,35
MAMMAMIA Adnan Menderes Üniversitesi 1,03 0,85 1,88 1,45 0,85 2,30 4,18
KMS Anadolu Üniversitesi 1,02 1,15 2,17 0,81 1,15 1,96 4,13
Taskesen Orta Doğu Teknik Üniversitesi -0,51 2,85 2,34 -0,79 2,50 1,71 4,05
MucahitRocks Sakarya Üniversitesi -0,89 3,20 2,31 -0,85 2,50 1,65 3,96
SOROS Adnan Menderes Üniversitesi -1,84 4,10 2,26 -0,95 2,50 1,55 3,81
BFinance Sakarya Üniversitesi 0,28 1,45 1,73 0,28 1,45 1,73 3,46
EGELILER Adnan Menderes Üniversitesi 1,64 0,30 1,94 1,21 0,30 1,51 3,45
SABAY Başkent Üniversitesi -0,37 1,85 1,48 -0,19 1,85 1,66 3,14
WestCoast Başkent Üniversitesi -0,08 1,80 1,72 -0,47 1,80 1,33 3,05
ForeverDiamondHappyFinancialCompany Süleyman Demirel Üniversitesi 0,76 0,85 1,61 0,44 0,85 1,29 2,90
StructuralReforms Bilkent Üniversitesi 0,00 1,40 1,40 0,00 1,40 1,40 2,80
Cryptotraders Ege Üniversitesi 0,42 1,05 1,47 0,11 1,05 1,16 2,63
BoldPilot Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -0,69 3,40 2,71 -2,59 2,50 -0,09 2,62
Financialpower Süleyman Demirel Üniversitesi -1,65 2,60 0,95 -0,83 2,50 1,67 2,62
SOBE Sakarya Üniversitesi -1,03 2,15 1,12 -0,74 2,15 1,41 2,54
NORULES Adnan Menderes Üniversitesi 1,04 0,50 1,54 0,43 0,50 0,93 2,48
GrupSurup Sakarya Üniversitesi -0,20 1,45 1,25 -0,23 1,45 1,22 2,47
DEVILS Adnan Menderes Üniversitesi 1,52 0,20 1,72 0,54 0,20 0,74 2,46
LAMASSU Adnan Menderes Üniversitesi 1,30 0,30 1,60 0,55 0,30 0,85 2,45
ALTINBAS17 Altınbaş Üniversitesi -0,11 1,25 1,14 -0,10 1,25 1,15 2,29
CIU8 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -2,21 4,15 1,94 -2,17 2,50 0,33 2,28
AticiTrade Trakya Üniversitesi -0,54 1,45 0,91 -0,20 1,45 1,25 2,16
HIGHHEELS Yaşar Üniversitesi -1,94 3,00 1,06 -1,57 2,50 0,93 1,99
EcoMaker Trakya Üniversitesi -0,09 1,00 0,91 0,08 1,00 1,08 1,99
Friendshipfinancecompany Süleyman Demirel Üniversitesi -0,52 1,35 0,83 -0,28 1,35 1,07 1,91
NCSKR Bilkent Üniversitesi 0,43 0,55 0,98 0,22 0,55 0,77 1,75
Bestcoin2 Sakarya Üniversitesi -1,35 1,90 0,55 -0,74 1,90 1,16 1,71
Melay Başkent Üniversitesi 0,00 0,85 0,85 0,00 0,85 0,85 1,70
EMU8 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,10 0,80 0,90 -0,04 0,80 0,76 1,67
CASHFLOW Çankaya Üniversitesi -5,45 8,80 3,35 -4,22 2,50 -1,72 1,64
NO307 Adnan Menderes Üniversitesi -0,92 1,55 0,63 -0,58 1,55 0,97 1,60
OZKUR Çankaya Üniversitesi -1,67 1,90 0,23 -0,58 1,90 1,32 1,55
GeleceginYildizlari Sakarya Üniversitesi -0,01 0,75 0,74 -0,01 0,75 0,74 1,48
SEVE Trakya Üniversitesi -1,81 2,45 0,64 -1,61 2,45 0,84 1,48
ALTINBAS21 Altınbaş Üniversitesi -0,28 1,00 0,72 -0,25 1,00 0,75 1,48
ALTINBAS13 Altınbaş Üniversitesi -0,04 0,75 0,71 -0,03 0,75 0,72 1,43
InvisibleHand İzmir Ekonomi Üniversitesi 0,19 0,75 0,94 -0,27 0,75 0,48 1,42
moonlight Süleyman Demirel Üniversitesi -0,51 1,10 0,59 -0,29 1,10 0,81 1,40
mkAS Süleyman Demirel Üniversitesi -0,07 0,75 0,68 -0,07 0,75 0,68 1,36
VASCO İstanbul Üniversitesi -0,65 2,75 2,10 -3,26 2,50 -0,76 1,34
GREENBULLS Adnan Menderes Üniversitesi 0,56 0,25 0,81 0,28 0,25 0,53 1,34
JAZZAGE Adnan Menderes Üniversitesi -3,23 3,70 0,47 -1,68 2,50 0,82 1,29
Ozelinvest Trakya Üniversitesi 0,59 0,20 0,79 0,29 0,20 0,49 1,28
whiteandblack Süleyman Demirel Üniversitesi -0,01 0,60 0,59 -0,01 0,60 0,59 1,18
Fcfin Sakarya Üniversitesi -0,48 1,25 0,77 -0,88 1,25 0,37 1,15
BAYBURT9 Bayburt Üniversitesi -0,29 0,70 0,41 0,01 0,70 0,71 1,13
DoMoreFinancialCompany Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,55 0,55 0,00 0,55 0,55 1,10
Yigiteda Trakya Üniversitesi -2,92 3,20 0,28 -1,73 2,50 0,77 1,04
TUHA Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,50 0,50 0,00 0,50 0,50 1,00
CIU12 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,10 0,40 0,50 0,05 0,40 0,45 0,96
CETERISPARIUS Adnan Menderes Üniversitesi 0,24 0,30 0,54 0,12 0,30 0,42 0,96
GoldenGirls Süleyman Demirel Üniversitesi -0,07 0,40 0,33 -0,07 0,40 0,33 0,66
Fibonacci Sakarya Üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,60
FINANSCILAR Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,60
Masters Yaşar Üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,59
ALTINBAS19 Altınbaş Üniversitesi 0,00 0,30 0,30 0,00 0,30 0,30 0,59
ALTINBAS5 Altınbaş Üniversitesi -0,06 0,35 0,29 -0,06 0,35 0,29 0,58
MINERVA Adnan Menderes Üniversitesi -0,08 0,35 0,27 -0,04 0,35 0,31 0,58
moneytill Süleyman Demirel Üniversitesi 0,07 0,20 0,27 0,07 0,20 0,27 0,53
TheYoungTurks Sakarya Üniversitesi -0,15 0,40 0,25 -0,14 0,40 0,26 0,50
Selected Süleyman Demirel Üniversitesi 0,07 0,20 0,27 0,03 0,20 0,23 0,50
FINANCELOVERS Adnan Menderes Üniversitesi -3,54 3,85 0,31 -2,32 2,50 0,18 0,49
Endless Trakya Üniversitesi -1,21 1,25 0,04 -0,84 1,25 0,41 0,46
SUPERWOMANS Adnan Menderes Üniversitesi 0,12 0,15 0,27 0,04 0,15 0,19 0,46
Geek Süleyman Demirel Üniversitesi -0,23 0,35 0,12 -0,04 0,35 0,31 0,44
