Anasayfa / TradeMaster / ExcelTrader

ExcelTrader Nedir?

Excel Trader, TradeMaster üzerinden otomatik alım-satım işlemleri için Microsoft Excel programına uyumlu olarak farklı emir kombinasyonları ve formülasyonlarının yatırımcılar tarafından oluşturulmasını sağlayan bir yazılımdır.

Otomatik alım-satım işlemlerinde algoritma (algorithmic trading) hazırlamak için karmaşık yazılım kullanma veya yazılım geliştirme bilgisi gerekliliğini ortadan kaldıran ExcelTrader'ı kullanmak için yatırımcıların Excel kullanıcısı olması yeterlidir.

Borsa İstanbul'un pay, vadeli işlemler ve varant piyasalarında sürekli ve sık alım-satım yapan müşterilerin işlemlerinde, operasyonel riskleri minimuma indiren ExcelTrader, müşteriyi koruyan özelliklere de sahip. Kazançlı bir algoritmayı tespit edip, formüle ederek otomatik alım-satım işlemlerini gerçekleştiren müşterilerin, işlemler gerçekleşirken doğabilecek operasyonel risklerden korunması da gerekiyor. Bu nedenle ExcelTrader, erken uyarı ve devre kesici sistemleri ile müşterilerin operasyonel risklerden korunmasında büyük kolaylık sunuyor.

18 Aralık 2015 Cuma günü düzenlediğimiz ExcelTrader eğitimine  buradan erişebilirsiniz. 

 

ExcelTrader ile ilgili detaylı bilgi ve eğitim talepleriniz için 0212 350 24 24 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsim
:
Soyad
:
E-Mail
:
Telefon
:
Şehir
:

ANASAYFA