Anasayfa / TradeMaster / TradeMaster Nedir?

TradeMaster Nedir?

İş Yatırım tarafından özel olarak geliştirilmiş olan TradeMaster, yatırımcıların, tüm hesap bilgilerini ve işlem detaylarını gözlemlemelerine; detaylı derinlikli-anlık piyasa bilgilerine ulaşmalarına; bu bilgiler doğrultusunda BIST ve VIOP'da işlem gören bütün pay ve kontratlarda, kolay ve hızlı olarak bir çok farklı işlem (alım-satım, iyileştirme, bölme, açığa satış,  v.b.) yapabilmelerine olanak sağlayan elektronik bir platformdur.

Tmned 'rTradeMaster sayesinde işlemlerinizi kendi kişisel bilgisayarlarınız ve tabletleriniz aracılığıyla, internet erişimi olan her yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Matriks tabanlı TradeMaster'ın sağladığı derinlikli anlık piyasa bilgileri üstünde, farklı tekniklerle, görsel ve istatistiki analizler yaparak daha sağlıklı yatırım kararları verebilirsiniz. TradeMaster'da kullanılan menüler ve bölümler oldukça basit tasarlanmış olup, yatırımcıyı sonuca hızlı bir şekilde ulaştırır.

TradeMaster, her çalıştırıldığında eğer yeni bir sürüm varsa, bunu otomatik olarak yükler. Böylece yatırımcıya sürekli bir güncelleme sağlanmış olup, her zaman en yeni sürüm ile çalışma ve en son eklenen özelliklerini kullanabilme olanağı sunar. TradeMaster, programında bulunan çeşitli etkin güvenlik kanalları sayesinde yatırımcılarına ekstra güvenlik sağlamaktadır.

TradeMaster platformunun kullanımını anlatan videoya erişmek için lütfen tıklayınız.

TradeMaster platformunu çeşitli nedenlerle bilgisayarına yükleyemeyen yatırımcılar için TradeMaster Online adıyla devreye aldığımız uygulamaya internet sitemizden ulaşılabilmektedir.

TradeMaster hakkında daha fazla bilgi almak için trademaster@isyatirim.com.tr adresinden veya (212) 350 24 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.