Anamoli Pamukkale Üniversitesi -2,70 2,55 -0,15 -1,93 2,50 0,57 0,42
ALTINBAS20 Altınbaş Üniversitesi -0,49 0,70 0,21 -0,49 0,70 0,21 0,42
MINELF Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -0,02 0,20 0,18 -0,01 0,20 0,19 0,37
investmentrookies Süleyman Demirel Üniversitesi -0,90 0,85 -0,05 -0,46 0,85 0,39 0,34
SARAINVEST Cumhuriyet Üniversitesi -0,05 0,20 0,15 -0,03 0,20 0,17 0,32
YOUNGCREW Adnan Menderes Üniversitesi -0,07 0,20 0,13 -0,03 0,20 0,17 0,30
Avengers2 Süleyman Demirel Üniversitesi -2,77 2,60 -0,17 -2,05 2,50 0,45 0,28
Founder Bayburt Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
CACTUS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
HUNTERS2 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,10 0,10 0,00 0,10 0,10 0,20
EMU7 Doğu Akdeniz Üniversitesi -1,50 1,80 0,30 -1,92 1,80 -0,12 0,19
REFERANS Adnan Menderes Üniversitesi 0,09 0,10 0,19 -0,14 0,10 -0,04 0,15
Black2 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
TRADER2 Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
deeptrade Koç Üniversitesi -0,30 0,35 0,05 -0,30 0,35 0,05 0,10
LOT Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
GUNCE Başkent Üniversitesi 0,00 0,05 0,05 0,00 0,05 0,05 0,10
KAYRA Adnan Menderes Üniversitesi -0,01 0,05 0,04 0,00 0,05 0,05 0,09
GencIktisatcilar2 Bayburt Üniversitesi -0,01 0,05 0,04 -0,01 0,05 0,04 0,08
Spekulatorler Sakarya Üniversitesi -1,90 1,90 0,00 -1,82 1,90 0,08 0,08
KURUFASULYEPILAV Adnan Menderes Üniversitesi -0,02 0,05 0,03 -0,01 0,05 0,04 0,07
Participants Süleyman Demirel Üniversitesi -0,08 0,10 0,02 -0,06 0,10 0,04 0,06
SIYAHBEYAZ Adnan Menderes Üniversitesi -0,05 0,05 0,00 -0,04 0,05 0,01 0,01
FinansTeam222 Sakarya Üniversitesi -2,14 2,20 0,06 -2,25 2,20 -0,05 0,01
THECOUPLE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ENHAS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ARFE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ALPAS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BOSNAKS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MOONLIGHT Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TAURUS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BETO Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
VENCEREMOS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CATrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MarketWizards Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Economizer Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sedi Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bosses Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bahes Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Assel Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Turkai Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sheyby Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Limitless Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Busir Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Samber Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bedos Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EntrepreneurialGirls Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Superwomans2 Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Misal Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Uzay Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Artur Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sebu Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Koctrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GZ Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Mks Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Loan Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Lehe Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TrakTr Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sentrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
POWER Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Alfaxtrl Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Zhtrade Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MM Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Sase Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Whynot Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Cosanostra Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Administrator Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Beautifulmind Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Beti Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Espi Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Gift Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Seta Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Ayom Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tuze Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Finance2 Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Banking Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Junes Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OY Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Black Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bilgigrup Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tradeboss Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SB Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
