Autochartist

Autochartist piyasada bulabileceğiniz en hızlı teknik formasyon tarayıcısı olarak tasarlanmıştır. 24 saat boyunca fx ve emtia piyasasında 15 dakikalık grafiklerden gün sonu grafiklere kadar beş ayrı zaman dilimi içerisinde taranır.
Yatırım fırsatları için otomatik uyarılar alabilirsiniz: Grafik Formasyonları; Fibonacci Düzenleri ve Kritik Seviyeler. Autochartist ayrıca işlem yaptığınız enstrümanların risk ve oynaklığını daha iyi değerlendirmenize yardımcı olacak PowerStats özelliğini de size sunmaktadır.
İş Yatırım ile çalışarak Autochartist’e ücretsiz sahip olabilirsiniz.
Önümüzdeki 24-48 saatlik zaman içerisinde piyasaların teknik değerlendirmesi için Autochartist Eposta Uyarılarını aktive etmenizi öneririz.
İş Yatırım müşterisi olarak Autochartist’i MT4 tabanlı TradeMaster FX üzerinden yükleyerek kullanabilirsiniz.  

Özellikleri

Gün İçi Tarama: Autochartist gün içerisinde yatırım fırsatlarına ilişkin erken uyarılarda bulunur.

Bağlantılı Yatırım Fırsatı Uyarıları: Sadece kullanıcıların görüntüleyebileceği ve pozisyon alabileceği yatırım fırsatlarını sesli ve görsel uyarılarla yatırımcıya iletir.

Tahmin Aralığı: Autochartist tamamlanan formasyonlarda %70 başarı oranı ile elde edilebilecek fiyat seviyelerinden oluşan otomatik olarak bir tahmin aralığı tanımlar.

Kalite Göstergeleri: Her formasyonun kalite puanı belirlenmesinde 4 tane benzersiz kombinasyon kullanılır ve her formasyon otomatik görsel analizle birlikte gelir.

Zaman Kazandırır: Autochartist işlem modelleri ve kritik seviyeleri öğrenmek için yatırımcıları yıllar süren eğitimlere zorlamak yerine önceden tanımlanmış formasyon ve kritik seviyeleri otomatik olarak tespit eder.

Eğitim: Autochartist uygulamasının içerisinde yatırımcıların günlük işlemlerinde grafik formasyonlarını ve teknik analizi en iyi şekilde kullanmalarını sağlamak için eğitim dökümanları ve videoları yer almaktadır.

Yatırım Tarzı: Autochartist destek ve direnç çizgilerinin grafiğini otomatik olarak çizer.

Kişiselleştirilmiş Aramalar: Kullanıcılar istenmeyen verileri dışarıda bırakabilecekleri arama kriterleri tanımlayabilir, böylece kendi işlem tarzlarına en uygun olan bilgileri görüntüleyebilirler.

İşlem Araçları

Grafik Formasyonları

  • Formasyonlar oluştukça ve belirlendikçe sesli ve görsel uyarılar alabilirsiniz.
  • Tamamlanmış Grafik Formasyonlarında yer alan otomatik olarak tahmin aralığı özelliği ile gelecek beklentileri görebilirsiniz.
  • Performans istatistiklerini kullanarak tahmin aralığı üzerinden formasyonların başarı oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

Fibonacci Analizleri

  • Fibonacci Analizleri oluştukça ve belirlendikçe sesli ve görsel uyarılar alabilirsiniz.
  • Altın Oran teorisine göre belirlenen destek ve direnç seviyelerinin örnek çizimini görüntüleyebilirsiniz.

Kritik Seviyeler

  • Destek ve direnç noktalarına genellikle önemli fiyat seviyelerinde rastlanır.
  • Autochartist , Kritik Seviyeler özelliği ile bu fiyat seviyelerini otomatik olarak “Kırılma” veya “Yaklaşma” olarak tanımlar.

PowerStats

Yatırımcılara ilgili enstrümanların hareketlerine ilişkin öngörü sağlar;

  • Belirli bir zaman aralığındaki ortalama PIP hareketleri;
  • Çeşitli zaman aralıkları içerisinde beklenen en yüksek fiyat hareketleri,
  • Haftalık ve günlük zaman aralıkları içerisinde beklenen fiyat hareketleri

Performans İstatistikleri Bölümü

“Autochartist gerçekten işe yarıyor mu?” sorusuna her zaman cevap alabileceğiniz Performans İstatistikleri özelliği web uygulamasında yer almaktadır. Performanslar en az son 6 aylık dönemlerde ölçüldüğü için sonuçlar haftadan haftaya büyük değişimler göstermiyor olsa da burada yer alan sonuçlar haftalık bazda güncellenir.

Mesajlar & Uyarılar

Autochartist platformuna giriş yaptıktan sonra “Mesajlar ve Uyarılar” başlığına tıklayın, e-mail adresinizi girerek ilgilendiğiniz piyasayı, dili ve raporu almak istediğiniz zamanı seçin.

Araştırma Yazıları : Günlük işlemlerinize başlamadan önce Autochartist’in analistleri tarafından hazırlanan günlük FTSE ve FX yorumlarımızı mutlaka okuyunuz.

Autochartist Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.

Biz Sizi Arayalım

GÖNDER