Anasayfa / TradeMaster / Hesap Açılışı

Hesap Açılışı

TradeMaster kullanımı için öncelikle İş Yatırım nezdinde hesap açtırmanız, hesap açımı için de ilgili sözleşmeleri İş Yatırım veya İş Bankası Şubeleri'nde imzalamanız gerekmektedir.

HesabacilisiHesap açılışı için bizimle temas kurduğunuzda, size en yakın İş Yatırım veya İş Bankası Şubesi ile koordinasyon kurarak gerekli sözleşmeleri ilgili kişiler önünde imzalamanızı sağlıyoruz. İş Bankası veya İş Yatırım Şubesi, imzalamış olduğunuz sözleşmelerle beraber sizin sağlayacağınız nüfus cüzdan fotokopinizi ve adınıza düzenlenmiş son üç aya ait bir fatura veya son bir ay içinde alınmış ikametgâh belgenizi kargo ile tarafımıza geri gönderir. Sözleşmeler kontrol edildikten sonra, herhangi bir eksiklik olmaması durumunda hesap açılışı gerçekleştirilmektedir. Hesap açılışını takiben, tarafımızdan size hesap detayları, banka transfer bilgileri ve yatırım danışmanınızın iletişim bilgilerini içeren e-posta gönderilir. Para transferi yapıldıktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifre ile aktif olan platformunuza giriş yapıp işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Hesap açılış detaylarını öğrenmek ve TradeMaster hakkında daha fazla bilgi almak için trademaster@isyatirim.com.tr adresinden veya (212) 350 24 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.