AMATORS Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Truva Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Celebrity Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Mavirane Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NoName Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Bcbb Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Tigers Trakya Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SellCoin Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KOTIM Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YILER Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
OZKOC Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CINAR Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAHAMER Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ERO Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ISIK Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MIYO Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TEYDEM Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SIDAL Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ELBIZ Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BETKE Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BSCN Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MerMel Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Gokdu Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Minpel Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EmAy Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NilCe Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SelBet Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BFyatirim Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
HiSu Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Estug Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Ozcan Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
DELIAYDIN Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Cabes Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CamTurk Başkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ALTINBAS9 Altınbaş Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ALTINBAS12 Altınbaş Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ALTINBAS15 Altınbaş Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ALTINBAS22 Altınbaş Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Unknown Yaşar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NAGEUGUR Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
INVISIBLEHAND Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MONETARYSYSTEM Kütahya Dumlupınar Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EsraMehmet Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ProfYtd Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GencIktisatcilar Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SerminGonul Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Creatine Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Reform Pamukkale Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
AxeCapital Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SUPREME Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GGD Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CMD Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Campwelstat Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
FinanisiHalepisi Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MMs Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YuvarlananKayalar Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BARONLAR Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Vision Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Babayigitler Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BRGDNDR Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
DEALERSS Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
HomoEconomicus Balıkesir Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KRAL Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BANKERLER Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YILDIZLAR Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Economicus Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT1 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT2 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT3 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT4 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT5 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT6 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT7 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BAYBURT8 Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
sunshine Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
interesting Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
cullen33 Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
minevraindustries Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
earnmoney Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
profitable Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
yellowkeys Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
moneyboss Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
starandcrescent Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
superwomen3 Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MOUSE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MONEYKEEPER Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YESILKIRMIZI Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
GULBENDI Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ADULULER Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
LASTDASH Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
DUDES Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TRENDFRIEND Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EQUILIBRUIM turkey 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
NANELIMON Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KISSADANHISSE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ESHAMM Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
PLANETREE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EBAY Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
1453 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
UTK Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU4 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU5 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU12 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU14 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMU15 Doğu Akdeniz Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EAU Eskişehir Anadolu Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
PITIRCIKAS Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
AYYatirim Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
MIRACLEINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EMESINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SPACEINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
YETUINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TheDudesINVEST Cumhuriyet Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Manyas Balıkesir Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
icantrade Bilkent Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
FinansKurdu Bayburt Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CIU11 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
CIU15 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Creditors İzmir Ekonomi Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ZEYREK Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TRENDSOFADU Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
INTERVAL Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BORSACICIFT Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
RICHWARRIORS Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
JANDARMA Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
RAINBOW Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SIFIR1 Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TUGCEHILAL Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
SIMURGTRADER Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TTANALYST Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
INEFFABLE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ENA Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TUREVIZM Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
TURKLER Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
EXCHANGE Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
StockAnalysts Marmara Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
BORSAKOLIK Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
KURSUNSAN Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
STRATTONOAKMONT Adnan Menderes Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Moneymanagers2 Süleyman Demirel Üniversitesi 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
Investorfail İzmir Ekonomi Üniversitesi -0,38 0,30 -0,08 -0,25 0,30 0,05 -0,03
careerpaths Süleyman Demirel Üniversitesi -0,27 0,10 -0,17 0,00 0,10 0,10 -0,07
SMYRNA Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -2,28 2,75 0,47 -3,05 2,50 -0,55 -0,08
CIU3 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -0,12 0,05 -0,07 -0,08 0,05 -0,03 -0,10
GUVENER Adnan Menderes Üniversitesi -0,28 0,15 -0,13 -0,14 0,15 0,01 -0,12
BESTTREND Adnan Menderes Üniversitesi -0,73 0,20 -0,53 0,21 0,20 0,41 -0,12
MoneyGate Sakarya Üniversitesi -2,38 2,55 0,17 -2,83 2,50 -0,33 -0,16
sisters Süleyman Demirel Üniversitesi -1,69 1,30 -0,39 -1,07 1,30 0,23 -0,16
UzmanBorsacilar Eskişehir Anadolu Üniversitesi -4,73 3,80 -0,93 -1,74 2,50 0,76 -0,17
ADUCB Adnan Menderes Üniversitesi -3,32 1,85 -1,47 -0,58 1,85 1,27 -0,20
MoneyhuntersFinancialCompany Süleyman Demirel Üniversitesi -0,54 0,40 -0,14 -0,54 0,40 -0,14 -0,27
Liberals72 Bilkent Üniversitesi -1,54 1,45 -0,09 -1,74 1,45 -0,29 -0,38
TheBestGrup Sakarya Üniversitesi -3,74 2,90 -0,84 -2,05 2,50 0,45 -0,38
EMU2 Doğu Akdeniz Üniversitesi -0,92 0,45 -0,47 -0,41 0,45 0,04 -0,43
358 Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -0,37 0,05 -0,32 -0,27 0,05 -0,22 -0,54
SC Adnan Menderes Üniversitesi -0,65 0,25 -0,40 -0,44 0,25 -0,19 -0,59
Stockbrokers Pamukkale Üniversitesi -0,80 0,30 -0,50 -0,40 0,30 -0,10 -0,60
AP Yaşar Üniversitesi -1,04 0,70 -0,34 -0,99 0,70 -0,29 -0,62
PlusInvestment Trakya Üniversitesi -1,92 1,10 -0,82 -0,96 1,10 0,14 -0,68
ALTINBAS1 Altınbaş Üniversitesi -2,93 1,45 -1,48 -0,67 1,45 0,78 -0,70
EMU3 Doğu Akdeniz Üniversitesi -2,12 1,50 -0,62 -1,60 1,50 -0,10 -0,72
Stagflasyon Sakarya Üniversitesi -1,93 1,55 -0,38 -1,98 1,55 -0,43 -0,82
InvestOB Trakya Üniversitesi -4,70 3,70 -1,00 -2,34 2,50 0,16 -0,83
KARSEL Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -0,69 0,25 -0,44 -0,66 0,25 -0,41 -0,85
MoneyMaker Sakarya Üniversitesi -3,79 2,95 -0,84 -2,54 2,50 -0,04 -0,88
Bulls2 Marmara Üniversitesi -0,92 0,25 -0,67 -0,50 0,25 -0,25 -0,92
IZKOYATIRIM Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -2,69 1,55 -1,14 -1,35 1,55 0,20 -0,94
LIMITLESS Sakarya Üniversitesi -3,60 2,20 -1,40 -1,78 2,20 0,42 -0,98
YODA Çankaya Üniversitesi -1,24 0,55 -0,69 -0,86 0,55 -0,31 -1,00
BOZUKPARA Adnan Menderes Üniversitesi -2,14 1,45 -0,69 -1,78 1,45 -0,33 -1,02
ALTINBAS6 Altınbaş Üniversitesi -2,45 1,90 -0,55 -2,43 1,90 -0,53 -1,08
AVENGERS Bayburt Üniversitesi -0,67 0,10 -0,57 -0,72 0,10 -0,62 -1,20
Uncanny Trakya Üniversitesi -0,92 0,05 -0,87 -0,42 0,05 -0,37 -1,24
EMU1 Doğu Akdeniz Üniversitesi -2,92 2,05 -0,87 -2,72 2,05 -0,67 -1,54
CETERISPARIBUS Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -2,54 1,55 -0,99 -2,11 1,55 -0,56 -1,54
GroupOne Yaşar Üniversitesi -1,24 0,45 -0,79 -1,23 0,45 -0,78 -1,57
NERVE Sakarya Üniversitesi -3,45 2,35 -1,10 -2,92 2,35 -0,57 -1,68
futurebearercompany Süleyman Demirel Üniversitesi -1,88 0,95 -0,93 -1,72 0,95 -0,77 -1,70
ALONU Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -1,39 0,80 -0,59 -1,94 0,80 -1,14 -1,73
Apexx Bayburt Üniversitesi -4,30 2,60 -1,70 -2,54 2,50 -0,04 -1,74
YKSOLIDERS Adnan Menderes Üniversitesi -1,24 0,35 -0,89 -1,21 0,35 -0,86 -1,75
PARITE Adnan Menderes Üniversitesi -6,47 5,00 -1,47 -2,84 2,50 -0,34 -1,81
ABC Yaşar Üniversitesi -2,40 1,30 -1,10 -2,10 1,30 -0,80 -1,89
TACHIBANA Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -4,80 4,25 -0,55 -3,91 2,50 -1,41 -1,96
Rise Anadolu Üniversitesi -2,35 0,75 -1,60 -1,18 0,75 -0,43 -2,03
ALTINBAS11 Altınbaş Üniversitesi -4,79 3,40 -1,39 -3,43 2,50 -0,93 -2,32
OMERS Yaşar Üniversitesi -0,61 0,20 -0,41 -2,18 0,20 -1,98 -2,38
astral Süleyman Demirel Üniversitesi -1,45 0,25 -1,20 -1,45 0,25 -1,20 -2,40
Groywolfas Süleyman Demirel Üniversitesi -4,11 2,90 -1,21 -3,76 2,50 -1,26 -2,47
Aras Trakya Üniversitesi -4,29 3,90 -0,39 -4,66 2,50 -2,16 -2,56
CIU6 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -2,54 0,85 -1,69 -1,72 0,85 -0,87 -2,56
ALTINBAS14 Altınbaş Üniversitesi -2,65 1,10 -1,55 -2,12 1,10 -1,02 -2,58
MoneyHunters2 Sakarya Üniversitesi -3,70 2,45 -1,25 -3,90 2,45 -1,45 -2,70
sTRADEgists Bilkent Üniversitesi -2,34 0,15 -2,19 -0,66 0,15 -0,51 -2,70
MEIR Adnan Menderes Üniversitesi -2,14 0,55 -1,59 -1,66 0,55 -1,11 -2,70
MENKER Çankaya Üniversitesi -4,23 1,85 -2,38 -2,23 1,85 -0,38 -2,76
Cinar Sakarya Üniversitesi -2,14 0,75 -1,39 -2,19 0,75 -1,44 -2,83
MKA Sakarya Üniversitesi -3,96 2,45 -1,51 -3,86 2,45 -1,41 -2,92
ALTINBAS18 Altınbaş Üniversitesi -4,35 3,15 -1,20 -4,27 2,50 -1,77 -2,97
ARSIPEL Adnan Menderes Üniversitesi -2,43 0,25 -2,18 -1,21 0,25 -0,96 -3,14
Maxrialto Sakarya Üniversitesi -5,72 3,65 -2,07 -3,61 2,50 -1,11 -3,18
Losers Sakarya Üniversitesi -3,98 2,80 -1,18 -4,54 2,50 -2,04 -3,21
EZGIFX Adnan Menderes Üniversitesi -3,18 0,35 -2,83 -0,92 0,35 -0,57 -3,40
MomentumTraders Eskişehir Anadolu Üniversitesi -2,49 1,50 -0,99 -4,05 1,50 -2,55 -3,54
INCEPTION Adnan Menderes Üniversitesi -3,40 0,50 -2,90 -1,18 0,50 -0,68 -3,58
THEMIS Adnan Menderes Üniversitesi -2,63 0,50 -2,13 -1,99 0,50 -1,49 -3,62
Eidola Sakarya Üniversitesi -3,46 1,35 -2,11 -2,86 1,35 -1,51 -3,63
SMTM İzmir Ekonomi Üniversitesi -3,00 1,60 -1,40 -3,86 1,60 -2,26 -3,66
Asset Trakya Üniversitesi -5,28 3,50 -1,78 -4,40 2,50 -1,90 -3,68
BEGONVIL Adnan Menderes Üniversitesi -4,06 1,95 -2,11 -3,52 1,95 -1,57 -3,68
ECON Yaşar Üniversitesi -2,81 0,70 -2,11 -2,31 0,70 -1,61 -3,73
EMU10 Doğu Akdeniz Üniversitesi -4,86 1,65 -3,21 -2,23 1,65 -0,58 -3,80
HAKOSPOKUS Adnan Menderes Üniversitesi -3,55 0,75 -2,80 -1,82 0,75 -1,07 -3,86
MinervaIndustries Süleyman Demirel Üniversitesi -2,46 0,50 -1,96 -2,41 0,50 -1,91 -3,87
BULLS Adnan Menderes Üniversitesi -3,19 0,60 -2,59 -2,00 0,60 -1,40 -3,99
MONEYHUNTERS3 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -6,29 4,05 -2,24 -4,26 2,50 -1,76 -4,01
MarmaraBorsa2019 Marmara Üniversitesi -4,18 1,05 -3,13 -2,39 1,05 -1,34 -4,47
CIU10 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -5,32 3,65 -1,67 -5,35 2,50 -2,85 -4,53
WONDERLAND Adnan Menderes Üniversitesi -6,53 2,50 -4,03 -3,07 2,50 -0,57 -4,61
CIU2 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -5,79 2,10 -3,69 -3,03 2,10 -0,93 -4,62
BORSAITTIFAKI Adnan Menderes Üniversitesi -4,98 0,90 -4,08 -1,51 0,90 -0,61 -4,70
Traktrade2 Trakya Üniversitesi -6,21 3,30 -2,91 -4,42 2,50 -1,92 -4,83
ZedeTrade Trakya Üniversitesi -4,44 2,00 -2,44 -4,48 2,00 -2,48 -4,92
IZMIR Adnan Menderes Üniversitesi -3,35 0,05 -3,30 -1,67 0,05 -1,62 -4,92
STARGAZING Yaşar Üniversitesi -4,99 1,95 -3,04 -4,09 1,95 -2,14 -5,18
AYIBOGANLAR Adnan Menderes Üniversitesi -3,10 0,50 -2,60 -3,08 0,50 -2,58 -5,18
CIU4 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -3,82 0,50 -3,32 -2,37 0,50 -1,87 -5,19
CIU14 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -7,05 3,05 -4,00 -3,79 2,50 -1,29 -5,30
Parsan Trakya Üniversitesi -9,23 8,85 -0,38 -7,43 2,50 -4,93 -5,32
BIST2 Adnan Menderes Üniversitesi -3,78 1,00 -2,78 -3,63 1,00 -2,63 -5,41
DNCSRS Yaşar Üniversitesi -4,02 1,00 -3,02 -3,71 1,00 -2,71 -5,73
SWAP Adnan Menderes Üniversitesi -7,65 4,15 -3,50 -4,74 2,50 -2,24 -5,74
ORTWIN Çankaya Üniversitesi -6,35 4,05 -2,30 -5,96 2,50 -3,46 -5,76
shinwa Süleyman Demirel Üniversitesi -5,12 2,20 -2,92 -5,05 2,20 -2,85 -5,77
Ozdemir Pamukkale Üniversitesi -5,89 2,30 -3,59 -4,56 2,30 -2,26 -5,85
ALTINBAS8 Altınbaş Üniversitesi -5,27 1,40 -3,87 -3,39 1,40 -1,99 -5,86
ARTISANKIDS Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -7,74 3,70 -4,04 -4,38 2,50 -1,88 -5,92
CosmicTraders Eskişehir Anadolu Üniversitesi -3,92 0,35 -3,57 -2,76 0,35 -2,41 -5,98
EYYAMCILAR Adnan Menderes Üniversitesi -6,46 1,45 -5,01 -2,50 1,45 -1,05 -6,06
ECO Trakya Üniversitesi -9,26 5,50 -3,76 -5,04 2,50 -2,54 -6,30
DECROM Adnan Menderes Üniversitesi -5,82 1,20 -4,62 -2,90 1,20 -1,70 -6,32
GrupPutin Sakarya Üniversitesi -8,05 2,45 -5,60 -3,17 2,45 -0,72 -6,32
ULDEM Ege Üniversitesi -7,88 3,80 -4,08 -4,90 2,50 -2,40 -6,48
Kartanesi Pamukkale Üniversitesi -5,66 1,60 -4,06 -4,08 1,60 -2,48 -6,54
AKDENIZ Yaşar Üniversitesi -8,02 4,15 -3,87 -5,40 2,50 -2,90 -6,76
RULING Adnan Menderes Üniversitesi -3,84 0,15 -3,69 -3,42 0,15 -3,27 -6,96
MArjinals Balıkesir Üniversitesi -6,00 0,30 -5,70 -1,70 0,30 -1,40 -7,10
ALTINBAS2 Altınbaş Üniversitesi -5,85 2,60 -3,25 -6,44 2,50 -3,94 -7,19
TradeAnadolu Anadolu Üniversitesi -5,83 1,25 -4,58 -3,96 1,25 -2,71 -7,29
BROTHERS Adnan Menderes Üniversitesi -4,99 0,40 -4,59 -3,33 0,40 -2,93 -7,51
ZEYBEKUS Adnan Menderes Üniversitesi -4,99 0,65 -4,34 -3,83 0,65 -3,18 -7,52
Narrowly Eskişehir Anadolu Üniversitesi -6,29 1,70 -4,59 -4,82 1,70 -3,12 -7,71
BAES Sakarya Üniversitesi -5,73 1,75 -3,98 -5,48 1,75 -3,73 -7,72
FiMesTR Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -6,69 3,55 -3,14 -7,24 2,50 -4,74 -7,87
DY Yaşar Üniversitesi -7,17 2,25 -4,92 -5,40 2,25 -3,15 -8,07
MANAGER Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -7,40 1,45 -5,95 -3,68 1,45 -2,23 -8,19
Ichimoku Pamukkale Üniversitesi -7,92 7,00 -0,92 -9,84 2,50 -7,34 -8,25
ALFA16 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -7,41 2,60 -4,81 -6,46 2,50 -3,96 -8,77
NIRVANA Adnan Menderes Üniversitesi -6,65 1,05 -5,60 -4,23 1,05 -3,18 -8,79
CAROKANN Adnan Menderes Üniversitesi -7,48 0,35 -7,13 -2,52 0,35 -2,17 -9,30
YINYANG Adnan Menderes Üniversitesi -6,52 0,45 -6,07 -3,68 0,45 -3,23 -9,30
TraderBoys İzmir Ekonomi Üniversitesi -6,82 1,70 -5,12 -5,94 1,70 -4,24 -9,35
TAKEPROFIT Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -9,22 4,85 -4,37 -7,50 2,50 -5,00 -9,37
ALTINBAS10 Altınbaş Üniversitesi -7,21 2,25 -4,96 -6,81 2,25 -4,56 -9,52
Moneymanagers Süleyman Demirel Üniversitesi -5,55 1,15 -4,40 -6,38 1,15 -5,23 -9,63
LIONS Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -7,70 3,15 -4,55 -7,64 2,50 -5,14 -9,69
CIU5 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -7,93 2,50 -5,43 -6,84 2,50 -4,34 -9,77
CEGI Çankaya Üniversitesi -7,32 1,85 -5,47 -6,17 1,85 -4,32 -9,79
CIU13 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -9,36 4,10 -5,26 -7,05 2,50 -4,55 -9,81
CIU1 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -5,65 0,25 -5,40 -5,05 0,25 -4,80 -10,20
MERVEX Adnan Menderes Üniversitesi -6,37 1,15 -5,22 -6,23 1,15 -5,08 -10,29
Teamsdu Süleyman Demirel Üniversitesi -11,41 5,20 -6,21 -6,65 2,50 -4,15 -10,36
BE Pamukkale Üniversitesi -7,53 1,00 -6,53 -4,91 1,00 -3,91 -10,43
Tigers2 Bilkent Üniversitesi -5,73 0,30 -5,43 -5,93 0,30 -5,63 -11,06
EfektifYatirim Pamukkale Üniversitesi -10,25 3,20 -7,05 -6,54 2,50 -4,04 -11,10
Westake Trakya Üniversitesi -10,78 2,55 -8,23 -5,55 2,50 -3,05 -11,28
CEKO Çankaya Üniversitesi -6,33 0,85 -5,48 -6,67 0,85 -5,82 -11,30
Sellers Trakya Üniversitesi -6,59 0,25 -6,34 -5,26 0,25 -5,01 -11,35
FARADAY İstanbul Üniversitesi -7,87 1,10 -6,77 -5,84 1,10 -4,74 -11,51
GROUPX Yaşar Üniversitesi -6,54 0,70 -5,84 -6,47 0,70 -5,77 -11,61
Plomet Sakarya Üniversitesi -9,22 2,95 -6,27 -7,84 2,50 -5,34 -11,61
KORSANLAR Adnan Menderes Üniversitesi -4,92 0,30 -4,62 -7,44 0,30 -7,14 -11,75
EMU11 Doğu Akdeniz Üniversitesi -10,31 3,25 -7,06 -7,21 2,50 -4,71 -11,76
ITTIHATVETERAKKI Bayburt Üniversitesi -7,54 0,95 -6,59 -6,18 0,95 -5,23 -11,82
MAVIGOK Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi -9,92 1,30 -8,62 -4,64 1,30 -3,34 -11,96
CLUNWIN Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -8,28 0,50 -7,78 -4,88 0,50 -4,38 -12,16
ABQ Trakya Üniversitesi -7,80 0,75 -7,05 -6,56 0,75 -5,81 -12,85
SATOSHI Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -10,33 2,60 -7,73 -7,99 2,50 -5,49 -13,22
ALTINBAS7 Altınbaş Üniversitesi -7,88 0,75 -7,13 -6,87 0,75 -6,12 -13,25
MOONSPELL Adnan Menderes Üniversitesi -8,79 0,45 -8,34 -5,56 0,45 -5,11 -13,45
NONSTOP Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -8,41 1,15 -7,26 -7,55 1,15 -6,40 -13,66
BLACKWHITE Adnan Menderes Üniversitesi -9,54 0,50 -9,04 -5,43 0,50 -4,93 -13,97
CIU9 Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi -9,12 0,90 -8,22 -7,06 0,90 -6,16 -14,39
ZEKIKAN Adnan Menderes Üniversitesi -13,46 5,00 -8,46 -8,53 2,50 -6,03 -14,49
ADALINE Adnan Menderes Üniversitesi -7,07 0,25 -6,82 -7,98 0,25 -7,73 -14,54
MARJIN Adnan Menderes Üniversitesi -9,21 2,70 -6,51 -10,56 2,50 -8,06 -14,57
WolfOfBist Pamukkale Üniversitesi -7,86 0,50 -7,36 -7,82 0,50 -7,32 -14,68
YKTAKIPCILERI Adnan Menderes Üniversitesi -12,72 4,20 -8,52 -8,69 2,50 -6,19 -14,71
KAZANKAZANEKONOMI Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi -11,54 3,00 -8,54 -9,09 2,50 -6,59 -15,14
ADANASPOR Adnan Menderes Üniversitesi -13,79 4,10 -9,69 -8,83 2,50 -6,33 -16,01
JOJOGROUP Ege Üniversitesi -10,03 1,25 -8,78 -8,66 1,25 -7,41 -16,19
REACTION Adnan Menderes Üniversitesi -11,86 0,30 -11,56 -5,16 0,30 -4,86 -16,42
moonlightas Süleyman Demirel Üniversitesi -13,65 3,20 -10,45 -8,85 2,50 -6,35 -16,80
Ekonomicprofit Süleyman Demirel Üniversitesi -11,94 1,70 -10,24 -8,33 1,70 -6,63 -16,87
LesSpeculateurs Marmara Üniversitesi -10,87 0,45 -10,42 -6,97 0,45 -6,52 -16,94
HNDMGY Adnan Menderes Üniversitesi -12,70 2,00 -10,70 -8,34 2,00 -6,34 -17,04
sky Süleyman Demirel Üniversitesi -11,37 3,00 -8,37 -11,18 2,50 -8,68 -17,05
Sutluce Eskişehir Anadolu Üniversitesi -11,79 2,85 -8,94 -10,61 2,50 -8,11 -17,05
DiminishingMarginalPortfolios Bilkent Üniversitesi -11,22 0,35 -10,87 -6,80 0,35 -6,45 -17,32
WECREATED Adnan Menderes Üniversitesi -10,38 0,05 -10,33 -7,71 0,05 -7,66 -18,00
AROON İstanbul Üniversitesi -13,07 1,25 -11,82 -7,54 1,25 -6,29 -18,11
BLACKWOOD Çankaya Üniversitesi -13,74 2,15 -11,59 -8,76 2,15 -6,61 -18,19
ORION Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -11,70 0,30 -11,40 -7,16 0,30 -6,86 -18,26
Lale Pamukkale Üniversitesi -12,87 1,35 -11,52 -8,45 1,35 -7,10 -18,61
ELLIOTT Çankaya Üniversitesi -11,64 1,60 -10,04 -10,19 1,60 -8,59 -18,63
SelenAkin Pamukkale Üniversitesi -11,51 0,25 -11,26 -7,65 0,25 -7,40 -18,66
KIZGINPARS Ege Üniversitesi -11,86 0,80 -11,06 -8,44 0,80 -7,64 -18,71
QuantumFund Bilkent Üniversitesi -16,05 2,55 -13,50 -8,00 2,50 -5,50 -18,99
MEBER Çankaya Üniversitesi -12,81 2,10 -10,71 -10,40 2,10 -8,30 -19,02
Findik Bayburt Üniversitesi -12,13 0,65 -11,48 -8,33 0,65 -7,68 -19,15
gringotts Koç Üniversitesi -13,27 1,25 -12,02 -8,42 1,25 -7,17 -19,19
SoFarSoGood Bilkent Üniversitesi -14,82 3,90 -10,92 -11,11 2,50 -8,61 -19,53
Alone Sakarya Üniversitesi -12,23 2,00 -10,23 -11,35 2,00 -9,35 -19,57
Havuk Süleyman Demirel Üniversitesi -14,53 1,25 -13,28 -7,85 1,25 -6,60 -19,89
Dangerousofspek Balıkesir Üniversitesi -13,56 1,60 -11,96 -9,94 1,60 -8,34 -20,30
COTANAKTRADE Adnan Menderes Üniversitesi -16,62 2,50 -14,12 -8,70 2,50 -6,20 -20,32
sSs Cumhuriyet Üniversitesi -17,21 3,85 -13,36 -9,59 2,50 -7,09 -20,44
TLV İzmir Ekonomi Üniversitesi -12,57 0,75 -11,82 -9,67 0,75 -8,92 -20,74
LIBOR2 Adnan Menderes Üniversitesi -15,83 1,50 -14,33 -8,77 1,50 -7,27 -21,59
CAPTAINSCIVIL Adnan Menderes Üniversitesi -15,55 0,40 -15,15 -7,48 0,40 -7,08 -22,23
Trader Marmara Üniversitesi -16,47 4,25 -12,22 -12,70 2,50 -10,20 -22,42
NIGBORS Kütahya Dumlupınar Üniversitesi -18,53 3,15 -15,38 -11,70 2,50 -9,20 -24,58
GARDIYAN Adnan Menderes Üniversitesi -21,10 3,55 -17,55 -10,12 2,50 -7,62 -25,17
Izba Pamukkale Üniversitesi -16,46 0,75 -15,71 -10,73 0,75 -9,98 -25,69
Cbufinans Manisa Celal Bayar Üniversitesi -16,77 1,10 -15,67 -11,20 1,10 -10,10 -25,77
MAKINAKAFALAR Adnan Menderes Üniversitesi -17,74 2,25 -15,49 -14,27 2,25 -12,02 -27,51
UBYB Bilkent Üniversitesi -16,76 0,30 -16,46 -11,61 0,30 -11,31 -27,77
PekiBlendir Sakarya Üniversitesi -21,35 5,15 -16,20 -14,44 2,50 -11,94 -28,15
financialassets Süleyman Demirel Üniversitesi -20,48 1,00 -19,48 -10,04 1,00 -9,04 -28,52
BROKOLI Adnan Menderes Üniversitesi -18,10 0,40 -17,70 -11,36 0,40 -10,96 -28,66
FAES Adnan Menderes Üniversitesi -19,79 2,80 -16,99 -14,43 2,50 -11,93 -28,92
BigBosses Pamukkale Üniversitesi -20,74 0,55 -20,19 -10,66 0,55 -10,11 -30,30
eaglesbuilding Süleyman Demirel Üniversitesi -20,72 1,35 -19,37 -12,38 1,35 -11,03 -30,40
EMU13 Doğu Akdeniz Üniversitesi -24,17 10,05 -14,12 -19,42 2,50 -16,92 -31,05
ONENUMBER Adnan Menderes Üniversitesi -20,74 1,10 -19,64 -13,06 1,10 -11,96 -31,60
CAKIRBEYLILER Adnan Menderes Üniversitesi -22,99 0,95 -22,04 -10,54 0,95 -9,59 -31,63
BOZKURT Adnan Menderes Üniversitesi -20,91 0,85 -20,06 -12,55 0,85 -11,70 -31,76
POMAKS Ege Üniversitesi -20,26 0,30 -19,96 -12,28 0,30 -11,98 -31,94
Altinarilar Trakya Üniversitesi -20,70 0,90 -19,80 -13,45 0,90 -12,55 -32,35
MEZOPOTAMYA Adnan Menderes Üniversitesi -26,05 7,65 -18,40 -16,87 2,50 -14,37 -32,77
WolvesofBilkentStreet Bilkent Üniversitesi -20,72 0,60 -20,12 -13,51 0,60 -12,91 -33,03
KADERLI Adnan Menderes Üniversitesi -18,57 2,50 -16,07 -20,28 2,50 -17,78 -33,85
AnadoluMaster Eskişehir Anadolu Üniversitesi -22,33 2,25 -20,08 -16,24 2,25 -13,99 -34,07
DANGERBROS Adnan Menderes Üniversitesi -20,68 0,50 -20,18 -14,70 0,50 -14,20 -34,37
Anta Pamukkale Üniversitesi -23,93 1,15 -22,78 -13,93 1,15 -12,78 -35,56
VURGUNCU Adnan Menderes Üniversitesi -24,88 1,50 -23,38 -14,63 1,50 -13,13 -36,51
COSMOSINVEST Marmara Üniversitesi -25,11 1,50 -23,61 -15,81 1,50 -14,31 -37,92
SPEFUTU Adnan Menderes Üniversitesi -32,98 12,65 -20,33 -20,33 2,50 -17,83 -38,17
REDBULLS Adnan Menderes Üniversitesi -23,82 5,35 -18,47 -23,03 2,50 -20,53 -39,00
ADUTRADER Adnan Menderes Üniversitesi -22,34 0,50 -21,84 -19,32 0,50 -18,82 -40,65
TIOCUGROUP Cumhuriyet Üniversitesi -34,05 12,05 -22,00 -21,54 2,50 -19,04 -41,04
UTF Adnan Menderes Üniversitesi -24,07 0,60 -23,47 -19,46 0,60 -18,86 -42,33
ADUTAHT Adnan Menderes Üniversitesi -30,66 3,00 -27,66 -19,94 2,50 -17,44 -45,10
ThermalDragonButTired Pamukkale Üniversitesi -30,40 5,55 -24,85 -22,92 2,50 -20,42 -45,27
SWED Adnan Menderes Üniversitesi -31,20 0,55 -30,65 -16,47 0,55 -15,92 -46,58
AnadoluIIBF Anadolu Üniversitesi -29,23 2,50 -26,73 -23,83 2,50 -21,33 -48,06
NASDAQ Adnan Menderes Üniversitesi -33,07 1,95 -31,12 -19,21 1,95 -17,26 -48,37
LIMONCU Adnan Menderes Üniversitesi -34,60 3,20 -31,40 -20,66 2,50 -18,16 -49,56
PARAAVCILARI Adnan Menderes Üniversitesi -34,09 0,40 -33,69 -19,09 0,40 -18,69 -52,38
XLARGE Adnan Menderes Üniversitesi -38,21 0,25 -37,96 -20,48 0,25 -20,23 -58,19
IBSERAKTIF Adnan Menderes Üniversitesi -41,71 7,95 -33,76 -27,52 2,50 -25,02 -58,78
ASLAN Adnan Menderes Üniversitesi -47,97 2,40 -45,57 -24,67 2,40 -22,27 -67,84
23 Adnan Menderes Üniversitesi -43,06 1,25 -41,81 -27,48 1,25 -26,23 -68,03
MONEYHUNTERS Adnan Menderes Üniversitesi -44,26 1,25 -43,01 -27,56 1,25 -26,31 -69,32
GulsumMerve Pamukkale Üniversitesi -54,32 11,50 -42,82 -29,71 2,50 -27,21 -70,03
BORSASINYAL Adnan Menderes Üniversitesi -52,11 4,15 -47,96 -25,24 2,50 -22,74 -70,70
PIERRO Cumhuriyet Üniversitesi -44,72 3,30 -41,42 -35,55 2,50 -33,05 -74,47
SIRKULASYON Adnan Menderes Üniversitesi -50,52 4,25 -46,27 -32,33 2,50 -29,83 -76,10
ARTHAS Adnan Menderes Üniversitesi -56,88 3,50 -53,38 -35,10 2,50 -32,60 -85,98
FireStone2 Pamukkale Üniversitesi -83,56 12,40 -71,16 -47,83 2,50 -45,33 -116,49
ZERORISK Pamukkale Üniversitesi -104,08 7,85 -96,23 -54,29 2,50 -51,79 -148,02
SPEK Adnan Menderes Üniversitesi -112,89 10,45 -102,44 -60,31 2,50 -57,81 -160,25
YILDIZLAR2 Adnan Menderes Üniversitesi -171,61 4,00 -167,61 -171,54 2,50 -169,04 -336,65

Biz Sizi Arayalım

GÖNDER